ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sam Srbin, stopostotni!

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by kaya 22/12/2016, 18:25

rade voli hrvatsku zemljopisno, a tko ju ne bio volio, najljepša je. bez obzira što su krethina serbinja provozali po nekom drumu pa on misli da je hrvatska zaostala a srbija dubaji.  politički ju ne voli ne jer je srbin orijentiran jugoslovenski.
mrziti ga jer je on dobio privatno kazalište, stan, beneficije na konto toga što je nekadašnja jugo elita je malo smiješno, jer jugo elita (bilo srpska, bilo hrvatska) dobila je sve u ovoj državi. vlast, pozicije, novac, pa i kazališta.
mrziti ga jer je iz londona gledao rat, pa i plenković je to napravio.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by kaya 22/12/2016, 18:28

pizzon wrote:hahaha, yebiga,
nama, srbima, kad je otac hrvat  ili majka hrvatica,
slobodno mozemo da racunamo da smo i srbi.
nije problem :))
100% tacno :))
dobro i daj nam konačno razotkrij tko je tebi hrvat, mama ili tata.
mislim mama, jesam pogodila?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by michaellcmacha 22/12/2016, 18:33

kajo hrvati će na ovaj ili na onaj način shvatiti gdje kiksaju, ali kad se dođe do te spoznaje onda će vrlo vjerojatno biti kasno i nepopravljivo bar za 3 generacije hrvata... a onda će još 3 pokušavati skužiti što ih je snašlo.... a za sve to vrijeme jugo i srbo elite će živjeti i uživati....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by michaellcmacha 22/12/2016, 18:35

kaja wrote:
pizzon wrote:hahaha, yebiga,
nama, srbima, kad je otac hrvat  ili majka hrvatica,
slobodno mozemo da racunamo da smo i srbi.
nije problem :))
100% tacno :))
dobro i daj nam konačno razotkrij tko je tebi hrvat, mama ili tata.
mislim mama, jesam pogodila?
moguće su njemu oboje ali nisu znali ko koga naganja pa su oboje zdimili a kad je već tako ispalo, jbg pizzon ispo srbić kraj roditelja hrvata.... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by kaya 22/12/2016, 18:40

michaellcmacha wrote:kajo hrvati će na ovaj ili na onaj način shvatiti gdje kiksaju, ali kad se dođe do te spoznaje onda će vrlo vjerojatno biti kasno i nepopravljivo bar za 3 generacije hrvata... a onda će još 3 pokušavati skužiti što ih je snašlo.... a za sve to vrijeme jugo i srbo elite će živjeti i uživati....
a kada nisu uživali, plenkiju je baba sjedila u skupštini SHS, to ti je nasljedna jugo aristokracija. u prvom saboru nakon 90 e ti je pola zastupnika bilo sinovi od sekretara koji su sjedili tamo prije 90 e. sada su im već unuci u saboru.hrvati to vide međutim nema smisla boriti se s tim zauvijek.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by kaya 22/12/2016, 18:42

michaellcmacha wrote:
kaja wrote:
pizzon wrote:hahaha, yebiga,
nama, srbima, kad je otac hrvat  ili majka hrvatica,
slobodno mozemo da racunamo da smo i srbi.
nije problem :))
100% tacno :))
dobro i daj nam konačno razotkrij tko je tebi hrvat, mama ili tata.
mislim mama, jesam pogodila?
moguće su njemu oboje ali nisu znali ko koga naganja pa su oboje zdimili a kad je već tako ispalo, jbg pizzon ispo srbić kraj roditelja hrvata.... :)))
:)
u svakom slučaju, kladaila bih se sada na 1000 eura da barem jedan je.mama vjerojatno . tata je prevladao očito.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by red wolf 22/12/2016, 21:58

kaja wrote: Ja sam Srbin, stopostotni! Isto tako volim i domovinu gde sam rođen. Jer, nisu me samo otac i majka napravili, napravile su me i ličke planine, onaj moj Velebit i Jadransko more koje volim ceo život.



pa baš je lijepo rekao..
To je to...Čovjek je ono što jest, ali zna gdje je rođen i gdje pripada...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by Guest 22/12/2016, 23:43

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Danijela-Sremac
Danijela Sremac, predsednica je i osnivač Srpskog instituta iz Vašingtona, organizacije koja se u Americi bori za prava Srba.
Rođena je na Novom Beogradu, gde je živela do devete godine, kada se sa bratom i roditeljima preselila u Klivlend.
Diplomirala je filozofiju na Džon Kerol univerzitetu u Klivlendu, država Ohajo[1], a zatim magistrirala diplomatiju i međunarodne odnose na poznatom univerzitetu Amerikan Univerzitet u Vašingtonu, gde je devedesetih bila prvi srpski ženski lobista. Kao direktor Srpske kancelarije, koju je Kongres srpskog ujedinjenja otvorio devedesetih godina, Danijela Sremac je nastupala na svim vodećim TV kanalima SAD.



Srbija dobija predsednicu - iz SAD???

Autor: MONDO/Tanjug
Danijela Sremac, srpski aktivista iz SAD, najavila je danas svoju kandidaturu na predsedničkim izborima u Srbiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by Guest 22/12/2016, 23:59

kaja wrote:
pizzon wrote:hahaha, yebiga,
nama, srbima, kad je otac hrvat  ili majka hrvatica,
slobodno mozemo da racunamo da smo i srbi.
nije problem :))
100% tacno :))
dobro i daj nam konačno razotkrij tko je tebi hrvat, mama ili tata.
mislim mama, jesam pogodila?
Istog sam mišljenja, jučer ja naqpisao da nema problema uću  u, pazi ovo, našu katoličku crkvu. Pazi doslovce je to rekao, ne "vašu" nego našu. Nije ni čudo da je tiliki kompleksaš i pokušava biti veći srbo i od svetog save.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by Guest 23/12/2016, 00:10

nasa !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by Guest 23/12/2016, 08:49

pizzon wrote:nasa !

pa ti onda preksutra, u nedjelju, slaviš Božić :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by Eroo 23/12/2016, 08:55

pizzon wrote:
Srbija dobija predsednicu - iz SAD???

Danijela Sremac, srpski aktivista iz SAD, najavila je danas svoju kandidaturu na predsedničkim izborima u Srbiji.
Nikolić vam je ono baš potaman. Čovjek je pravi domaćin, zna peć rakiju, zaklat svinju i to... drunken


PS:
A sad zaozbiljno. Morate mijenjati sadašnjeg predsjednika pod žurno.
Ona gore bi bila pravi izbor-imala bi se Kolinda s kim razgovarati.Eventualno. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75742
2016-07-22


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by Guest 23/12/2016, 15:52

jastreb wrote:Pa šta ako je Srbin??? To samo kod nas na Balkanu nešto posebno znači. U Njemačkoj reci da si Poljak,koga boli kurac.
Stani bre! Jel treba da se gleda kako je sad il kako je bilo? Kaži ti u Nemačkoj za vreme vladavine zna se koga da si Jevrej, treba stvari da gledaš u vremenu u kojem jesi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by jastreb 23/12/2016, 15:58

Eroo wrote:
pizzon wrote:
Srbija dobija predsednicu - iz SAD???

Danijela Sremac, srpski aktivista iz SAD, najavila je danas svoju kandidaturu na predsedničkim izborima u Srbiji.
Nikolić vam je ono baš potaman. Čovjek je pravi domaćin, zna peć rakiju, zaklat svinju i to... drunken


PS:
A sad zaozbiljno. Morate mijenjati sadašnjeg predsjednika pod žurno.
Ona gore bi bila pravi izbor-imala bi se Kolinda s kim razgovarati.Eventualno. :)
Nikolić je zreli državnik i ja mislim da sigurnom rukom vodi Srbiju u pravom smjeru. Čovjek je u mladim danima,istina,bio živio u jednoj teškoj zabludi,ali tko u mladim danima ne griješi???Bože moj,svi grešimo(al ti nisi smela).

Tomislav Nikolić je odbacio svu šešeljevštinu i krenuo u novi period svog života pod barjakom demokracije,socijalne pravde i jednakosti.

Dobro,on je rekao kako je sanjao veliku Srbiju,ali koji to državnik ne sanja svoju državu većom od one koju ima???

Bože moj,pa i Tito je sanjao o Jugoslaviji u kojoj će biti i egejska i pirinejska Makedonija,Trst,Koruška,Julijska Krajina... Zar i Franjo Tuđman nije želio Hrvatsku u proširenim granicama. Bože moj! Što sad?

Tomislav Nikolić je ozbiljan državnik koji iako nekad pobornik četničkog pokreta danas u Srbiji ne dijeli pučanstvo na četnike i partizane,na komuniste i radikale,čak ni na Srbe i nesrbe.

Tomislav Nikolić,osim toga zrači velikom energijom, isijava ugodnu toplinu i ulijeva povjerenje.

Jednom riječju Srbija boljeg predsjednika nije mogla poželjeti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by govinda 23/12/2016, 16:00

jastreb wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:
Srbija dobija predsednicu - iz SAD???

Danijela Sremac, srpski aktivista iz SAD, najavila je danas svoju kandidaturu na predsedničkim izborima u Srbiji.
Nikolić vam je ono baš potaman. Čovjek je pravi domaćin, zna peć rakiju, zaklat svinju i to... drunken


PS:
A sad zaozbiljno. Morate mijenjati sadašnjeg predsjednika pod žurno.
Ona gore bi bila pravi izbor-imala bi se Kolinda s kim razgovarati.Eventualno. :)
Nikolić je zreli državnik i ja mislim da sigurnom rukom vodi Srbiju u pravom smjeru. Čovjek je u mladim danima,istina,bio živio u jednoj teškoj zabludi,ali tko u mladim danima ne griješi???Bože moj,svi grešimo(al ti nisi smela).

Tomislav Nikolić je odbacio svu šešeljevštinu i krenuo u novi period svog života pod barjakom demokracije,socijalne pravde i jednakosti.

Dobro,on je rekao kako je sanjao veliku Srbiju,ali koji to državnik ne sanja svoju državu većom od one koju ima???

Bože moj,pa i Tito je sanjao o Jugoslaviji u kojoj će biti i egejska i pirinejska Makedonija,Trst,Koruška,Julijska Krajina... Zar i Franjo Tuđman nije želio Hrvatsku u proširenim granicama. Bože moj! Što sad?

Tomislav Nikolić je ozbiljan državnik koji iako nekad pobornik četničkog pokreta danas u Srbiji ne dijeli pučanstvo na četnike i partizane,na komuniste i radikale,čak ni na Srbe i nesrbe.

Tomislav Nikolić,osim toga zrači velikom energijom, isijava ugodnu toplinu i ulijeva povjerenje.

Jednom riječju Srbija boljeg predsjednika nije mogla poželjeti.
jebes, ne vadis :))))

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ja sam Srbin, stopostotni! - Page 8 Empty Re: Ja sam Srbin, stopostotni!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum