ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by Regoč 27/12/2016, 07:40

Ako je Razbojnikova Nevjesta postala Neva, hoće li Nevjestin Razbojnik postati Razbo?

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by vuksadinare 27/12/2016, 07:41

..ovaj josipovic je sam priznao da nesto srbija lose sprema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by Sora 27/12/2016, 09:44

E .
Od sporZuma vetkovic -macek
Od rusenja Rankovica
Od Miloseviceve agresije

Jasno, to su susjedi
S njima uvijek pizdRije
Necemo valjda s Zanzibarom
A politicke elite se CERE I CESU JAJA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by Guest 27/12/2016, 11:30

n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:A jeste zaspamali temu, razbojnica bi se samo postidjela da vas vidi :DD

Evo da vas vratim na pravi put B-) 


Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Fb691248de564eaaa84668a3c9b06bfa

kakvo besramno oftopičarenje...bruka

a gdje je Neve suza oka moga? ne mogu sam ove bitke da bijem
Ne znam, samo se pojavi tamo na mjuzi i nešto tamo zaspama i ode No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by Regoč 27/12/2016, 15:20

Neva gradi karijeru dok mi forumašimo.

_________________
Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by jastreb 27/12/2016, 15:39

michaellcmacha wrote:još ćete vi u slovo U se kleti.... :)))
I ustaška zmija ,kao i velikosrpska neman danas su samo folklorni elementi.

Mene više muči ekonomska sitacija ,a masu ljudi i neimaština od svih ustaških krilnika i svih četničkih rasova.

Ja da vidim na cesti čovjeka u četničkoj odori i sa bradom pozvao bih ga u kuću,dao mu topli čaj,izmjerio temperaturu i pozvao hitnu pomoć.Ljude sa ustaškim obilježjima češće susrećem i uglavnom im se od srca nasmijem.

Četnički dernek na Ravnoj Gori doživljavam kao karneval,a ustaška divljanja po nekim mjestima u meni izazivaju salve smijeha.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by michaellcmacha 27/12/2016, 16:48

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:još ćete vi u slovo U se kleti.... :)))
 I ustaška zmija ,kao i velikosrpska neman danas su samo folklorni elementi.

Mene više muči ekonomska sitacija ,a masu ljudi i neimaština od svih ustaških krilnika i svih četničkih rasova.

Ja da vidim na cesti čovjeka u četničkoj odori i sa bradom pozvao bih ga u kuću,dao mu topli čaj,izmjerio temperaturu i pozvao hitnu pomoć.Ljude sa ustaškim obilježjima češće susrećem i uglavnom im se od srca nasmijem.

Četnički dernek na Ravnoj Gori doživljavam kao karneval,a ustaška divljanja po nekim mjestima u meni izazivaju salve smijeha.

ti kurca ne razumiješ.... upravo iz ekonomske situacije koja je više nego nepovoljna će se danas sutra u nekom obliku pojaviti ekstremizam... ja sam podosta u kontaktu sa klincima od 14 pa do 22 i u klubu a i u kvartu i vrlo često imam prilike čuti njihova razmišljanja koja su, u značajnoj mjeri obojena gorčinom i prikrivenom ljutnjom.... a to ti je upravo ono kad ti mladi kažu da ih nije briga ni za ove ni za one i da bi i jedne i druge trebalo riješiti, jedne jer su neprijatelji a druge zato jer ne vode dovoljno brigu a trebali bi po defaultu.... tako je i hss dobio po pički od ustaškog pokreta...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj! - Page 12 Empty Re: Ustaška zmija je posledica ustašofilije koja viri iz očiju mnogih u Hrvatskoj!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum