ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by provocator 6/1/2017, 20:09

Evo vam primjer iz Istanbula. Njih 600 okupilo se u klubu, nesvjesni toga da takvim činom doslovno izazivaju teroriste. Tim riječima je Goran Dodig, splitski psihijatar i saborski zastupnik Hrvatske demokršćanke stranke, prokomentirao novogodišnji masakr u istanbulskom klubu »Reina«, gdje je »doslovno izazvani terorist« pobio 39 i ranio više od 70 ljudi.


Ni samozvani islamski državotvorci se, eto, nisu sjetili da u svome mahnitom priopćenju napišu da su bili »doslovno izazvani« samom prisutnošću tolikog broja ljudi na novogodišnjoj fešti u Istanbulu.




»Ljudi po preporuci političara i dalje nastavljaju živjeti kao da se ništa ne događa. Okupljaju se na velikim skupovima, dočecima Božića, Nove godine, odlaze u noćne klubove, putuju… nesvjesni opasnosti kojoj se izlažu. Zahvaljujući neodgovornim političarima, među ljudima ne vlada dostatan strah, a straha bi trebalo biti jer ne živimo u normalnom vremenu. Strah je ponekad vrlo stimulativan jer izaziva oprez kod svakog od nas.


No, straha nema. Mi u zapadnoj demokraciji ne želimo se odreći svojeg načina života, po kojemu nam je sve dopušteno i gdje nema nekih zapreka. Volimo biti slobodni i raditi sa svojim životima što god želimo«, izdeklamirao je Dodig svoju pohvalu strahu – kojega, po njemu, nema dovoljno – i pokudu slobodi – koje, na njegov užas, ima kudikamo više nego što bi je smjelo biti...


NL

_________________
Sami ste krivi ako izazivate teroriste Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Guest 6/1/2017, 20:11

Pa i ti zastupaš iste teze, kaže da je zapad isprovocira muslimane i da se imaju pravo osvećivati jer su hrvati, njemci, i ostali recimo osvajali turke stotinama godina i prošlosti.

tako i ovaj isto tvrdi što i ti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by RayMabus 6/1/2017, 20:16

On je psiholog ....dobro je rekao.

Inace nemoj lagat ljude polutekstovima jer sam ja procitao taj tekst prije par dana i zaboravio si citirati ovaj dio :


Naravno, na kraju se postavlja pitanje što pojedinac može učiniti po pitanju borbe protiv terorizma.
- Ne može puno. Zadaća države je da zaštiti svoje građane. Međutim, svaki pojedinac mora shvatiti da je danas opasnost u mnoštvu i da mora izbjegavati to mnoštvo, izbjegavati velike skupove ili okupljanja ljudi. Svaki čovjek mora shvatiti da je život važniji od zabave i provoda. Ja ne želim reći da moramo promijeniti način života i vrijednosti koje krase naš život, ali se više mora voditi računa o zaštiti svojeg života - zaključuje dr. Dodig.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/461472/poznati-hrvatski-psihijatar-o-napadima-sirom-svijeta-nije-pametno-sto-se-ne-bojimo-terorizma
RayMabus
RayMabus

Posts : 176307
2014-04-11


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by provocator 6/1/2017, 20:17

Pinochet... A ti si pročitao članak? Pročitao si moj curac.
Nadalje, malo si mentalno zaostal pa me ne čudi da ne razumiješ ono kaj ja pišem.
No dobro, ima vas više tak da se moreš tješiti.

_________________
Sami ste krivi ako izazivate teroriste Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by RayMabus 6/1/2017, 20:18

provocator wrote:Pinochet... A ti si pročitao članak? Pročitao si moj curac.
Nadalje, malo si mentalno zaostal pa me ne čudi da ne razumiješ ono kaj ja pišem.
No dobro, ima vas više tak da se moreš tješiti.
Procita sam ga prije par dana .....to šta nisam postao na forum neznaci da nisam evidentirao to ....i da 100% je u pravu.

----------


Kako Dodig kaže, političari svojim infantilnim izjavama da nam teroristi neće promijeniti život i demokratske slobode prikrivaju svoju nesposobnost rješavanja problema i skrivaju nerazumnu politiku.
- Budući da političari ne mogu riješiti problem terorizma, oni nastoje floskulama ljude smiriti, a ne shvaćaju da na taj način ljude dovode u zabludu i u tom smislu ih izlažu još većoj opasnosti. Ne želim ulaziti u genezu terorizma, kako bi to političari trebali na realan način, već želim samo upozoriti na štetne posljedice za ljude. Pozivati ljude da se i dalje okupljaju na otvorenim prostorima i u noćnim klubovima, da se vesele, nekritično umanjujući na taj način i pojedinačnu odgovornost i brigu za život, ljude dovode u zabludu - tvrdi prof. dr. Dodig.



---

Sorry tek naknadno sam vidija da nepitaš mene.


Last edited by RayMabus on 6/1/2017, 20:19; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176307
2014-04-11


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by provocator 6/1/2017, 20:19

RayMabus wrote:On je psiholog ....dobro je rekao.

Inace nemoj lagat ljude polutekstovima jer sam ja procitao taj tekst prije par dana i zaboravio si citirati ovaj dio :


Naravno, na kraju se postavlja pitanje što pojedinac može učiniti po pitanju borbe protiv terorizma.
- Ne može puno. Zadaća države je da zaštiti svoje građane. Međutim, svaki pojedinac mora shvatiti da je danas opasnost u mnoštvu i da mora izbjegavati to mnoštvo, izbjegavati velike skupove ili okupljanja ljudi. Svaki čovjek mora shvatiti da je život važniji od zabave i provoda. Ja ne želim reći da moramo promijeniti način života i vrijednosti koje krase naš život, ali se više mora voditi računa o zaštiti svojeg života - zaključuje dr. Dodig.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/461472/poznati-hrvatski-psihijatar-o-napadima-sirom-svijeta-nije-pametno-sto-se-ne-bojimo-terorizma
Recept je čaroban: živite da biste strahovali, strahujte da biste preživjeli, zahtijevajte da vam ograniče slobode, natjerajte tajne službe da vas prate i prisluškuju više nego što to inače rade, za vašu dobrobit uhodite druge ljude pa i sami sebe… Ukratko – mirno se raziđite s vlastitim životom.

_________________
Sami ste krivi ako izazivate teroriste Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by RayMabus 6/1/2017, 20:20

Svaki čovjek mora shvatiti da je život važniji od zabave i provoda. Ja ne želim reći da moramo promijeniti način života i vrijednosti koje krase naš život, ali se više mora voditi računa o zaštiti svojeg života
RayMabus
RayMabus

Posts : 176307
2014-04-11


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Guest 6/1/2017, 21:22

RayMabus wrote: Svaki čovjek mora shvatiti da je život važniji od zabave i provoda. Ja ne želim reći da moramo promijeniti način života i vrijednosti koje krase naš život, ali se više mora voditi računa o zaštiti svojeg života
Tom  kretenu netko jebe zenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Riplex 6/1/2017, 22:27

Ja samo ne znam koliki retard moraš biti da u današmje vrime ideš u turaku. 

Zapravo i inače...fucking mortal enemies

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by epikur37 6/1/2017, 22:33

Otići u Tursku slaviti Božić inače je priglupo a danas čin maloumnosti i bezumlja.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by debotoijusto 6/1/2017, 22:52

dodig nam zeli sjebat ekonomiju
srecom nitko nece poslusati
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Riplex 6/1/2017, 22:53

epikur37 wrote:Otići u Tursku slaviti Božić inače je priglupo a danas čin maloumnosti i bezumlja.

Zar ne?! Stvarno ne znam koliki debos moraš biti (no pun intended hehe)

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by epikur37 6/1/2017, 22:56

Riplex wrote:
epikur37 wrote:Otići u Tursku slaviti Božić inače je priglupo a danas čin maloumnosti i bezumlja.

Zar ne?! Stvarno ne znam koliki debos moraš biti (no pun intended hehe)


a bit će neki  globalističko - liberalno- hipie krelci
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by govinda 6/1/2017, 22:57

Nemojte nas vise izazivati...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by prckov 6/1/2017, 23:10

provo I zdrav razum su posvadani jos od vremena kad je manga hodo zemljom  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by prckov 6/1/2017, 23:11

govinda wrote:Nemojte nas vise izazivati...
ej supcic, bil ti oso slavit novu godinu u tursku
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Riplex 6/1/2017, 23:19

epikur37 wrote:
Riplex wrote:
epikur37 wrote:Otići u Tursku slaviti Božić inače je priglupo a danas čin maloumnosti i bezumlja.

Zar ne?! Stvarno ne znam koliki debos moraš biti (no pun intended hehe)


a bit će neki  globalističko - liberalno- hipie krelci

Žali bože im roditelje. Indoktrinacija im pojila dicu... osveta ćr bit gadna

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by michaellcmacha 7/1/2017, 08:22

provocator wrote:Pinochet... A ti si pročitao članak? Pročitao si moj curac.
Nadalje, malo si mentalno zaostal pa me ne čudi da ne razumiješ ono kaj ja pišem.
No dobro, ima vas više tak da se moreš tješiti.
ti ni sam ne razumiješ kaj pišeš.... inače ne bi bulaznio o svom djedu ustaškom oružniku koji je bio "dobar", a ostali ustaški oružnici zločesti.... i došao je do naravnog zaključka kad si ti u pitanju jer do takvog zaključka dođe svatko sa sposobnošću logičnog zaključivanja.... upravo ti si dao legitimitet svim aktualnim terorističkim aktima i aktivnostima pozivajući se na ranije nanošenje nepravde islamskom svijetu.... jedino što je previdio da ti je to alibi za povlađivanje banditskog komunističkog terorizma 70-ih godina
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Eroo 7/1/2017, 09:06

Rješenja uvijek stižu iz Amerike. Najprije u stare eu držve (t=3 mjeseca) ,
 a onda od tamo kod nas( +t = 3 mjeseca).
Bez obzira radi li s o tehnološkim novitetima ii nečem drugom.
Ruske metode također nisu loše, ali nisu primjerene za naša društva. 
Vidjet ćemo šta će Trump smislit...Slijedimo dobrim i efektivnim rješenjma!
Eroo
Eroo

Posts : 74975
2016-07-22


Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Regoč 7/1/2017, 11:36

Provo opet izvrće činjenice. Jadno, oružnički unuče, jadno čak i za te.

_________________
Sami ste krivi ako izazivate teroriste Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sami ste krivi ako izazivate teroriste Empty Re: Sami ste krivi ako izazivate teroriste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum