ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'

Go down

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' Empty DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'

Post by Eroo 10/1/2017, 16:43

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'


DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' Turska
 Screenshot YouTube  



Društvenim mrežama danas se proširila uznemirujuća snimka iz turskog skijališta Kartepe.
U videu se vidi menadžer hotela koji daje intervju za lokalnu televiziju dok iza njega dijelom skijališta tutnja snježna lavina i zatrpava upravo one goste za koje je menadžer objašnjavao kako se dobro brinu za njih na tom 'prekrasnom skijalištu'.
- Dobro nam je došao ovaj snijeg koji je pao. Svi koji vole snijeg i skijanje, sada su ovdje - kazao je, a potom se okrenuo prema lavini, slegnuo ramenima i nastavio sa svojom izjavom nimalo zabrinut.



- Evo, kao što možete vidjeti i sami, upravo se spustila lavina, a vi ste sve snimili. Ljudi su vrlo sretni, brinemo za goste najbolje što znamo - rekao je opušteno.

Trenutak poslije vide se gosti u panici kako hitaju svoje voljene izbaviti ispod snijega.
Na sreću, lokalni mediji kasnije su izvijestili kako lavina koja se dogodila 29. prosinca prošle godine nije odnijela živote niti je itko pritom ozlijeđen.
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' Empty Re: DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'

Post by mutava baštarda 10/1/2017, 17:35

ovaj se gubi u hoteljerstvu. rodio se za politiku, glasnogovornika.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' Empty Re: DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'

Post by govinda 10/1/2017, 18:29

i jesu se nabili na te letve...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' Empty Re: DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'

Post by Eroo 10/1/2017, 20:38

Sigurno neki Gulenov pajdaš. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' Empty Re: DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'

Post by mutava baštarda 10/1/2017, 20:49

Eroo wrote:Sigurno neki Gulenov pajdaš. :)
 DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' 1f602
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina' Empty Re: DOK JE LAVINA GUTALA SKIJAŠE, MENADŽER HOTELA SE SMIJEŠIO 'Ljudi su vrlo sretni, mi brinemo za svoje goste. Evo, upravo se spustila lavina'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum