ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje za navijace reala mislin uniteda

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by FRANK 22/12/2016, 12:20

Jeli vas sram u ovin teskim danima za najveci klub engleske da navijate za real zbog izdajnika koji je u real pobjegao jer je izjavio da se u unitedu osjeca kao u zatvoru, ako uistinu navijate za katolicki ponos Engleske onda bi trebali znati da je daleko vece i casnije navijati za united nego drkati kurac zbog lopovskog i zlocinackog kluba. Gospodo moja Manchester je ono sto real nije niti ce ikad biti. Cast postenje borbenost i slava. Sve ono sto real nemoze imati a to je United napravio posteno dok je real to isto kupio i ukrao. Ako itimalo znate sta znaci united onda cete na umu imati da tu slavu cast i ime imaju samo Juventus i Bayern.
Ende pusi kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by End 22/12/2016, 12:32

odlična tema jedna od najboljih u povijesti foruma, srž srži..
iako te gluperde s predvodnikom bracalom nikad neće shvatiti moć koja se nalazi iza tih par rečenica
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by Guest 22/12/2016, 12:47

Ende, sutra peglan s Fiorentinom, poslat cu ti par fotki da vidiš tu belecu od ekipe...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by End 22/12/2016, 13:49

ne prođe dan kad ne dođem u iskušenje započeti karijeru, ali odupirem se, zasad.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by Guest 22/12/2016, 14:01

Iman ekipu za ubit vola...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by scorpion 22/12/2016, 14:08

Ja sam se već izjasnio zašto podržavam najtrofejniji klub na svijetu. Gledat cergare kako kmece je neprocjenjivo, kako tu na forumu tako i u rl-u. Najveći debili koje poznajem su simpatizeri ciganskog kluba iz katalonije. To je zanimljiva činjenica i nije slučajnost. Prije bi si pucao u glavu, nego navijao za taj lopovsko-ciganski klub
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by End 22/12/2016, 14:30

ne poznajem nikoga tko podržava real, to je samo odraz mentalne retardacije i zaostalosti s takvim ciganima nikad ne bi imao posla, to nije predrasuda to je činjenica. 
netko tko voli sport i nogomet ne može simpatizirati real, može jedino biti glup ko noć, glup ko škorpion.
real možeš podržavati samo u ovim slučajevima: ako si teški ciganin idiot i imaš kompleks Barcelone (to je slučaj bracale, škorpije), ako živiš 20 m od stadiona, a klošar si, ako igraš za njih pa te plaćaju ili netko koga poznaješ, ako si umjesto sise sisao ćaletov kurac isto slučaj bracale i škorpije i još par takvih sličnih slučajeva.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by darth_vader 22/12/2016, 14:31

End1899 wrote:ne poznajem nikoga tko podržava real, to je samo odraz mentalne retardacije i zaostalosti s takvim ciganima nikad ne bi imao posla, to nije predrasuda to je činjenica. 
netko tko voli sport i nogomet ne može simpatizirati real, može jedino biti glup ko noć, glup ko škorpion.
real možeš podržavati samo u ovim slučajevima: ako si teški ciganin idiot i imaš kompleks Barcelone (to je slučaj bracale, škorpije), ako živiš 20 m od stadiona, a klošar si, ako igraš za njih pa te plaćaju ili netko koga poznaješ, ako si umjesto sise sisao ćaletov kurac isto slučaj bracale i škorpije i još par takvih sličnih slučajeva.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by Guest 22/12/2016, 14:35

jasambrend wrote:
End1899 wrote:ne poznajem nikoga tko podržava real, to je samo odraz mentalne retardacije i zaostalosti s takvim ciganima nikad ne bi imao posla, to nije predrasuda to je činjenica. 
netko tko voli sport i nogomet ne može simpatizirati real, može jedino biti glup ko noć, glup ko škorpion.
real možeš podržavati samo u ovim slučajevima: ako si teški ciganin idiot i imaš kompleks Barcelone (to je slučaj bracale, škorpije), ako živiš 20 m od stadiona, a klošar si, ako igraš za njih pa te plaćaju ili netko koga poznaješ, ako si umjesto sise sisao ćaletov kurac isto slučaj bracale i škorpije i još par takvih sličnih slučajeva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by muckodjubre 22/12/2016, 14:45

1.real 2.-3. Bayern i milan,4.barca 5. Liverpool.., united i juve su u top 10

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za navijace reala mislin uniteda 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za navijace reala mislin uniteda Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za navijace reala mislin uniteda Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by scorpion 22/12/2016, 14:45

Upravo o tome govorim! I kako sad ja da ne podržavam Real, kad vidiš ove glupake i kmecavce?
Ni za 1000 godina komplexi od Real Madrida neće bit izlijeceni , naprotiv, bit će samo još gori jer će se razlika u trofejima samo povecavat u korist Reala

_________________
pitanje za navijace reala mislin uniteda 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by Guest 22/12/2016, 21:04

muckodjubre wrote:1.Juventus 2.real. 3. bayern 4. liverpool 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by FRANK 22/12/2016, 22:24

Stvarno je ovaj demo glup. Jeli ti vidis uopce juventusove trofeje. Ocito ne. Ende tebi sami spomen na real skrati zivot. Shvati da su oni tu i da ce vjecno ostati moze propasti sve ali real nikad ne. I ti tu nemozes pronjeniti nista bas kao ni bracala i skorpija po pitanju barcelone. Ajde znam da ih bole ona dva izgubljena finala. Ali sva mrznja i nesporazumi sviju vas padaju u vodu kad se spomene Juventus. Onda ste svi jedinstveni i bracala i demo i niche i bafalo i skorpija i tominjo. Sto samo govori tko je zaista najveci klub na svijetu. Onaj kojega se najvise mrzi a to je Juventus.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by FRANK 22/12/2016, 22:24

scorpion wrote:Upravo o tome govorim! I kako sad ja da ne podržavam Real, kad vidiš ove glupake i kmecavce?
Ni za 1000 godina komplexi od Real Madrida neće bit izlijeceni , naprotiv, bit će samo još gori jer će se razlika u trofejima samo povecavat u korist Reala
Jeli ti to rekla baba vanga ili

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by muckodjubre 22/12/2016, 22:26

koliko ima trofeja u LP...npr.real ima dvoznamenkasti broj

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za navijace reala mislin uniteda 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za navijace reala mislin uniteda Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za navijace reala mislin uniteda Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by FRANK 22/12/2016, 22:30

Real ima sa sebe sprati itekako toga naime unistavali su sve pred sobom desetljecima i dok se overbo nije pojavio nisu imali ozbiljnog konkurenta u kradjama pa su uspjrli od najveceh rivala stvoriti i najveceg rivala u kradjama. Citati u novinama kmecanje katalonskih i madridskih novina o sudjenju u korist ovih ili onih je gadljivo. Pa ispada da se taj sudac nesmi ni taknuti dzepa kad su u putanju ove dvi momcadi. Finale klupskog pr u japanu je ociti primjer jada i bjede sergio ramos ubi onog jadnika a sudac nesmije svirat nista a ovi se jos smiju.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by Guest 22/12/2016, 22:31

desert_fox wrote:Sto samo govori tko je zaista najveci klub na svijetu. Onaj kojega se najvise mrzi a to je Juventus.
Zato je na našim prostorima HAJDUK jer njega svi mrze, riječani, purgeri, cjelokupna srbadija i svi se pale na njega...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by FRANK 22/12/2016, 22:37

amper1950 wrote:
desert_fox wrote:Sto samo govori tko je zaista najveci klub na svijetu. Onaj kojega se najvise mrzi a to je Juventus.
Zato je na našim prostorima HAJDUK jer njega svi mrze, riječani, purgeri, cjelokupna srbadija i svi se pale na njega...  :D
DAJ MI BROJ DILERA CINI MI SE DA IMA PRAVU ROBU.
OK HRVATSKI NOGOMET JE PRCIJA JEDNOG LUDJAKA. SLAZEM SE DA JE DINAMO PRIVILEGIRAN U NEKIM,MJERAMA SLAZEM SE DA VJEROVATNO HAJDUK IMA NAJVECU VOJSKU NAVIJACA U HRVATSKOJ. PINEKAD JE SUDJENJE GADLHIVO ALU TKO JE HAJDUKU KRIV STA SE MUCI SA SLAVENOM ISTROM CIBALIJOM OSJEKOM. JESU LI BAS SVE SUCI ILI CINJENICA SA HAJDUK IMA NULA IGRACE IZUZEV POJEDINACA. JELI HAJDUKU TKO KRIV STO JE BOBAN PROGLASEN DA NEVALJA KAO I MODRIC. AMPERE HAJDUK JOS OD ONOG GRGICA NEMA DOBRU UPRAVU A ZA TO VAM DINAMO NIJE KRIV. KAO STO VAM NIJE KRIV NI ZATO STO VAM JE 2 PRETKOLO UEFA KUPA MAKSIMALNI DOMET. AJ RAZGULI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by scorpion 22/12/2016, 22:39

desert_fox wrote:Stvarno je ovaj demo glup. Jeli ti vidis uopce juventusove trofeje. Ocito ne. Ende tebi sami spomen na real skrati zivot. Shvati da su oni tu i da ce vjecno ostati moze propasti sve ali real nikad ne. I ti tu nemozes pronjeniti nista bas kao ni bracala i skorpija po pitanju barcelone. Ajde znam da ih bole ona dva izgubljena finala. Ali sva mrznja i nesporazumi sviju vas padaju u vodu kad se spomene Juventus. Onda ste svi jedinstveni i bracala i demo i niche i bafalo i skorpija i tominjo. Sto samo govori tko je zaista najveci klub na svijetu. Onaj kojega se najvise mrzi a to je Juventus.
Ajde šta sereš vojvoda? Gdje sam ja rekao nešto protiv Juventusa? Meni je Juventus drag klub, iako u Italiji navijam za Lazio.

Al stvarno je teško usporedit Milan i Juventus. Tu čovjek ne može bit pametan pa odlučit koji je klub veći. Milan toliko trofejniji u Europi, a Juventus u Italiji LOL

Kod Barcelone i Reala taj problem ne postoji! Real je mnogo mnogo trofejniji i u Španjolskoj i u Europi. Smiješno uopće uspoređivat ta dva kluba, kao da uspoređuješ space shuttle i stojadina

_________________
pitanje za navijace reala mislin uniteda 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by FRANK 22/12/2016, 22:46

Milan je raspalina u rukama kineza a lazijevi navijaci odaju pocast Arkanu. 
Real je veci klub od barce tu zbora nema ali je i centar sumnjivih radnji vec desetljecima a barcelona ih hvata brzim korakom

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za navijace reala mislin uniteda Empty Re: pitanje za navijace reala mislin uniteda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum