ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Guest 7/1/2017, 07:18

 Razmišljao sam da li vama da saopštim jednu vest, ali pošto je Končarevo najpoznatije selo na svetu, to ću i učiniti. Vi znate da sam ja 7. jula, na tradicionalnom kik boks meču u Končarevu podržao Donalda Trampa, tada kandidata za predsednika SAD, a danas predsednika SAD – rekao je Dragan Marković Palma.
Palma ide na inauguraciju kod Trampa Z
Pre 15 dana pozvali su me neki ljudi iz SAD i rekli su mi:
– Pošaljite nam sve ono što ste govorili o Trampu za vreme američke predsedničke kampanje i što ste govorili posle izbora. Ja sam poslao sve ono što su mediji objavljivali.
Palma ide na inauguraciju kod Trampa Tan2016-12-7_3137737_2

Pre 6 dana, kao jedini političar iz Srbije, dobio sam poziv da idem na inauguraciju Donalda Trampa, novog predsednika SAD u Vašington – rekao je večeras predsednik Jedinstvene Srbije i predsednik Skupštine grada Jagodine, Dragan Marković Palma, u Končarevu kraj Jagodine, obraćajući se meštanima, prilikom tradicionalnog paljenja badnjaka, ispred novoizgrađene crkve Svetog Jovana, čiji je ktitor Dragan Marković sa porodicom.
- To je jedna radosna vest. Vi dobro znate i svi jagodinci dobro znaju i cela Srbija to zna, koliko sam ja investitora doveo u Jagodinu i ne samo u Jagodinu. Svako moje putovanje imalo je rezultat. Odlazak u SAD nije mala stvar.
– To nije bio moj san, nisam o tome sanjao, a nisam ni mogao kada su glavni ljudi u SAD bili oni koji su stisli dugme da se bombarduje Jugoslavija, Hilari Klinton i njen muž. Ali, siguran sam da više nikada SAD neće tražiti nešto od Srbije i da sprovode nepravdu nad Srbijom, kao što su to radili raniji predsednici SAD – poručio je Marković.
– 20. januara, kada je moja krsna slava, poslaću vam poruku iz SAD, a slavu ću pomeriti za dva tri dana. Bog će da oprosti, a tog dana će moja deca preseći kolač, a ja ću da se vratim u Srbijui donesem radosne vesti – izjavio je Dragan Marković Palma.
(Telegraf.rs)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Guest 7/1/2017, 07:18

ko zna ?
videcemo !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Guest 7/1/2017, 07:21

nekae posalje i region, da preslusaju kako suze teku !
cinjenica je da su srbi jedini na exyu prostoru, plus,
šiptari, bili za trampa, ubedljivom  vecinom i to javno
demonstrirali.
sto nije nista obavezujuce za trampa, ali !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by kic 7/1/2017, 09:22


jel to onaj sa zirafom..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Guest 7/1/2017, 09:25

da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Guest 7/1/2017, 09:26

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Wg-ktkpTURBXy82MjViZTlhNDljNDViYzBlYzg2NGExODE5Yjg3ZDYyYS5qcGeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA

Sednica Skupštine grada Jagodine, kojoj je predsedavao gradonačelnik Dragan Marković - Palma, trajala je danas svega pet minuta, posle koje su se odbornici, na čelu sa Markovićem uputili u Zoološki vrt "Tigar", gde su prisustovali zvaničnoj "ženidbi" žirafa, medijski najpopularnijeg stanovnik ZOO vrta u Jagodini, mužjaka Jovanče i ženke Ema.
Palma ide na inauguraciju kod Trampa TZ2ktkpTURBXy9lMDUzZDc0ZTAzNWU4OWUxNzcwZmYwZmIyYWUzMWU1Mi5qcGeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA

Milina ih je gledati kako se vole, nežno gledaju, paze, a mi u Jagodini ne samo da se zalažemo protiv "bele kuge" kod ljudi već i kod životinja, posebno egzotičnih kakva su žirafe i očekujem da za dve godine imamo četiri žirafe u našem ZOO vrtu - dodao je on.
- Ovo možda nije trenutak da se priča o ženidbi životinja kada se borimo da svakom čoveku u Srbiji stvorimo uslove da bolje živi, ali mislim da je ovo važno za one koji misle drukčije i šaljem im poruku da u brak ulazi mužjak i ženka, a ne dva mužjaka - rekao je Palma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by kic 7/1/2017, 09:30


ekstra, ja bih za njega glasao, next premier..

nek dovodi zirafe i majmune i tako nebitnim pitanjima se packa, Srbija ce da prosperira u medjuvremenu, Palma ne daj se!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Guest 7/1/2017, 09:30

Jagodina: Jovanča i Ema to su srca dva
Medijski najpopularniji stanovnik Zoološkog vrta (ZOO) u Jagodini, muška žirafa Jovanča, dobio je ženku, čija će promocija biti sutra, rečeno je danas Tanjugu u Informativnoj službi skupštine.
IZVOR: TANJUG PONEDELJAK, 8.10.2012. | 11:17Palma ide na inauguraciju kod Trampa 85922724050729d5230f5d211164149_w640
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Sora 7/1/2017, 09:37

Ti Pizdon nemas drugog posla nego ovdje trabunjati ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by prckov 7/1/2017, 09:43

sore, ako tebe pozovu ti nemoj ic
ko ih jebe nek pate

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by debotoijusto 7/1/2017, 10:00

da zirafa jovance  :20
to je onaj sto slusao beethovena kad je bio mali , live na YT
vec vidim koly trumpa dodu i ovog jovanceta kako veselo laprdaju 
nasi se desni konacno pronadju u toj shemi , bogu hvala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Palma ide na inauguraciju kod Trampa Empty Re: Palma ide na inauguraciju kod Trampa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum