ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by vuksadinare 10/1/2017, 14:25

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/video-video-potresao-rs-i-dodika-srpski-general-slavko-lisica-sto-glumi-dodik-i-dize-tenzije-mi-smo-izgubili-rat-990009/#axzz4VF8Mz1x8
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by vuksadinare 10/1/2017, 14:26

..a slavko lisica za srbe nije bilo tko...kuzi i on da dodo moze samo izazvati teske nevolje pa i njemu samom..ako ga se docepaju oni koji trebaju.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by RayMabus 10/1/2017, 14:34

Dodik: Moguće istupanje RS iz sporazuma o formiranju Oružanih snaga BiH
Srna | 10. 01. 2017 - 14:14h

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je sa proslave Dana Republike u Brčkom da je Srpska za mir i da je spremna za saradnju sa drugima, ali da nema spremnosti na komprimise kojima se na bilo koji način umanjuje značaj Republike Srpske.

http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/dodik-moguce-istupanje-rs-iz-sporazuma-o-formiranju-oruzanih-snaga-bih/l2gjlcg
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by vuksadinare 10/1/2017, 14:34

i pizzon?..sto ti rece da nismo tad imali sanse osvojit banja luku...ocwes reci da slavko lisica izmislja?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by vuksadinare 10/1/2017, 14:35

ima dodo da ljubi amerima dipe tisucu puta jer danas ne bi sjedio u banja luci a ni bio predsjednik 'srpske'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by Guest 10/1/2017, 14:37

ne, ne izmislja, 
ali ne vi, vec amerika i nato.
koji su  izbacili srbiju sa tog prostora jos 91.god.
vi ste samo uleteli u taj prstor, do linije koja vam
je unapred odobrena.
a srbiju su drzali u lancima. da niste stali, 
kada
 u vam rekli, moguce da bi se vratili odakle ste krenuli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by RayMabus 10/1/2017, 14:39

Kako god Dodik je postigao cilj : udaljio je OS BiH svijetlosnim godinama daleko od primanja u NATO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by vuksadinare 10/1/2017, 14:43

pizzon wrote:ne, ne izmislja, 
ali ne vi, vec amerika i nato.
koji su  izbacili srbiju sa tog prostora jos 91.god.
vi ste samo uleteli u taj prstor, do linije koja vam
je unapred odobrena.
a srbiju su drzali u lancima. da niste stali, 
kada
 u vam rekli, moguce da bi se vratili odakle ste krenuli
...naravno da smo uletili sto smo trebali gledati kako nam sa tog prostora bombardiraju sisak,zagreb,slavonski brod
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by RayMabus 10/1/2017, 14:47

Inace taj lik je umra prije 3 godine tako da je to stari video.


...
Preminuo general VRS Slavko Lisica Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Pdf_button Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' PrintButton Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' EmailButton
subota, 29. jun 2013.
Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Slavko%20LisicaNa Vojno-medicinskoj akademiji u Beogradu danas je preminuo general vojske Republike Srpske Slavko Lisica.
Slavko je rođen 18.februara 1944. godine u selu Laminci, opština Gradiška. U čin general-majora unapređen je 3. maja 1993. godine. Penzionisan je 30. septembra 1994. godine. U VRS je obavljao sledeće dužnosti: komandant 2. oklopne brigade; komandant Taktičke grupe-1.( u Republici Srpskoj Krajni); komandant Taktičke grupe-3.(VRS); komandant Operativne grupe-Doboj; komandant Centra vojnih škola Vojske Republike Srpske. Objavio je dve knjige: "Komandant po potrebi" i "Komandant bez potrebe".
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by max123 10/1/2017, 15:11

“Cijeli grad je već bio spreman za egzodus i sve stvari su bile na točkovima”..


++++

putujuci narod..

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Romska-zastava
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by mutava baštarda 10/1/2017, 15:13

dodik se drži one olimpijske važno je učestvovati... a svijet voli pobjednike.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by darth_vader 10/1/2017, 16:10

Gube Srbi ratove, ali naše političare ne može nitko nadmašiti u tome...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by jastreb 10/1/2017, 17:35

vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/video-video-potresao-rs-i-dodika-srpski-general-slavko-lisica-sto-glumi-dodik-i-dize-tenzije-mi-smo-izgubili-rat-990009/#axzz4VF8Mz1x8
Ma kakva je ovo vijest???

S.Lisica je umro prije 3-4 godine.

Zar je uskrsnuo,ili je govorio na nekoj spiritističkoj seansi?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by vuksadinare 10/1/2017, 17:36

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/video-video-potresao-rs-i-dodika-srpski-general-slavko-lisica-sto-glumi-dodik-i-dize-tenzije-mi-smo-izgubili-rat-990009/#axzz4VF8Mz1x8
Ma kakva je ovo vijest???

S.Lisica je umro prije 3-4 godine.

Zar je uskrsnuo,ili je govorio na nekoj spiritističkoj seansi?
dnevno...ali je dobro rekao za dodu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by vuksadinare 10/1/2017, 17:37

..i priznao da su izgubili rat..a lisica nije bilo tko za srbe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by jastreb 10/1/2017, 17:41

Kontraofanziva,kao što to biva bila je žestoka
Srpsku vojsku vodio je lično pukovnik Slavko Lisica
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat' Empty Re: Srpski general Slavko Lisica:'Što glumi Dodik i diže tenzije,mi smo izgubili rat'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum