ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by Guest 11/1/2017, 19:48

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp rekao je na konferenciji za štampu da će Rusija mnogo više poštovati SAD kada je on bude vodio.
IZVOR: B92 SREDA, 11.01.2017. | 19:18 -> 19:33Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka 791400967587679c8e8f51039503791_v4_big

On je tokom obračćanja u kojem je naveo da "misli da Rusija stoji iza hakovanja" rekao i da "ruski predsednik Vladimir Putin nije smeo da hakuje SAD".

"Putin nas nije smeo da nas hakuje i sigurno više neće, to je moja poruka Putinu. Ili ćemo se slagati, ili nećemo. I ovo drugo je moguće. Rusija, i Kina - koja nas totalno iskorišćava, Japan, Meksiko... svi će nas mnogo više ceniti kada ja postanem predsednik", rekao je Tramp. 

Tokom konferencije za medije Tramp je ušao u žestoku raspravu sa novinarom CNN kojem nije dozvolio da postavi pitanje. 

"Vi ste lažne vesti", rekao je Tramp dok su on i novinar govorili maltene u isto vreme i nadvikivali se. Opširnije - OVDE. 

Posle se za pitanje javio novinar BBC-ja, a Tramp je rekao: "Još jedna divota". 

Pročitajte još: Prvo Trampovo obraćanje: Hakovanje? Mislim da je Rusija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by Guest 11/1/2017, 19:49

dovoljno ok
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by michaellcmacha 11/1/2017, 19:54

kod vas mrzlo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by Guest 11/1/2017, 19:59

strasno

ka padne, odnosno popne, ispod -10,
 to je super pirat


Last edited by pizzon on 11/1/2017, 20:07; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by michaellcmacha 11/1/2017, 20:04

veli mi poznanik iz paraćina da je dolje ludnica.... em sniježnih nanosa em niske temperature....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by Guest 11/1/2017, 20:06

vec smo se adaptirali,
sad, verovatno u malim mestima i selima
ima problema, ostalo, veca mesta,  uglavnom ide
ja imam svoj kotao, 35kw, pelet, sasvim ok !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by RayMabus 11/1/2017, 20:08

michaellcmacha wrote:veli mi poznanik iz paraćina da je dolje ludnica.... em sniježnih nanosa em niske temperature....
Čekaj da se snijeg otopi pa ce plivat u govnima ....ionako im 80% smrdije nema kanalizaciju.

:^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by Guest 11/1/2017, 20:10

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:veli mi poznanik iz paraćina da je dolje ludnica.... em sniježnih nanosa em niske temperature....
Čekaj da se snijeg otopi pa ce plivat u govnima ....ionako im 80% smrdije nema kanalizaciju.

:^0

ti vise vodi racuna da vam gosti ne plivaju
umesto u moru po kenjazi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by RayMabus 11/1/2017, 20:11

NIšta se ti nebrini , Nostradamus je najavio velike poplave za Slavoniju i to tamo.

Eno zaledio Dunav u Budimpešti ....isss kad se pocme to topit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by RayMabus 11/1/2017, 20:18

Pricao sam vam vec o tim poplavama u buducnosti tamo ....tko ce poslušat a tko ne a šta cu mu ja ....nije to moja misija nego da vam da podatke iz buducnosti i kažem vam tko sam tako da se zamislite jel stvarno moguce da Galakticka Federacija pošalje ovako nekoga ovamo na ovu planetu.

Naravno da je moguce ....zašto nebi bilo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by RayMabus 11/1/2017, 20:22

Beograd na vodi ....

 Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka 1f602 





Video: Zaleđeni Dunav u Budimpešti
Snimci dronom prikazuju zaleđenu rijeku Dunav i komade leda koji plove kroz Budimpeštu.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/video-zaledeni-dunav-u-budimpesti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka Empty Re: Tramp ima poruku za Putina: Ili - ili i tačka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum