ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sindrom nosanja ženske torbe

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Guest 25/8/2015, 20:59

bogomdani wrote:tako je..mene lagano zamaraju te sitne igrice taktiziranja..proracunato do bola..


Strah od taktiziranja i igranja je u tebi samom, ti si taj koji privlači takva iskustva  :) jer ih sam igraš. 

Kad to riješiš sam u sebi, neće ti takve ni dolaziti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Guest 25/8/2015, 21:02

bogomdani wrote:Ne rade to zene da bi ispao pizdurina,nego da naglase svoju kontrolu..Primjer: susjed doli dosao kuci sa zenom,mladi bracni par,no posto je on Bosanac,pa se "udo" u Svicarsku,za kci jednog poduzetnika,jasno je da mora cupkati kao peseko..
Dakle,zena vjesa ves na dvoristu,i onak mackoliko-glasnim zavijanjem zove muzeka,da joj pomogne vjesati ves..odnosno da joj drzi onu korpu sa vesom..ista bi propala u zemlju da je spusti pored svojih nogu...
e to su sitna,nevidljiva zapisavanja teritorija i pokazivanja moci..

Generaliziraš za boldano. Jedna lasta ne čini proljetje. 


Tvoj susjed je barem pokušao imati ženu, za razliku od "hrabrih" susjeda koji pišaju po tuđem vrtu, dok je u njihovom suva trava   :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by night sky 26/8/2015, 08:43

snakebite wrote:pa da, ovo sve što si navela se u biti kristalizira u prvih par susreta...

ili pristaješ na takve pizdarije ili ne, stvar je jako jasna...

nemam ništa protiv toga da sam kulturan, pristojan i da se ponašam gentlmenski ali postoji tanka granica između toga i biti pizdurina...


kad je čovjek zaljubljen onda i preko puno toga pređe,ne vidi, ne želi vidjeti isl., ali šta sad, uči dok je živ.


očekujem da se u određenim situcijama reagira bez pitanja, uskoči i sl.. možebitni ekvovalent bi nap.bio da on od mene očekuje da ribam tepihe po stanu, a snažniji je i u tili čas će to napraviti, niti je on zato ljigavac niti ja rospija, jednostavno će neke stavri on a neke ja bolje riješiti.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by night sky 26/8/2015, 09:01

bogomdani wrote:Ne rade to zene da bi ispao pizdurina,nego da naglase svoju kontrolu..



hm da, ostavljaš dojam dobrice s felerom, no tko ga nema, jel?
ali taj strah od toga da se ne bude izigran je očito ostavio traga.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by night sky 26/8/2015, 09:11

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:tako je..mene lagano zamaraju te sitne igrice taktiziranja..proracunato do bola..


Strah od taktiziranja i igranja je u tebi samom, ti si taj koji privlači takva iskustva  :) jer ih sam igraš. 

Kad to riješiš sam u sebi, neće ti takve ni dolaziti.



ne nužno, iako vjerojatnije da je, no može se biti privučen nečim što šteti, i ako se ne nauči kako se tome oduprijeti, problem će se stalno ponavljati.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by jack_reacher 26/8/2015, 09:17

sindrom nosonja; stoneage

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Pinokio-stary-klamca-liar
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Guest 26/8/2015, 13:42

night sky wrote:
bogomdani wrote:Ne rade to zene da bi ispao pizdurina,nego da naglase svoju kontrolu..



hm da, ostavljaš dojam dobrice s felerom, no tko ga nema, jel?
ali taj strah od toga da se ne bude izigran je očito ostavio traga.
no i ucemu je bed..vi zene secirate muske na cemu bi vam pozavidjeo Doktor iz star treka,cineci mozda eventualnu vezu toliko formalnom i punom raznoraznih uvjetovanja,da covjek izgubi volju uci u neki odnos...i Guzica savrsena izgubi car.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Guest 26/8/2015, 13:43

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Ne rade to zene da bi ispao pizdurina,nego da naglase svoju kontrolu..Primjer: susjed doli dosao kuci sa zenom,mladi bracni par,no posto je on Bosanac,pa se "udo" u Svicarsku,za kci jednog poduzetnika,jasno je da mora cupkati kao peseko..
Dakle,zena vjesa ves na dvoristu,i onak mackoliko-glasnim zavijanjem zove muzeka,da joj pomogne vjesati ves..odnosno da joj drzi onu korpu sa vesom..ista bi propala u zemlju da je spusti pored svojih nogu...
e to su sitna,nevidljiva zapisavanja teritorija i pokazivanja moci..

Generaliziraš za boldano. Jedna lasta ne čini proljetje. 


Tvoj susjed je barem pokušao imati ženu, za razliku od "hrabrih" susjeda koji pišaju po tuđem vrtu, dok je u njihovom suva trava   :^0
Susjedovo je uvijek sladje..ja vodom zalijevam svoju travicu i lijepa je zelena.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by night sky 27/8/2015, 08:31

bogomdani wrote:
night sky wrote:
bogomdani wrote:Ne rade to zene da bi ispao pizdurina,nego da naglase svoju kontrolu..



hm da, ostavljaš dojam dobrice s felerom, no tko ga nema, jel?
ali taj strah od toga da se ne bude izigran je očito ostavio traga.
no i ucemu je bed..vi zene secirate muske na cemu bi vam pozavidjeo Doktor iz star treka,cineci mozda eventualnu vezu toliko formalnom i punom raznoraznih uvjetovanja,da covjek izgubi volju uci u neki odnos...i Guzica savrsena izgubi car.. No




očite stvari nije potrebno analizirati, secirati jer su ionako vidljive tj. prozirne.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Guest 29/8/2015, 18:16

Jucer sestri pridrzao torbu dok je bila na bankomatu..odmah se sjetio topica... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by deadpool 29/9/2015, 13:26

Zenske sportbilly torbice su zakon. Uvijek sam srao curama sto nose pizdarije dok mi jednom u setnji nije trebao selotejp, skare, gumica i komad papira. Naravno da je to sve izvadila iz torbice. Stajalo je odmah pokraj klipa s karikama. I getribe. I tampona. I stipaljke za ves, jer kvragu.. zasto ne? Inace, zbilja nikad dozivio od cure da me trazi da nosim njenu torbu.

_________________
My common sense is tingling.
deadpool
deadpool

Posts : 50
2015-09-29


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Guest 29/9/2015, 18:05

Ma yel malo sad pretjerujesh! :P
Btw. Jesi znao da žene svaki dan nešto dodaju, i nešto izvade iz sportbilly torbe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by deadpool 1/10/2015, 13:37

dzepna_venera wrote:Ma yel malo sad pretjerujesh! :P

Nikada.

dzepna_venera wrote:Btw. Jesi znao da žene svaki dan nešto dodaju, i nešto izvade iz sportbilly torbe?

Wow.. just wow. You just blow my mind now. :|

_________________
My common sense is tingling.
deadpool
deadpool

Posts : 50
2015-09-29


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Guest 12/10/2015, 16:15

Guest wrote:dakle, danas sam šetajući psa primjetio taj sindrom i malo više vremena posvetio promišljanju o njemu i što bi to trebalo značiti...

naime, žene su poznate da nose brdo nepotrebnih stvari gdje god pođu, tako i na kupanje. bude tu svega, od grickalica za nokte, vode, knjiga, tri šugamana, dva kostima, regeneratora za kosu itd itd. i naravno onda to utrpaju muškarcima da oni to nose.

što bi to značilo u nekom prenesnom značenju, da će se žene zatrpati nekim sranjima i tražiti druge da im nose to cijeli život...

p.s. kao dodatak temi, nikad ne nosim ženama stvari, ako misle da ih treba toliko neka ih i nosaju...

nikad nisam vidjela da muskarac pored zene nosi njenu torbicu... :W znaci li to da ne gledam ljude oko sebe ili si ti nesto pogresno zakljucio... zapravo sve vise muskaraca nosi torbice - svoje vlastite ... valjda u njima drze gel, kondome, pastu za zube i pilulu za dan poslije... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindrom nosanja ženske torbe - Page 5 Empty Re: Sindrom nosanja ženske torbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum