ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by Eroo 3/1/2017, 08:11

Švedska – Migranti raketama gađali građane, policiju, bolnička kola…
Piše: Narod.hr -
2. siječnja 2017. u 20:06
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj H20151022000318-696x410
Obilježavanje Nove Godine u pitomoj Švedskoj donijelo niz divljačkih ispada i po život opasne pucnjave na ulicama švedskih gradova.
Dok hrvatski mediji kao senzaciju na prvim stranicama prikazuju jednu ili dvije zapaljene baklje na stadionima, ovakve stvari namjerno prešućuju. Pravi rat između policije i imigranata vodio se na ulicama Švedske u pokrajini Rosengard.
Slično je bilo i na glavnom trgu u Malmöu gdje su građani pobjegli pred skupinama imigranata koje su ispaljivali rakete i pirotehnička sredstva opasna po živote ljudi u blizini.
„Tužno, uočili smo da često ciljaju raketama na ljude, zgrade i vozila i to je ozbiljna stvar. Boj napada na ambulantna vozila, policiju i zaštitare je u porastu“, rekao je glasnogovornik policije Christer Fuxborg.

Izvor: narod.hr/hn.se









Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by vuksadinare 3/1/2017, 08:14

zato nasi radi preventive i losih primisli..odmah iscipelare,malo porade bejzbolakama...i toga nema kao u svedskoj..nego ovi razmisljaju samo o tome kako da zbrisu...ili se zatvore..i to je to...bon apetit... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by provocator 3/1/2017, 08:43

To ti je posljedica širenja slobode i demokracije čemu i mi kao saveznici svojim skromnim prilogom pridonosimo.

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by Guest 3/1/2017, 08:58

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by provocator 3/1/2017, 09:00

Naime kaj... ja se sjećam kao jučer kako smo drug marcellus i moja malenkost prije sad već podosta godina na onom net-ovom umrlom forumu vodili zanimljivu prepisku, i to ne samo jednom.

Pisao sam o moćnim korporacijma koje izrabljuju sirotinju trećeg svijeta. Sirotinja rinta za kikiriki i u bukvalnom mislu te riječi umiru od gladi.


Drug marcellus, naš vrsni novinar i intelektualac, je rekao:-Tko ih yebe, ili neka rade za toliko koliko rade ili neka crknu! Ako ne žele raditi neka ne rade.-

Na moju opasku da će neki raditi i crkavati ali da će mnoštvo njih krenuti prema nama jerbo će radije tu tražiti sreću i u potrazi za tom srećom umrijeti nego tamo umirati radeći od jutra do sutra za curčevo zdravlje marcellus je opet pametkovao a sad već cvili ko zadnja kuja.

Ndalje, išlo se ciljano u svrgavanje "krvavih diktatora" a u svrhu uvođenja slobode i demokracije. Super! 

Sad kada npr. Gadafija više nema a tamo je na djelu raspašoj i prema Europi svakodnevno dolazi na tisuće migranta sad opet cvilež?! Pa kaj ste očekivali?

Btw,. sjećam se kada sam marcellusu naveo kako su milijuni Afrikanaca što pobijeni a što raseljeni zbog profita Zapadnih moćnika.
Marcellus je lakonski napisao: -Boli me curac za njih.-

Sad ga sve više boli... ali ne samo curac.

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by vuksadinare 3/1/2017, 09:05

ajd provo ne trebas se ti plasiti....kod nas su bubice...dobili su preventivne lekcije...da ovdasnji ljudi nisu za zajebanciju....a time dali i drugima upozorenje..'bolje nas zaobiđite..napravite li sranje..vas ce cekat deset puta gore'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by provocator 3/1/2017, 09:07

vuksadinare wrote:ajd provo ne trebas se ti plasiti....kod nas su bubice...dobili su preventivne lekcije...da ovdasnji ljudi nisu za zajebanciju....a time dali i drugima upozorenje..'bolje nas zaobiđite..napravite li sranje..vas ce cekat deset puta gore'
Buš videl kada nahrupe masovno jer eto imamo "sreću" kaj im nismo zanimljivi... za sada.

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by vuksadinare 3/1/2017, 09:10

provocator wrote:
vuksadinare wrote:ajd provo ne trebas se ti plasiti....kod nas su bubice...dobili su preventivne lekcije...da ovdasnji ljudi nisu za zajebanciju....a time dali i drugima upozorenje..'bolje nas zaobiđite..napravite li sranje..vas ce cekat deset puta gore'
Buš videl kada nahrupe masovno jer eto imamo "sreću" kaj im nismo zanimljivi... za sada.
..ne bu...dobro su oni upuceni..nakon ovih popijenih batina...brzo ce oni javiti svojima..sa porukom..'zaobilazi...'...a vec evo citam najavljuju masovni odlazak...sto ti je strah..odavno ja kazem...sila boga ne moli... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by n_razbojnik 3/1/2017, 09:14

provocator wrote:To ti je posljedica širenja slobode i demokracije čemu i mi kao saveznici svojim skromnim prilogom pridonosimo.
Naporan si

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by catabbath 3/1/2017, 09:17

To su znanstvenici i inžinjeri isprobavali novi raketni pogon koji žele pokloniti Šveđanima cheers

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12395
2015-08-22


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by Guest 3/1/2017, 09:18

AMERIKA SE OKREĆE"NAOPAČKE"
DOLAZAK njujorškog tajkuna Donalda Trampa na čelo Bele kuće pola Amerike i sveta slavi, dok drugi to porede sa izborom predsednika Vorena Hardinga 1920. godine, populiste koji je označio početak "ludih dvadesetih", uvod u krah berzi i potonje nevesele događaje.
U svakom slučaju, tek izvesno je da milijarder namerava da "okrene naopačke" 70 odsto odluka svog prethodnika Baraka Obame i da će se to, kako predviđa bivši predsedavajući Predstavničkog doma američkog Kongresa Njut Gingrič, "dogoditi u prvim danima Trampovog predsednikovanja".
Na unutrašnjem planu promene se najpre očekuju u zdravstvenoj zaštiti, poništenjem takozvanog obamakera, i uvođenjem novog sistema, kao i u politici prema imigrantima. Još tokom kampanje Tramp je obećao izgradnju zida prema Meksiku i deportovanje nelegalne imigracije.
Na globalnoj sceni, Trampov nagovešteni zaokret prema Rusiji uznemirio je saveznike SAD u NATO, savezu koji je garant američke spoljne politike više od 60 godina. Tramp je poručio saveznicima ili da izdvoje više za zajedničku odbranu, ili ih Amerika neće braniti. Peking je, s druge strane, zabrinulo Trampovo preispitivanje politike "jedne Kine", ali i trgovinske pretnje. One uključuju i ostatak sveta, jer Tramp najavljuje preispitivanje svih trgovinskih sporazuma. Zagovornik daljeg naoružavanja, Tramp "preti" promenama i u "velikoj pričaonici", Ujedinjenim nacijama.
ceka se signal iz amerike.
danas, trampova prelazna administracija
1x zvanicno zaseda. koliko znam !?
mnogi povezuju, 2017 vs 1917 !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by provocator 3/1/2017, 09:26

n_razbojnik wrote:
provocator wrote:To ti je posljedica širenja slobode i demokracije čemu i mi kao saveznici svojim skromnim prilogom pridonosimo.
Naporan si
A nije?
Pa de mi ti dokaži suprotno umjesto da sereš.

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by n_razbojnik 3/1/2017, 09:33

provocator wrote:
n_razbojnik wrote:
provocator wrote:To ti je posljedica širenja slobode i demokracije čemu i mi kao saveznici svojim skromnim prilogom pridonosimo.
Naporan si
A nije?
Pa de mi ti dokaži suprotno umjesto da sereš.
Tebe starog konja da razuvjeravam, ne pada mi napamet, treba mlade naučiti santa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by provocator 3/1/2017, 09:37

Pa de ih nauči... da te vidim.

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by n_razbojnik 3/1/2017, 09:43

Svakako, u mene svake srijede besplatan tečaj, marksističko samokažnjavanje zapadnih naroda nije u vašem interesu...možeš navratiti kao gost predavač

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by provocator 3/1/2017, 09:44

U tebe jedino mali mozak... Velikog nemaš.

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by marcellus 3/1/2017, 09:45

'ladno al rakete

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by n_razbojnik 3/1/2017, 09:45

Mladi su u Zagrebu pokazali što misle o ovakvima, vidim da moja predavanja djeluju...ti im pokušaj objasniti da su si sami krivi i da su to posljedice njihovih djela i da budu kuš...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by provocator 3/1/2017, 09:48

Riknut ću od smijeha! :^0

_________________
Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by jastreb 3/1/2017, 10:24

Da je Pokret nesvrstanih ostao onako moćan kao u doba Tita,da li bi on mogao spriječiti tzv arapsko proljeće?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj Empty Re: Veličanstvena proslava Nove godine u Švedskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum