ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Kermit 23/12/2016, 11:47

marcellus wrote:pa picousti je projekt obmane i hitlerije pobogu ray to je njihova marioneta i okupacijski namjesnik
Vučić je manđurijski kandidat živi projekt globalista za Srbiju, njemu Rusi ne vjeruju aposlutno ništa a tako se i ponašaju prema njemu, osim toga Srbija je propala država potpuno uništena koja ne može organizirati zbrinjavanje otpada a ne bilo što složenije

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by marcellus 23/12/2016, 12:02

asilovski wrote:
marcellus wrote:pa picousti je projekt obmane i hitlerije pobogu ray to je njihova marioneta i okupacijski namjesnik
Vučić je manđurijski kandidat živi projekt globalista za Srbiju, njemu Rusi ne vjeruju aposlutno ništa a tako se i ponašaju prema njemu, osim toga Srbija je propala država potpuno uništena koja ne može organizirati zbrinjavanje otpada a ne bilo što složenije

zato mi svoj toksični otpad zbrinjavamo u vladi i saboru

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 1-4

_________________
Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45731
2014-04-16


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by epikur37 23/12/2016, 12:33

Ovo kao da je pisao naš forumski gargamel a podpisao šjor ero :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 12:37

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:jbg..ako ej i to istina..legalno je...nece ruje kao mi na svakom koraku pisati kako smo gotovi,propast,kriminal i slicno...problemi ostaju unutar zidova kuce...a ne da se to zna van granica rusije...
Jalnuš to piše već 10-15 godina, opsim toga demografska slika se popravila, a usred Berlina arapi se prijete i gaze ljude, a ovaj od svih stvari želi rat sa Rusijom
popravili su ih uvezeni kazahstanci, uzbekistanci, dagenestanci, čečenci itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 12:39

mutava baštarda wrote:
kofein wrote:
asilovski wrote:Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 12





Daj neki graf od 2010. - 2016
sad će yoda da je zelena boja zato što mujice prevladavaju u demografskoj obnovi...

pa istina je..

tako se i francuska hvali da oni od razvijenih zemalja imaju najveći natalitet.. kada je ono jasno svima tko pumpa francuski natalitet..

ironično najveći natalitet od bijelaca imaju bijeli amerikanci i skandinavci. čak i kod nas situacija nebi bila loša (s obzirom na ostatak zapadnog svijeta) da nije masovno iseljavanja, to nas jebe, ljudi bježe iz RH , bježe od poreza i regulacija pa stvaraju potomstvo vanka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 12:43

ostatak yutarnjeg neču čitati, oni su mi na block listi od kada su srali protiv gotovine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by jastreb 23/12/2016, 12:46

Pinochet wrote:ostatak yutarnjeg neču čitati, oni su mi na block listi od kada su srali protiv gotovine
Pa protiv Gotovine su srali i veliki HDZ-ovci i to ovdje na forumu.

Kako se zvao onaj vatreni HDZ-ovac koji bi žalovao godinu dana nakon poraza HDZ-a?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 12:55

Jalnuš..Samo prezime govori o dubokim traumama.
Hajde da vidimo sto to Rusi voze...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Kermit 23/12/2016, 12:58

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:jbg..ako ej i to istina..legalno je...nece ruje kao mi na svakom koraku pisati kako smo gotovi,propast,kriminal i slicno...problemi ostaju unutar zidova kuce...a ne da se to zna van granica rusije...
Jalnuš to piše već 10-15 godina, opsim toga demografska slika se popravila, a usred Berlina arapi se prijete i gaze ljude, a ovaj od svih stvari želi rat sa Rusijom
popravili su ih uvezeni kazahstanci, uzbekistanci, dagenestanci, čečenci itd
nisu uvezeni kada su oni osim kazaka dio Ruske Federacije, malo provjeri geografiju, osim toga imao sam i demografiju po nacionalnim skupinama i tu nisi u pravu, ali no navikao sam...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 13:01

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:jbg..ako ej i to istina..legalno je...nece ruje kao mi na svakom koraku pisati kako smo gotovi,propast,kriminal i slicno...problemi ostaju unutar zidova kuce...a ne da se to zna van granica rusije...
Jalnuš to piše već 10-15 godina, opsim toga demografska slika se popravila, a usred Berlina arapi se prijete i gaze ljude, a ovaj od svih stvari želi rat sa Rusijom
popravili su ih uvezeni kazahstanci, uzbekistanci, dagenestanci, čečenci itd
nisu uvezeni kada su oni osim kazaka dio Ruske Federacije, malo provjeri geografiju, osim toga imao sam i demografiju po nacionalnim skupinama i tu nisi u pravu, ali no navikao sam...
malo jest skočio ruski fertilitet i to čistih rusa, ali većinu rasta drže muslimani.

pogledaj malo po regijama koje imaju populacijski rast - imaju regije gdje su muslimani većina ili značajna manjina.

i sam znaš da je Moskva najveći muslimanski grad u Europi, ili je u razini ostalih EU metropola tipa Pariza, Berlina, Londona
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 13:02

mislim meni je žao da se to događa, ali se to događa. inače ruski mediji su se hvalili prije par godina(prije krize) da zbog ekonomskog rasta rusija mora uvoziti jeftinu radnu snagu iz susjednih muslimanskih ex-sssr država.. ruski državni mediji se hvalili.. russia today se hvali kako je 2 milijuna muslimana u Moskvi..

u vrijeme druga Staljina nije bilo 20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 13:06

Pinochet wrote:mislim meni je žao da se to događa, ali se to događa. inače ruski mediji su se hvalili prije par godina(prije krize) da zbog ekonomskog rasta rusija mora uvoziti jeftinu radnu snagu iz susjednih muslimanskih ex-sssr država.. ruski državni mediji se hvalili.. russia today  se hvali kako je 2 milijuna muslimana u Moskvi..

u vrijeme druga Staljina nije bilo 20
TI ga ti koješta blebećeš.Muslimani iz Rusije ili okolnih drzava su konstitutivni vec decenijama,i posve su drugi par rukava,nego muslimani u Europi.
Eto,imas sad par tisuca radikala koji drmaju i tresu Europom,tjeraju joj strah u kosti.Jel cujes da se ne s slicno dogadja u Rusiji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Ringo10 23/12/2016, 13:07

Nema 2 milijuna muslimana u Moskvi. To su balijanderski mokri snovi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21614
2015-09-24


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Kermit 23/12/2016, 13:08

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:jbg..ako ej i to istina..legalno je...nece ruje kao mi na svakom koraku pisati kako smo gotovi,propast,kriminal i slicno...problemi ostaju unutar zidova kuce...a ne da se to zna van granica rusije...
Jalnuš to piše već 10-15 godina, opsim toga demografska slika se popravila, a usred Berlina arapi se prijete i gaze ljude, a ovaj od svih stvari želi rat sa Rusijom
popravili su ih uvezeni kazahstanci, uzbekistanci, dagenestanci, čečenci itd
nisu uvezeni kada su oni osim kazaka dio Ruske Federacije, malo provjeri geografiju, osim toga imao sam i demografiju po nacionalnim skupinama i tu nisi u pravu, ali no navikao sam...
malo jest skočio ruski fertilitet i to čistih rusa, ali većinu rasta drže muslimani.

pogledaj malo po regijama koje imaju populacijski rast - imaju regije gdje su muslimani većina ili značajna manjina.

i sam znaš da je Moskva najveći muslimanski grad u Europi, ili je u razini ostalih EU metropola tipa Pariza, Berlina, Londona
London ti ima bijelaca 57%, znači svi bijelci od arapa, bugara, rumunja, grka, maltene u centru ne vidiš engleza, a u Moskvi 91,6% su Rusi, istina tu ima dosta ilegalaca, ali opet London je najnebijelački grad u Europi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 13:10

pismejker wrote:
Pinochet wrote:mislim meni je žao da se to događa, ali se to događa. inače ruski mediji su se hvalili prije par godina(prije krize) da zbog ekonomskog rasta rusija mora uvoziti jeftinu radnu snagu iz susjednih muslimanskih ex-sssr država.. ruski državni mediji se hvalili.. russia today  se hvali kako je 2 milijuna muslimana u Moskvi..

u vrijeme druga Staljina nije bilo 20
TI ga ti koješta blebećeš.Muslimani iz Rusije ili okolnih drzava su konstitutivni vec decenijama,i posve su drugi par rukava,nego muslimani u Europi.
Eto,imas sad par tisuca radikala koji drmaju i tresu Europom,tjeraju joj strah u kosti.Jel cujes da se ne s slicno dogadja u Rusiji?

dešava se i svako par dana FSB spriječi neki teroristički napad.. itd

mislim nema tu velike razlike izemđu ruskih muslimana i njemačkih i francuskih, njima je islam i allah i šerijat prvi na pameti pa onda sve ostalo.
Rusiju i sva ruska postignuća su izgradili Rusi eventualno uz pomoć Ukrainaca, Bjelorusa i Židova, Gruzijaca i Aremanaca.. ostali ništa 0 bodova.

tako je i sa francuskom i njemačkom itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by jastreb 23/12/2016, 13:11

Muslimani u Moskvi su autohtoni. I većina ih se deklarira kao Rusi. Eno jedan od takvih ljudi je ruski ambasador u RH ,Anvar Azimov. To je ruski domoljub par excellance i ja tu ne vidim problem.

Dočim su muslimani na Zapadu,praktički corpus separatum.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 13:12

Ringo10 wrote:Nema 2 milijuna muslimana u Moskvi. To su balijanderski mokri snovi.

eto nemoj vjerovati meni; vjeruju Putinovom mediju

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t10134-2-milijuna-muslimana-slavi-u-moskovstanu-prenosi-russia-today-sa-ponosom

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 2_mili10

https://www.rt.com/news/349499-fitr-moscow-muslims-celebrate/

Znači Putin i Rusia Today lažu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Kermit 23/12/2016, 13:12

Pinochet wrote:mislim meni je žao da se to događa, ali se to događa. inače ruski mediji su se hvalili prije par godina(prije krize) da zbog ekonomskog rasta rusija mora uvoziti jeftinu radnu snagu iz susjednih muslimanskih ex-sssr država.. ruski državni mediji se hvalili.. russia today  se hvali kako je 2 milijuna muslimana u Moskvi..

u vrijeme druga Staljina nije bilo 20
Ima jak puno Ukra preko 500 tisuća, 100 tisuća žida isto toliko Armenaca, Gruza, muslimana ima 250 tisuća možda 350 sa svim ostalim plus ilegalci, pa 6% st. Rusije su Muslimani
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 13:13

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Guest 23/12/2016, 13:14

asilovski wrote:
Pinochet wrote:mislim meni je žao da se to događa, ali se to događa. inače ruski mediji su se hvalili prije par godina(prije krize) da zbog ekonomskog rasta rusija mora uvoziti jeftinu radnu snagu iz susjednih muslimanskih ex-sssr država.. ruski državni mediji se hvalili.. russia today  se hvali kako je 2 milijuna muslimana u Moskvi..

u vrijeme druga Staljina nije bilo 20
Ima jak puno Ukra preko 500 tisuća, 100 tisuća žida isto toliko Armenaca, Gruza, muslimana ima 250 tisuća možda 350 sa svim ostalim plus ilegalci, pa 6% st. Rusije su Muslimani


6% rusije muslimani.
onda možeš uzeti statistiku da je 5% staovnika francuske muslimani a 95% kršćani/ateisti.. ili da ih je u švedskoj 2-3%

naravno da niti jedna niti druga statistika nije točna.

U Rusiji je 20-25milijuna, u Francuskoj ih je preko 10% i debelo preko, Švedska još gora.. itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Kermit 23/12/2016, 13:16

Pinochet wrote:
Ringo10 wrote:Nema 2 milijuna muslimana u Moskvi. To su balijanderski mokri snovi.

eto nemoj vjerovati meni; vjeruju Putinovom mediju

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t10134-2-milijuna-muslimana-slavi-u-moskovstanu-prenosi-russia-today-sa-ponosom

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 2_mili10

https://www.rt.com/news/349499-fitr-moscow-muslims-celebrate/

Znači Putin i Rusia Today lažu?
Ipak kaže muftija da ih ima 1,5 mil

http://www.spiegel.de/international/world/nationalists-calling-for-clean-moscow-planned-mosque-sparks-controversy-in-russia-a-723799.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio - Page 2 Empty Re: Jalnuš Bugajski: Rusiju treba uništiti XI dio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum