ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by vuksadinare 13/1/2017, 07:06

provocator wrote:A kaj nisu i Britanci uveli neki Zakon nazvan Domoljubni ili tak nekak?

Britanska Kuća lordova gotovo jednoglasno prihvatila je prijedlog zakona premijerke Therese May kojim će Vlada imati široke ovlasti u praćenju i špijuniranju svih svojih građana na internetu i preko mobitela.

Ovaj zakon će tražiti od teleoperatera, društvenih mreža i internet providera da godinama čuvaju sve podatke o svojim korisnicima, da imaju programske aplikacije koje su u mogućnosti u svakom trenutku izlistati sve stranice koje je neki građanin koristio u određenom razdoblju te mogućnost hakiranja u telefone i privatne kontakte i poruke.

No sve 5... to je u svrhu zaštite nas samih od nas samih... No kad Rusi uvedu nekaj slično onda je to totalitarizam.
sto si ti pravoslavac?....ono jebi mater svima...ali popa ne diraj

vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by jastreb 13/1/2017, 07:14

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Putin je rekao da su u Rusiji tradicionalne vjere:pravoslavlje,islam,judaizam i budizam.

Znači li to da su katolici,ili npr. proteštanti u kakvom nezavidnom položaju?
dobro jutro..a sto ja stalno govorim..a vi 'krscani pa krscani'...da su htjeli davno bi bila ekumena..
Izvini,ali katolici jesu tradicionalna vjera. dakle katoličanstvo,protestantizam(kako koji,jer tu je odviše sekti),pravoslavlje,islam,judaizam...

To su tradicionalne vjere i za njih "nema zime".

Ovo se prije svega odnosi na sekte (Jehovci,Mormoni,pripadnici istočnjačkih gnoza,štovatelji zgotovljenog jastva,sekte,gurui i šamani).

U Rusiji sasvim nesmetano djeluju katolički samostani sa časnim sestrama. Jedna časna iz mog kraja je baš u Rusiji i nikakvih problema nema.

Za razliku od tvojih muhamedanaca koji u zemljama sa islamskom većinom progone i ubijaju pope,redovnike i vjernike.

A sad razguli!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by debotoijusto 13/1/2017, 07:18

štovatelji zgotovljenog jastva

sto je ovo ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by jastreb 13/1/2017, 07:19

debotoijusto wrote:
štovatelji zgotovljenog jastva

sto je ovo ?
U jednoj knjizi o istočnjačkim gnozama naišao sam na taj termin. Učinio mi se zgodnim pa ga koristim za gurue i mage kojima je "zgotovljeno jastvo" najviši cilj kojem strijeme.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by vuksadinare 13/1/2017, 07:25

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Putin je rekao da su u Rusiji tradicionalne vjere:pravoslavlje,islam,judaizam i budizam.

Znači li to da su katolici,ili npr. proteštanti u kakvom nezavidnom položaju?
dobro jutro..a sto ja stalno govorim..a vi 'krscani pa krscani'...da su htjeli davno bi bila ekumena..
Izvini,ali katolici jesu tradicionalna vjera. dakle katoličanstvo,protestantizam(kako koji,jer tu je odviše sekti),pravoslavlje,islam,judaizam...

To su tradicionalne vjere i za njih "nema zime".

Ovo se prije svega odnosi na sekte (Jehovci,Mormoni,pripadnici istočnjačkih gnoza,štovatelji zgotovljenog jastva,sekte,gurui i šamani).

U Rusiji sasvim nesmetano djeluju katolički samostani sa časnim sestrama. Jedna časna iz mog kraja je baš u Rusiji i nikakvih problema nema.

Za razliku od tvojih muhamedanaca koji u zemljama sa islamskom većinom progone i ubijaju pope,redovnike i vjernike.

A sad razguli!
muslimani moji svakako nisu..ti si se hvalio kako su ti ok....ja sam samo rekao da su bili oko u ratu dok su bili skupa sa nama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by Yehudi 13/1/2017, 12:28

RayMabus wrote:Dobro ako cemo iskreno te Jehovine svijedoke bi i ja zabranio i izbacio iz države.

  A zato jer se strogo drže kršćanske nauke o nenasilju - odbijaju nasilje, služenje vojnog roka, odbijaju nositi oružje itd
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by Guest 13/1/2017, 13:03

Ukratko Putin ovdje ispao bez muda..

Kao donio je zakon protiv terorizma, kojim će kažnjavati sve religije koje nisu "po volji Moskve". 

Time će najebati Yoga majstori, Slavenski neo-pagani, možda Mormoni(njima je pripadao  Mit Romney) itd, kao "zaštita protiv terorizma", ali zna se , da samo jedna religija rađa terorizam, a njih Putin nema muda dirati .. dapače i uvlači im se u dupe tako da izglašava zakone gdje je zabranjeno kritizirati Islam i Kuran
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere - Page 3 Empty Re: Ruski zakon protiv teorizma: Uhitit će vas ako niste "tradicionalne" vjere

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum