ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naši ljubimci

Page 12 of 28 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 21:44

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Zee ne vole macke su teski individualci i u mackama vide prijetnju,jer su i macke teski individualci.,a zene vole da vladaju,sto macke ne prihvacaju kao ćukovi..
Ha ha izvrnuta logika.
Mačke ne vole žene koje su svoje jer mačke vole u potpunosti vladati teritorijem. Lukavice samo takve :D
naprotiv..macki je dovoljna hrana i krov nad glavom i uopce nis ne trazi vse....individualac znaci nesto drugo,ne to sto ti mislis..ne namece tebi neko ponasanje,ali ti(odnosno covjek) pokusava macki nametnuti svoja pravila..macke to ne prihvacaju,,trpe ali ne prihvacaju... king
Imala ja mačke i volim ih :) al ne u stanu..ne ne pijesak i to :D
e to je drugi par rukava..

Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by bugati_2 3/9/2015, 21:47

Sv.ti :cry si atipičan muškić čim voliš mačketine.... gaah
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:05

bugati_2 wrote:Sv.ti :cry si atipičan muškić čim voliš mačketine.... gaah
Poanta Bugi jeste u tome da bi svi da imaju ljubimca koji ima se pokorava u dlaku..muski koji bi samo vjerne peseke,da ih vole,da su im vjerni,puno toga vise otkriva o "Dog" tipovima...ja macke gledam sa postivanjem,nista sto meni mora biti podlozno,cijenim njihov integritet i individualnost..macke kod muskaraca razvijaju samopuzdanje,dok ovi koji imaju pesove,uvijek traze potvrdu psece lojalnosti,vjernosti,ljubavi..sad ti sam zakljuci nesto.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by bugati_2 3/9/2015, 22:10

Imao sam i ja mačku,potpuno crnu s bijelom  mašnicom na vratu i jako sam je volio... :x :cat1 :cat1 :loveshower
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:12

Mene bas fascinira ona macja samodostatnost,uzdrzanost,smirenost,ali macke znaju i iznenaditi,koliko mogu biti privrzene..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 3/9/2015, 22:12

bugati wrote:Probavaću sutra  ako ne uspijem,dobićeš PP s konkretnim pitanjima

Važi. :h5
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 3/9/2015, 22:17

bogomdani wrote:
bugati_2 wrote:Sv.ti :cry si atipičan muškić čim voliš mačketine.... gaah
Poanta Bugi jeste u tome da bi svi da imaju ljubimca koji ima se pokorava u dlaku..muski koji bi samo vjerne peseke,da ih vole,da su im vjerni,puno toga vise otkriva o "Dog" tipovima...ja macke gledam sa postivanjem,nista sto meni mora biti podlozno,cijenim njihov integritet i individualnost..macke kod muskaraca razvijaju samopuzdanje,dok ovi koji imaju pesove,uvijek traze potvrdu psece lojalnosti,vjernosti,ljubavi..sad ti sam zakljuci nesto.. jocolor
Ne trkeljaj. Činjenica je da se bojiš pasa pa tražiš izgovore. finger
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by bugati_2 3/9/2015, 22:18

bogomdani wrote:Mene bas fascinira ona macja samodostatnost,uzdrzanost,smirenost,ali macke znaju i iznenaditi,koliko mogu biti privrzene..
Da,jednom sam došao s posla a mačka nije bila u stanu  čuo sam uplašeno mijaukanje i nekako shvatio da dolazi odozdola,tri kata niže...sišao sam i našao je jadnu preplašenu šćućurenu u malenom parkiću pred zgradom.....
 Kad me vidila,skočila mi je na rame,zarila pandže u mene i nije me puštala dok nismo došli u stan...Pala je s prozora..Tjelesnih ozljeda nije imala,valjda samo psihičke traume...
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:41

Trinity wrote:
bogomdani wrote:
bugati_2 wrote:Sv.ti :cry si atipičan muškić čim voliš mačketine.... gaah
Poanta Bugi jeste u tome da bi svi da imaju ljubimca koji ima se pokorava u dlaku..muski koji bi samo vjerne peseke,da ih vole,da su im vjerni,puno toga vise otkriva o "Dog" tipovima...ja macke gledam sa postivanjem,nista sto meni mora biti podlozno,cijenim njihov integritet i individualnost..macke kod muskaraca razvijaju samopuzdanje,dok ovi koji imaju pesove,uvijek traze potvrdu psece lojalnosti,vjernosti,ljubavi..sad ti sam zakljuci nesto.. jocolor
Ne trkeljaj. Činjenica je da se bojiš pasa pa tražiš izgovore. finger
Ćukovi smrde,coporativne su zivotinje,snishodljivci i ulizice,a likovi kojima to imponira govore dovoljno sami za sebe...

a na tvog smajlija..

Naši ljubimci - Page 12 Rude_emoticon_finger_tile_coaster
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:42

bugati_2 wrote:
bogomdani wrote:Mene bas fascinira ona macja samodostatnost,uzdrzanost,smirenost,ali macke znaju i iznenaditi,koliko mogu biti privrzene..
Da,jednom sam došao s posla a mačka nije bila u stanu  čuo sam uplašeno mijaukanje i nekako shvatio da dolazi odozdola,tri kata niže...sišao sam i našao je jadnu preplašenu šćućurenu u malenom parkiću pred zgradom.....
 Kad me vidila,skočila mi je na rame,zarila pandže u mene i nije me puštala dok nismo došli u stan...Pala je s prozora..Tjelesnih ozljeda nije imala,valjda samo psihičke traume...
Eto vidis..macke su jako emotivne samo to ne pokazuju.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by betty.boop 3/9/2015, 22:43

ne mislis valjda da je trin toliko nekulturna da ti stavi srednji prst ?

ono je kaziprst :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by bugati_2 3/9/2015, 22:44

bogomdani wrote:
Trinity wrote:
bogomdani wrote:
bugati_2 wrote:Sv.ti :cry si atipičan muškić čim voliš mačketine.... gaah
Poanta Bugi jeste u tome da bi svi da imaju ljubimca koji ima se pokorava u dlaku..muski koji bi samo vjerne peseke,da ih vole,da su im vjerni,puno toga vise otkriva o "Dog" tipovima...ja macke gledam sa postivanjem,nista sto meni mora biti podlozno,cijenim njihov integritet i individualnost..macke kod muskaraca razvijaju samopuzdanje,dok ovi koji imaju pesove,uvijek traze potvrdu psece lojalnosti,vjernosti,ljubavi..sad ti sam zakljuci nesto.. jocolor
Ne trkeljaj. Činjenica je da se bojiš pasa pa tražiš izgovore. finger
Ćukovi smrde,coporativne su zivotinje,snishodljivci i ulizice,a likovi kojima to imponira govore dovoljno sami za sebe...

a na tvog smajlija..

Naši ljubimci - Page 12 Rude_emoticon_finger_tile_coaster
Ćukovi smrde-----------------ČISTI ANTIPSEĆIZAM;   eklatantni rasizam !!!! affraid
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:45

pogledaj bolje...Triny je nes ovih dana puna mrznje..pogledaj topic za Mrzim.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:46

bugati_2 wrote:
bogomdani wrote:
Trinity wrote:
bogomdani wrote:
bugati_2 wrote:Sv.ti :cry si atipičan muškić čim voliš mačketine.... gaah
Poanta Bugi jeste u tome da bi svi da imaju ljubimca koji ima se pokorava u dlaku..muski koji bi samo vjerne peseke,da ih vole,da su im vjerni,puno toga vise otkriva o "Dog" tipovima...ja macke gledam sa postivanjem,nista sto meni mora biti podlozno,cijenim njihov integritet i individualnost..macke kod muskaraca razvijaju samopuzdanje,dok ovi koji imaju pesove,uvijek traze potvrdu psece lojalnosti,vjernosti,ljubavi..sad ti sam zakljuci nesto.. jocolor
Ne trkeljaj. Činjenica je da se bojiš pasa pa tražiš izgovore. finger
Ćukovi smrde,coporativne su zivotinje,snishodljivci i ulizice,a likovi kojima to imponira govore dovoljno sami za sebe...

a na tvog smajlija..

Naši ljubimci - Page 12 Rude_emoticon_finger_tile_coaster
Ćukovi smrde-----------------ČISTI ANTIPSEĆIZAM;   eklatantni rasizam !!!! affraid
Tako je..jos gore,nemaju pristup u moje dvoriste... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by bugati_2 3/9/2015, 22:49

A samo si psima zabranio ulaz ???
A onima drugima ??----- affraid :sleazy: :nocomment
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 3/9/2015, 22:50

bogomdani wrote:pogledaj bolje...Triny je nes ovih dana puna mrznje..pogledaj topic za Mrzim.. :clown
aaaaa...i ti si od onih što pišaju na javnom mjestu ? :clown
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:52

Trinity wrote:
bogomdani wrote:pogledaj bolje...Triny je nes ovih dana puna mrznje..pogledaj topic za Mrzim.. :clown
aaaaa...i ti si od onih što pišaju na javnom mjestu ? :clown
a jok..ja uvijek prije izlaska ispraznim mihur,a bogumi i pokakam  u vecej skoljku.. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:52

bugati_2 wrote:A samo si psima zabranio ulaz ???
A onima drugima ??----- affraid :sleazy: :nocomment
Pricamo o ćukovima.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:56

betty.boop wrote:ne mislis valjda da je trin toliko nekulturna da ti stavi srednji prst ?

ono je kaziprst :)

Ja sam na drugoj temi ostavila srednji prst :P jesam li nekulturna :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/9/2015, 22:57

dzepna_venera wrote:
betty.boop wrote:ne mislis valjda da je trin toliko nekulturna da ti stavi srednji prst ?

ono je kaziprst :)

Ja sam na drugoj temi ostavila srednji prst :P jesam li nekulturna :P
svi smo nekulturni,...pokazivat iqurac za necije misljenje je znak ..neceg loseg...dobro,ja sam samo odgovorio,ali nikad na necije misljenje ne bih pokazao kikača..nepristojno je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 4/9/2015, 06:03

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
betty.boop wrote:ne mislis valjda da je trin toliko nekulturna da ti stavi srednji prst ?

ono je kaziprst :)

Ja sam na drugoj temi ostavila srednji prst :P jesam li nekulturna :P
svi smo nekulturni,...pokazivat iqurac za necije misljenje je znak ..neceg loseg...dobro,ja sam samo odgovorio,ali nikad na necije misljenje ne bih pokazao kikača..nepristojno je..
Ne znam čemu tolika potreba da crniš i profiliraš one koji vole i imaju pse. Netko nešto voli, na volju mu.
Ubuduće se drži teme.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 12 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 28 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum