ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik....

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik.... - Page 2 Empty Re: ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik....

Post by mutava baštarda Tue 3 Jan - 11:03

ima dobar vic... dolazi haso kući i vidi fatu jebe se sa unproforcima, ubrzo nakon šoka ode u gostionu i tamo ispriča ekipi što mu se dogodilo. pita ga konobar; iii šta si poduzeo kad si vido fatu s 2 crnca i arapom.... veli haso; a šta ću, slika sam ih i posla benettonu pa sad čekam odgovor..

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik.... - Page 2 Empty Re: ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik....

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 13:40

Jebiga , umililo joj se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175988
2014-04-11


Back to top Go down

ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik.... - Page 2 Empty Re: ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik....

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 13:43

provocator wrote:Glupan... Ispao rogonja pa više ne bu ako prebije jednoga od onih s kojima mu žena rogove nabija.
Treba je nju prebit a ne njega. Idiot obicbni. Takve i treba da varaju kad su kreteni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175988
2014-04-11


Back to top Go down

ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik.... - Page 2 Empty Re: ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik....

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 13:49

A zato i ima ona narodna : Voli djecu žene svoje , možda je koje .....i tvoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175988
2014-04-11


Back to top Go down

ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik.... - Page 2 Empty Re: ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik....

Post by Leviathan2 Tue 3 Jan - 20:35

budalescina,  
tipa naritat jer je yebao u krevetu koji sam ja kupio a nju naritat jer je uvela tipa u krevet koji sam ja kupio
onda oboje potjerat van, nek nastave negdje drugdje,
ugovor je prekrsen i sve poduzeto u vezi naplate zadovoljstine je dogodjeno
osobno sam dozivio da mi je zena s kojom sam zivio rekla da je nasla nekog ko joj se svidja vise od mene i da zeli da raskine vezu, slozio sam se bez pardona te joj pomogao oko iseljavanja i useljavanja u novi dom,  korektno od nje korektno od mene, dan danas se sretnemo i odemo na kavicu te se bas fino ispricamo, inace se u lika razocarala nakon 2 mjeseca
sve u zivotu je ugovor i to treba postivati, ko prekrsi ugovor podlozan je posljedicama , isto vrijedi i za musku stranu ili bilo sto
svaki ugovor se moze raskinuti ako su ljudi imalo normalni bez nekih vecijeh trzavica, medjutim ako dojde do varanja na stetu drugog onda je opravdano sve pa  i nasilje jer onaj ko je prevaren isto trpi psihicku stetu vise nego da je dogovorno raskinuto

_________________
ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik.... - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik.... - Page 2 Empty Re: ČUVAJTE SE:Kako najebe uhvačeni ljubavnik....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum