ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Yehudi 21/8/2015, 09:20

Ero wrote:Iz ovog pakla  bježe...


 Odmah se sitiš kako su neki odavde bižali

 kad je bio rat..........i to dvaput.

Jedan put odbivši braniti BiH a drugi put RH.

Ovdi smo to zvali -Minken bojna-

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Yehudi 21/8/2015, 09:27

iknarovdje wrote:
neoliberalni_placenik wrote:napokon, evo znam kojoj stranci cu dati glas
nemoj govoriti gluposti pokazalis us e kao izajice to niej stranka nego satelit,kuzis

 Neki zaboravljaju da su i Hrvati bižali od rata pa su jedva čekali da ih se primi.

I zaboravljaju da medju timizbjeglicama ima i Kršćana, Druza, Jezida a svakako

i nekima omiljenih Arapa tzv "palestinaca".
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by zanstr 21/8/2015, 09:33

Vrlo nekršćanski od njih.
E sad, da li prihvatiti izbjeglice, koliko ih uopće možemo prihvatiti?
Mislim da bi trebali pošto su i naši ljudi bili prihvaćeni na isti način.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Guest 21/8/2015, 09:35

treba strogo reciprocno gledati..koliko bi krscana bilo primljeno na srednjem istoku od strane Khozoepa..Cesi su pametni,samo krscane primaju..uvaljati svakog u cvinjski mast pa gledati reakciju.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Guest 21/8/2015, 12:49

Situacija na makedonsko-grčkoj granici sve je gora i makedonska policija je suzavcem počela da rasteruje hiljade migranata koji pokušavaju da uđu na teritoriju Makedonije, a jedan migrant je nožem ubo u stomak makedonskog policajca.
Svedoci kažu da se incident dogodio kad je tim pripadnika makedonske specijalne policije prišla grupi migranata da bi im proverila lične isprave. Jedan migrant je naglo potegao nož i ubo policajca u stomak, javlja makedonski portal Fokus.
Policajac je, kažu svedoci, pao i trzao se na asfaltu u grčevima dok nisu stigla ambulantna kola. Ne zna se da li je policajac preživeo, očekuje se saopštenje MUP Makedonije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Guest 21/8/2015, 12:49

ovo nisu naši mediji prenjeli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Guest 21/8/2015, 12:50

A ebi ga...sve dolazi u svom puno msjaju i znacenju..Bog nek spasi Policajca..Ovi drugi su ovom kretenu sa nozem trebali odmah kuglu u kopf..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by prckov 21/8/2015, 13:00

neoliberalni_placenik wrote:Situacija na makedonsko-grčkoj granici sve je gora i makedonska policija je suzavcem počela da rasteruje hiljade migranata koji pokušavaju da uđu na teritoriju Makedonije, a jedan migrant je nožem ubo u stomak makedonskog policajca.
Svedoci kažu da se incident dogodio kad je tim pripadnika makedonske specijalne policije prišla grupi migranata da bi im proverila lične isprave. Jedan migrant je naglo potegao nož i ubo policajca u stomak, javlja makedonski portal Fokus.
Policajac je, kažu svedoci, pao i trzao se na asfaltu u grčevima dok nisu stigla ambulantna kola. Ne zna se da li je policajac preživeo, očekuje se saopštenje MUP Makedonije.
ako nije imo bijele carape nije problem, treba poslat pusicku da provjeri
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Guest 21/8/2015, 14:59

Yehudi wrote:
iknarovdje wrote:
neoliberalni_placenik wrote:napokon, evo znam kojoj stranci cu dati glas
nemoj govoriti gluposti pokazalis us e kao izajice to niej stranka nego satelit,kuzis

 Neki zaboravljaju da su i Hrvati bižali od rata pa su jedva čekali da ih se primi.

I zaboravljaju da medju timizbjeglicama ima i Kršćana, Druza, Jezida a svakako

i nekima omiljenih Arapa tzv "palestinaca".
No thx, ja bi Izrelsku šemu, Zid od 6 metara, i ono.. svi smo govorili da Izrel krši "ljudska prava" a bogami će mo ga kopirati..

Što se tiče Hrvatski izbjeglica bilo bi bolje za RH da nisu nigdje bježali. Nema šta bježati. Dođu izbjeglice recimo iz nekoga djela RH. Rh ima da žene i djecu smjesti - prostora u RH ima koliko god hoćeš(za nas) , a muškarce u kasarne i kasnije na front. A ne amo svi uteći vanka i ostaviti Hrvatsku četnicima ili kome već. Da su svi Hrvati pobjegli vanka, tko bi obranio državu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by RayMabus 21/8/2015, 15:23

Taj zid od 6 metara triba napravit na Drini .....



....prakticnije je nego na obodu Hrvatske i BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by RayMabus 21/8/2015, 15:24

neoliberalni_placenik wrote:ovo nisu naši mediji prenjeli
Vecernji list je : http://www.vecernji.hr/svijet/policija-suzavcem-na-izbjeglice-ranjen-policajac-nema-vise-makedonije-1020454
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by RayMabus 21/8/2015, 15:38

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Bih_mapa1

BiH je država. Vanjsku granicu kontrolira granicna policijai sad ce EU na prelaze poslat policijske kontrole ....Drina je prirodna granica al Drina državnom granicom ide samo do malo iznad VIšegrada a poslije ne ....ovo dole je rupa koju je malo teže zablokirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by RayMabus 21/8/2015, 15:46

"Od osnivanja Granične policije BiH Vlada Njemačke je ovoj policijskoj agenciji donirala opremu u vrijednosti oko 7,5 milijuna maraka, a pod njenim pokroviteljstvom realizirano je više od 80 obrazovnih projekata za pripadnike Granične policije BiH u SR Njemačkoj i BiH", istaknuo je Galić.

Časnik za vezu Savezne policije SR Njemačke Ringo Kutz kazao je da prati i podržava rad Granične policije BiH, te izrazio spremnost za nastavak uzajamne suradnje u jačanju kapaciteta ove bh. policijske agencije, navodi se u priopćenju.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/izaslanstvo-savezne-policije-njemacke-u-posjeti-granicnoj-policiji-bih/150623096
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Guest 21/8/2015, 15:56

zanstr wrote:Vrlo nekršćanski od njih.
E sad, da li prihvatiti izbjeglice, koliko ih uopće možemo prihvatiti?
Mislim da bi trebali pošto su i naši ljudi bili prihvaćeni na isti način.
Ovo sa kršćanstvom nema veze, dapače mujage upravo udaraju kršćane gdje su najtanji-samilost i milosrđe koje oni obilato koriste i nakon 5-10 godina počnu tražiti kalifat. Ista stvar je bila sa pederima recimo u americi, oni su samo malo slobode i ravnopravnosti tražili a onda smo došli do ovoga   
http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/
i uskoro priznavanja i zofilije i nekrofilije pa i pedofilije sve kako sam najavio na net.hr davnih dana dok se tamo moglo pisati. Ako se dobro sjećam i sa tobom sam se namali broj puta zakačio oko ovoga i mnogočega drugog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by zanstr 21/8/2015, 16:08

Ne pozivam se ja na Isusa nego HSP. A prema Isusovom učenju bi trebali pomagati onima kojima je pomoć potrebna. Izjava da bi trebalo izgraditi zid je u nejmanju ruku licemjerna.
Što se tiće pedera, već sam sto puta ponovio da kao i svaka druga skupina imaju svoje ekstremiste. Ništa novo.
Priznavanje zoofilije i nekrofilije je obična kršćanska propaganda i ne treba je shvaćati ozbiljno.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by RayMabus 21/8/2015, 16:21



http://www.index.hr/vijesti/clanak/tuga-izbjeglica-s-beogradskih-ulica-kakva-slika-zivote/837490.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Guest 21/8/2015, 16:21

zanstr wrote:Ne pozivam se ja na Isusa nego HSP. A prema Isusovom učenju bi trebali pomagati onima kojima je pomoć potrebna. Izjava da bi trebalo izgraditi zid je u nejmanju ruku licemjerna.
Što se tiće pedera, već sam sto puta ponovio da kao i svaka druga skupina imaju svoje ekstremiste. Ništa novo.
Priznavanje zoofilije i nekrofilije je obična kršćanska propaganda i ne treba je shvaćati ozbiljno.
Pa griješiš kao i obično, kako sam najavio tako se odvija, u njemačkoj je dozvoljen incest odnosno ljubav među najbližim srodnicima jer tko smo mi da branimo nekome ljubav( da te podsjetim po istim kriterijima se pederluk raširio kao kuga) i po istim kriterijima nema se niko pravo mješati u ljubav između ljudi i životinja. Npr pas voli svojoj gazdarici zavući  a i ona to voli, nema iskorištavanja, nema zlostavljanja i ljubav tu cvjeta sve u 16 a tko si ti da to braniš i osuđuješ( vaša ljevičarska logika) Lijepo sam tamo napisao i tebi i nevjesti i svima koji su bili za pederluk da će se to vratiti kao bumerang puno prije nego to očekujete no što je zanimljivo ni ja nisam očekivao da će to krenuti ovako strelovito kako se sada odvija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by zanstr 21/8/2015, 16:29

tre91 wrote:
zanstr wrote:Ne pozivam se ja na Isusa nego HSP. A prema Isusovom učenju bi trebali pomagati onima kojima je pomoć potrebna. Izjava da bi trebalo izgraditi zid je u nejmanju ruku licemjerna.
Što se tiće pedera, već sam sto puta ponovio da kao i svaka druga skupina imaju svoje ekstremiste. Ništa novo.
Priznavanje zoofilije i nekrofilije je obična kršćanska propaganda i ne treba je shvaćati ozbiljno.
Pa griješiš kao i obično, kako sam najavio tako se odvija, u njemačkoj je dozvoljen incest odnosno ljubav među najbližim srodnicima jer tko smo mi da branimo nekome ljubav( da te podsjetim po istim kriterijima se pederluk raširio kao kuga) i po istim kriterijima nema se niko pravo mješati u ljubav između ljudi i životinja. Npr pas voli svojoj gazdarici zavući  a i ona to voli, nema iskorištavanja, nema zlostavljanja i ljubav tu cvjeta sve u 16 a tko si ti da to braniš i osuđuješ( vaša ljevičarska logika) Lijepo sam tamo napisao i tebi i nevjesti i svima koji su bili za pederluk da će se to vratiti kao bumerang puno prije nego to očekujete no što je zanimljivo ni ja nisam očekivao da će to krenuti ovako strelovito kako se sada odvija.
Incest je (na žalost) dozvoljen već stoljećima ako ne i tisućljećima. Pa na tome se temelji biblijsko učenje o naseljavanju svijeta.
A objašnjavat odrasloj osobi razliku između pederluka i silovanja ljudi i/ili životinja je uzaludno, tako da to ostavljam tebi da malo prokontempliraš o tome.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid" - Page 2 Empty Re: HSP : "Hrvatska ne smije primiti imigrante, i mi moramo izgraditi zid"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum