ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naši ljubimci

Page 8 of 28 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 28/7/2015, 20:56

Ma i bilo mi logično sa č, a i napisano tako bolje izgleda...ja pravopis rješavam tako  :^0

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by betty.boop 28/7/2015, 21:00

pa vjeruj mi i ja cesto na osjecaj idem i malo kad se prevarim

to su osobine iznimno inteligentnih ljudi :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 28/7/2015, 21:44

betty wrote:to su osobine iznimno inteligentnih ljudi Naši ljubimci - Page 8 1971401230

D'accord... :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 29/7/2015, 09:51

Naši ljubimci - Page 8 FunnyAnimalPictures3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 1/8/2015, 16:00

a oni koji vole pse nisu topli u duši? :^0  nda... recimo čau čau je pas, ali je jako svojevoljan, tvrdoglav i nije previše podatan, voli često biti sam i ne trči za lopticom i te stvari.... baš su vam slatke životinje na ovoj temi :))... i isto kao trinity, nisam baš ljubitelj mačaka zbog činjenice što mogu jesti miševe, golubove, vrapce i sve te životinjice. bljak.

Naši ljubimci - Page 8 Xlwmq0
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 1/8/2015, 16:19

Ćukovi su svejedi..bolje da ne znas sto ćukovi jedu.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 1/8/2015, 16:35

ma vraga. nema šanse. možda neki izgladnjeli :/ i čovjek izgladnjeli pojede drugog čovjeka :/ moj pas i ostali psi koje znam ne jedu životinje. nemoj me valjat!!
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 1/8/2015, 16:35

mislim, ne one koje zubima ulove kao mačke i razderu :/ kraj mog psa i vrapčić i mačka i zec i miš i fazan slobodno šetaju.


Last edited by rozNa on 1/8/2015, 16:36; edited 1 time in total (Reason for editing : greška)
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by veber 1/8/2015, 18:06

rozNa wrote:ma vraga. nema šanse. možda neki izgladnjeli :/ i čovjek izgladnjeli pojede drugog čovjeka :/ moj pas i ostali psi koje znam ne jedu životinje. nemoj me valjat!!
daj se opusti. ja bum te povaljao, nebitno o kućnom ljubimcu.
opusti se, nemoj biti toliko napeta...
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 1/8/2015, 18:10

ma nisam napeta, ja to iz fore stavljam te uskličnike, a ne kao da sam stvarno ljuta ili nešto :P... i neću nikakvo valjanje, slatkač je dosta :beer :cat1
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by veber 1/8/2015, 19:26

slatkač za početak :P
i kaj je je, napeta si.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 2/8/2015, 09:00

rozNa wrote:ma vraga. nema šanse. možda neki izgladnjeli :/ i čovjek izgladnjeli pojede drugog čovjeka :/ moj pas i ostali psi koje znam ne jedu životinje. nemoj me valjat!!
ako gledamo ćukova u prirodi,koji sam zivi na prirodan nacin,itekako je mesojed,jede sve odreda,bas kai o njegov daljnji rodjak-medvjed..Drugi je par rukava sto su ljudi ćukove razmazili,ne moraju se sami snalaziti za papicu,pa od jutra do sutra zvakulje one suhe friskas brabonjke...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 2/8/2015, 12:12

Moj je lovački i rastrgao bi svaku mačku koju vidi ! :mid
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 2/8/2015, 13:43

Mali susjed se pokakao u vrtu.
Dosao je njegiv cukac i slasno pojeo to govno. Jos se oblizao. :D

A od decka pas tj njegove majke, jede muhe i bube. Ukoliko je neka buba na podu pojede je. Moze i zohar bit. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 2/8/2015, 16:39

bogomdani wrote:
ako gledamo ćukova u prirodi,koji sam zivi na prirodan nacin,itekako je mesojed,jede sve odreda,bas kai o njegov daljnji rodjak-medvjed..Drugi je par rukava sto su ljudi ćukove razmazili,ne moraju se sami snalaziti za papicu,pa od jutra do sutra zvakulje one suhe friskas brabonjke...

drugo su uvjeti u kojima živo biće gladuje i mora si uloviti hranu. i čovjek je u takvim situacijama životinja. ali gledajući situaciju u kojoj pas i mačka imaju hranu i mažene su i pažene... mačka će uloviti miša, pticu, štakora i ubiti je, bez da je pojede ako je sita, dok to pas uglavnom neće napraviti, iako vjerujem u onu "kakav gazda takav pas". ali uglavnom pas nije toliko krvoločan, osim iznimki. a mački je nekako u prirodi uloviti miša i pticu i pohvaliti se ulovom. zakolje i ostavi. takva je. takva joj je priroda. isto ne svima, ali češće će to napraviti mačka nego pas.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 2/8/2015, 16:40

Lady_D wrote:Mali susjed se pokakao u vrtu.
Dosao je njegiv cukac i slasno pojeo to govno. Jos se oblizao. :D

A od decka pas tj njegove majke, jede muhe i bube. Ukoliko je neka buba na podu pojede je. Moze i zohar bit. :D

ne kužim  zašto su pustili dijete da se pokaka u vrtu :|  čudnovatije mi je to nego što je pas pojeo govno.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 2/8/2015, 19:51

rozNa wrote:
bogomdani wrote:
ako gledamo ćukova u prirodi,koji sam zivi na prirodan nacin,itekako je mesojed,jede sve odreda,bas kai o njegov daljnji rodjak-medvjed..Drugi je par rukava sto su ljudi ćukove razmazili,ne moraju se sami snalaziti za papicu,pa od jutra do sutra zvakulje one suhe friskas brabonjke...

drugo su uvjeti u kojima živo biće gladuje i mora si uloviti hranu. i čovjek je u takvim situacijama životinja. ali gledajući situaciju u kojoj pas i mačka imaju hranu i mažene su i pažene... mačka će uloviti miša, pticu, štakora i ubiti je, bez da je pojede ako je sita, dok to pas uglavnom neće napraviti, iako vjerujem u onu "kakav gazda takav pas". ali uglavnom pas nije toliko krvoločan, osim iznimki. a mački je nekako u prirodi uloviti miša i pticu i pohvaliti se ulovom. zakolje i ostavi. takva je. takva joj je priroda. isto ne svima, ali češće će to napraviti mačka nego pas.
Ma da..prosjecni pas ce poganjati uvijek macku i strgati je ako ona ne pobjegne..i nece je pojesti naravno...macke su prirodni predatori i imaju jako ocuvan instinkt lova,dok su ćukovi vise kao coporativni strvinari,odmakli su se najvise od svojih prirodnih rodjaka-fukova...s jedna strane su macke individualci,a psi coporativne zivine...i ćukovi smrde.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 2/8/2015, 19:58

bogomdani wrote:
Ma da..prosjecni pas ce poganjati uvijek macku i strgati je ako ona ne pobjegne..i nece je pojesti naravno...macke su prirodni predatori i imaju jako ocuvan instinkt lova,dok su ćukovi vise kao coporativni strvinari,odmakli su se najvise od svojih prirodnih rodjaka-fukova...s jedna strane su macke individualci,a psi coporativne zivine...i ćukovi smrde.. Basketball
 zapravo nije istina. rijetki psi strgaju mačku. eto, ne radi to moj i svi oni oko mene koje znam. i psi nisu strvinari. mačke su zapravo sve slične. ja ne mrzim mačke i ne smetaju mi, iako su mi psi bliži. ali ne razumijem takvo tvoje gađenje spram životinja, odnosno pasa. i ljudi smrde, najviše. kad se ne peru jel. tako i psi smrde jedino kad su prljavi. i pa šta onda.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Guest 3/8/2015, 00:02

rozNa wrote:
bogomdani wrote:
Ma da..prosjecni pas ce poganjati uvijek macku i strgati je ako ona ne pobjegne..i nece je pojesti naravno...macke su prirodni predatori i imaju jako ocuvan instinkt lova,dok su ćukovi vise kao coporativni strvinari,odmakli su se najvise od svojih prirodnih rodjaka-fukova...s jedna strane su macke individualci,a psi coporativne zivine...i ćukovi smrde.. Basketball
 zapravo nije istina. rijetki psi strgaju mačku. eto, ne radi to moj i svi oni oko mene koje znam. i psi nisu strvinari. mačke su zapravo sve slične. ja ne mrzim mačke i ne smetaju mi, iako su mi psi bliži. ali ne razumijem takvo tvoje gađenje spram životinja, odnosno pasa. i ljudi smrde, najviše. kad se ne peru jel. tako i psi smrde jedino kad su prljavi. i pa šta onda.
Ma malo te zezam Pinky,ali ostaje cinjenica,da mi se bivska kolegica sa posla zalila na Zlatnu retriverku,kako je mora kupati u kadi,minimalno tjedno,jer pocne smrditi..ćukovi imaju taj svoj prirodni neugodni miris...Ne mrzim ćukove,zato bih,ali mi nisu odabir ljubimaca iz raznoraznih razloga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Trinity 3/8/2015, 08:02

Baš je čudno kako ima životinja koje jedu druge životinje i to bez pribora za jelo.Čak ih i ne kuhaju.
A ljudi se mogu ne prati i duže od tjedan dana pa svejedno mirišu na ruže. :P
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by rozNa 3/8/2015, 10:13

kak kažu kinezi... pas koji laje nije dovoljno kuhan :D katastrofa!! :D
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Naši ljubimci - Page 8 Empty Re: Naši ljubimci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 28 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum