ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice - Page 5 Empty Re: Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice

Post by epikur37 Wed 21 Dec - 0:53

Tko se ne slaže, želim mu da ga spašavaju Merkelica, Hollande i Mima Simić :D

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice - Page 5 Empty Re: Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice

Post by Guest Wed 21 Dec - 0:53

epikur37 wrote:A kako ti to misliš riješiti i ne samo to ako ne padnu Merkel, Hollande i okolni europski šupci i njihova ideologija i geolopolitika?

Prvo oni moraju pasti i vlast uzeti nova europa, a oni će pasti vrlo brzo.

Jesu li islamđije nahrupile u ameriku pa je Trump pobjedio? Nešto se ne sjećam da jesu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice - Page 5 Empty Re: Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice

Post by epikur37 Wed 21 Dec - 0:56

tre911 wrote:
epikur37 wrote:A kako ti to misliš riješiti i ne samo to ako ne padnu Merkel, Hollande i okolni europski šupci i njihova ideologija i geolopolitika?

Prvo oni moraju pasti i vlast uzeti nova europa, a oni će pasti vrlo brzo.

Jesu li islamđije nahrupile u ameriku pa je Trump pobjedio? Nešto se ne sjećam da jesu.

To nije usporedivo.

kaj god, ja podržavama dolazak Le pen i AFD i otopljavanje s Rusijom....

ako se slažeš nije ni bitno kakao će do toga doći, već da bude što prije i da se riješe ovi problemi....



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice - Page 5 Empty Re: Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice

Post by epikur37 Wed 21 Dec - 0:59

Što se tiče islamdžija, sve nelegalno i kriminalno deportirati ostalo uvjetovati ostanak asimilacijom.

No na prvo uvesti zakone i politiku koja će potaknuti demografsku obnovu Europe.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice - Page 5 Empty Re: Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice

Post by Guest Wed 21 Dec - 1:47

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:A kako ti to misliš riješiti i ne samo to ako ne padnu Merkel, Hollande i okolni europski šupci i njihova ideologija i geolopolitika?

Prvo oni moraju pasti i vlast uzeti nova europa, a oni će pasti vrlo brzo.

Jesu li islamđije nahrupile u ameriku pa je Trump pobjedio? Nešto se ne sjećam da jesu.

To nije usporedivo.

kaj god, ja podržavama dolazak Le pen i AFD i otopljavanje s Rusijom....

ako se slažeš nije ni bitno kakao će do toga doći, već da bude što prije i da se riješe ovi problemi....



Islamđije nisu dio riješenja nego dio problema, invazivna vrsta. Mungosi su riješili problem zmija a onda su počeli harati sami po ljudskim nastambama i nanositi daleko više štete nego zmije prije njih. Takvih primjera koliko hoćeš i ne znam zašto to ne želiš/te vidjeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice - Page 5 Empty Re: Mima Simić - Rastužuje me što će napad koristiti jačanju ekstremne desnice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum