ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by n_razbojnik 19/12/2016, 20:41

tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:što kaže službena Banja Luka, ja sam rastresen isuviše
Istambul zdravo-ali samo ako tako kaže car putin!
dekice, vodu i konzerve pripremit'...

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Kermit 19/12/2016, 20:41

tre911 wrote:
asilovski wrote:
tre911 wrote:
asilovski wrote:
tre911 wrote:
judi to sve isto, asili nije a epi se dvoumi otkako su putin i erdo ko nokat i meso :)
jbg-a tebi i dijagramu najbitnije da HZMO ne padne u ruke crvenih kmera ili nedaj bože bankrotira
Ma nije, nama je važnije što kaže barba putin i hođža erdo, od njih sve zavisi, cijela RH živi od njihovih riječi :))
jbg-a da je bilo kako kaže Buzin danas bi na Bajakovu bilo 10 mil+ sirijaca, Pakija, libanonaca i inih, ali eto zli tiranin i kepec Putin je osujetio plan da sa braćom arapima dijelite blagodati mirovinskog sustava, baš šteta možda bi netko i počeo raditi  odbacili bi štake i PTSP-ove i zavrnuli rukave hehhee
Pa ja sam od prve izbjeglice zagovarao žicu i vojsku na granicu pa bi tu i volontirao da treba bez pardona tako da si promašio metu jebiga :)
Ti si bio protiv posljedica, ali si bio za uzrok ne ide to tako, drugo ova šala bi bila bolja za nas ostale hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Guest 19/12/2016, 20:42

abraham wrote:
tre911 wrote:
Leviathan2 wrote:
tre911 wrote:
Leviathan2 wrote:
koja nuklearka na konstantinopolis, jeste vi normalni, na ankaru  ljudi , na ankaru, konstantinopolis treba ostat cjeli
judi to sve isto, asili nije a epi se dvoumi otkako su putin i erdo ko nokat i meso :)
jebes ga, meni nije, nek neka budala njuka konstantonoplis onda ce sjebat tok povjesti, ima u turskoj dosta za njukat osim toga,
Pa turska bi bila zadnja u nizu koju treba njukati pored svih onih idiota po bliskom  istoku i aziji. Već sam napisao tu je ekipa u snovima već njukala po turskoj sve u 16 a onda se dogodio preokret kako u stvarnosti tako i na forumu i odjednom njukanje nije bila više opcija.  Inače se ne petljam po ovakvim temama ali sad naletio i stvorena je za trolanje  hebiga :D
Potpis kolega, ubila se tema za trolati i podjebavati.
:beer :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Serbinho-3 19/12/2016, 20:43

Svaka drzava treba da ima svoje licno obezbedjenje politicara.
Ovo je neozbiljno, ljakse neki musavi mase pistoljem i vodi politiku.
Dosta Amera u komentarima porede sa Gavrilo Principom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Guest 19/12/2016, 20:44

n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:što kaže službena Banja Luka, ja sam rastresen isuviše
Istambul zdravo-ali samo ako tako kaže car putin!
dekice, vodu i konzerve pripremit'...
Alkohol sakriti posebno ako erdini pobjede
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by abraham 19/12/2016, 20:44

Dobro mi je ovo, ekipa pozorno prati tko je zauzeo koju cuku negdje u nedodjiji i analizira..... Krv ti jebem , ja ne znam sela oko mjesta gdje zivim. Ne znam tko mi zivi sa druge strane zida. Ne znam niti me briga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Kermit 19/12/2016, 20:45

abraham wrote:
tre911 wrote:
Leviathan2 wrote:
tre911 wrote:
Leviathan2 wrote:
koja nuklearka na konstantinopolis, jeste vi normalni, na ankaru  ljudi , na ankaru, konstantinopolis treba ostat cjeli
judi to sve isto, asili nije a epi se dvoumi otkako su putin i erdo ko nokat i meso :)
jebes ga, meni nije, nek neka budala njuka konstantonoplis onda ce sjebat tok povjesti, ima u turskoj dosta za njukat osim toga,
Pa turska bi bila zadnja u nizu koju treba njukati pored svih onih idiota po bliskom  istoku i aziji. Već sam napisao tu je ekipa u snovima već njukala po turskoj sve u 16 a onda se dogodio preokret kako u stvarnosti tako i na forumu i odjednom njukanje nije bila više opcija.  Inače se ne petljam po ovakvim temama ali sad naletio i stvorena je za trolanje  hebiga :D
Potpis kolega, ubila se tema za trolati i podjebavati.
hehehe je vehabije ubili nenaoružanog čovjeka sa leđa uz povike Allah ekber, e to je baš  zajebancija, bilo bi dobro gledati takvu šalu kod tebe za ručkom malo mozga u švedskim instant knedlama, pa da ti trolamo ukućane
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by melkior 19/12/2016, 20:45

RayMabus wrote:http://www.dw.com/en/russian-ambassador-to-ankara-seriously-wounded-in-gun-attack/a-36834858
Ulozi se povećavaju na Bliskom istoku, bit će vrlo ružno.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by veber 19/12/2016, 20:46

jastreb wrote:Sve je to područje koje treba vratiti kršćanstvu. Antiohija,Kapadocija, Pergam, Sard,Smirna, Efez, Tijatira...  Sve su to mjesta prvih kršćanskih crkava koja se spominju u Otkrivenju,u apostolskim poslanicama i Djelima apostolskim...

Također i Kurde treba vratiti u kršćanstvo iz kojeg su potekli,a u islam su došli pod mačem. Kurdi su bili među prvim ljudima koji su na Pedesetnicu u Jeruzalemu primili kršćanstvo,a što opisuju i Djela apostolska.
smanji brlju..

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by melkior 19/12/2016, 20:47

crvenkasti wrote:Nakon propalog puča u srpnju 2016., Erdogan je proveo čistku u kojoj je otpušteno s posla 43 000 ljudi iz turskih javnih institucija, oko 35.000 pritvoreno radi ispitivanja, a 17.000 je uhićeno, uključujući vojnike, policajce, sudije i novinare.
Jednog su zaboravili.
Upravo suprotno. Erdogan je izvršio čistrku na način da je postavio sebi odane islamiste.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by melkior 19/12/2016, 20:48

asilovski wrote:Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 3B85DA3000000578-4048844-Turkey_s_Anadolu_Agency_said_the_gunman_pictured_has_been_neutra-m-2_1482169282288


+16


The gunman, a smartly dressed man in a suit and tie, was heard shouting: 'Allahu Akbar (God is Great). We die in Aleppo, you die here!'
You are gonna die anywhere.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Kermit 19/12/2016, 20:48

melkior wrote:
crvenkasti wrote:Nakon propalog puča u srpnju 2016., Erdogan je proveo čistku u kojoj je otpušteno s posla 43 000 ljudi iz turskih javnih institucija, oko 35.000 pritvoreno radi ispitivanja, a 17.000 je uhićeno, uključujući vojnike, policajce, sudije i novinare.
Jednog su zaboravili.
Upravo suprotno. Erdogan je izvršio čistrku na način da je postavio sebi odane islamiste.
pa on je islamista vjerojatno ex MB-e, većinu para i donacija dobija iz KSA i Katara
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by epikur37 19/12/2016, 20:49

Svasta ti ne znas ali znas za rusku prijetnju diljem europe ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by RayMabus 19/12/2016, 20:50

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 625b9064e951634bc465a356ec1561ef
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Guest 19/12/2016, 20:50

asilovski wrote:
tre911 wrote:
asilovski wrote:
tre911 wrote:
asilovski wrote:
jbg-a tebi i dijagramu najbitnije da HZMO ne padne u ruke crvenih kmera ili nedaj bože bankrotira
Ma nije, nama je važnije što kaže barba putin i hođža erdo, od njih sve zavisi, cijela RH živi od njihovih riječi :))
jbg-a da je bilo kako kaže Buzin danas bi na Bajakovu bilo 10 mil+ sirijaca, Pakija, libanonaca i inih, ali eto zli tiranin i kepec Putin je osujetio plan da sa braćom arapima dijelite blagodati mirovinskog sustava, baš šteta možda bi netko i počeo raditi  odbacili bi štake i PTSP-ove i zavrnuli rukave hehhee
Pa ja sam od prve izbjeglice zagovarao žicu i vojsku na granicu pa bi tu i volontirao da treba bez pardona tako da si promašio metu jebiga :)
Ti si bio protiv posljedica, ali si bio za uzrok ne ide to tako, drugo ova šala bi bila bolja za nas ostale hehehe
Naravno da bi se pobrinuo za posljedice, uzroke ionako ne možeš kontrolirati ni u kom slučaju. Vi zaboravljate da se veliki mlate a mali najebu ali nekako uvijek navijate ko mutavi za ovu ili onu opciju, pravite prognoze, pišete scenarije a ne kužite da smo najebali u bilo kojoj opciji ako se počnu njukovi šerati, no vas to nije zabrinjavalo kad ste navijali da putin spali tursku sve do trenutka kada se erdo naklonio caru  a od tada ide druga priča i pjesma, nema više njukova po turskoj, postaju saveznici i sve ono prije postaje luk i voda. Daj se malo uozbilijte više led vas hebo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by melkior 19/12/2016, 20:50

abraham wrote:Ja sam na aparatima. Evo ne mogu sebi da dojdem...... Nego ajmo mi to iznjukati, ili to vise nije aktualno i pusi se obrezani????? Joj ubise me ovi aparati....
Da se mene pita, ja bih Tursku već izrokao nuklearkama prije dvije godine. I Saudijsku Arabiju također.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by RayMabus 19/12/2016, 20:52

RayMabus wrote:Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 625b9064e951634bc465a356ec1561ef
Lijepe slike ....ovo ce im sigurno podici cijenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by epikur37 19/12/2016, 20:52

U glavnom ove abrahamove ehabite samo nastaviti slati u svecku, pa kad ih gore jos jace pocnu razguzivati....ifemo trolati ja castim :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by melkior 19/12/2016, 20:54

asilovski wrote:
melkior wrote:
crvenkasti wrote:Nakon propalog puča u srpnju 2016., Erdogan je proveo čistku u kojoj je otpušteno s posla 43 000 ljudi iz turskih javnih institucija, oko 35.000 pritvoreno radi ispitivanja, a 17.000 je uhićeno, uključujući vojnike, policajce, sudije i novinare.
Jednog su zaboravili.
Upravo suprotno. Erdogan je izvršio čistrku na način da je postavio sebi odane islamiste.
pa on je islamista vjerojatno ex MB-e, većinu para i donacija dobija iz KSA i Katara
Muslimansko Bratstvo je najstarija fašistička arapska organizacija, vuče korijene još prije 1. Svjetskog rata, blisko surađivala s nacistima i Adolfom Hitlerom. Erdogan je najveći i najsnažniji eksponent Muslimanskog Bratstva na Bliskom istoku. Podržavao ih je u Egiptu dok ih nije pobio Al Sisi. Saudijska Arabija pak podržava konkurentsku islamističku struju, vehabije. Zanimljivo, u Saudijskoj Arabiji Muslimansko Bratstvo ne može djelovati, kao ni vehabije u Turskoj, odnosno, njihovo djelovanje je ilegalno. Trenutno na Bliskom istoku traje pripetavanje tko je veći Hitler od Hitlera - Erdogan ili saudijski kralj (sve ih šiša Benjamin Netanyahu).
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by abraham 19/12/2016, 20:55

Ja zivim s time a Zadrani zive s tobom. Ne znam kome je gore.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Kermit 19/12/2016, 20:56

tre911 wrote:
asilovski wrote:
tre911 wrote:
asilovski wrote:
tre911 wrote:
Ma nije, nama je važnije što kaže barba putin i hođža erdo, od njih sve zavisi, cijela RH živi od njihovih riječi :))
jbg-a da je bilo kako kaže Buzin danas bi na Bajakovu bilo 10 mil+ sirijaca, Pakija, libanonaca i inih, ali eto zli tiranin i kepec Putin je osujetio plan da sa braćom arapima dijelite blagodati mirovinskog sustava, baš šteta možda bi netko i počeo raditi  odbacili bi štake i PTSP-ove i zavrnuli rukave hehhee
Pa ja sam od prve izbjeglice zagovarao žicu i vojsku na granicu pa bi tu i volontirao da treba bez pardona tako da si promašio metu jebiga :)
Ti si bio protiv posljedica, ali si bio za uzrok ne ide to tako, drugo ova šala bi bila bolja za nas ostale hehehe
Naravno da bi se pobrinuo za posljedice, uzroke ionako ne možeš kontrolirati ni u kom slučaju. Vi zaboravljate da se veliki mlate a mali najebu ali nekako uvijek navijate ko mutavi za ovu ili onu opciju, pravite prognoze, pišete scenarije a ne kužite da smo najebali u bilo kojoj opciji ako se počnu njukovi šerati, no vas to nije zabrinjavalo kad ste navijali da putin spali tursku sve do trenutka kada se erdo naklonio caru  a od tada ide druga priča i pjesma, nema više njukova po turskoj, postaju saveznici i sve ono prije postaje luk i voda. Daj se malo uozbilijte više led vas hebo.
ja nisam govorio da će Putin napasti Tursku zbog aviona da to kažem bio bi potpuni imbecil, pa neće Rusija izazvati III svjetski zbog jebenog aviona, ali nije to bitno već što ti podržavaš opciju koja je izazvala ( na sreću dio) posljedice koje bi navodno išao spriječavati, opcija koja je spriječila sve to ti prezire, a da toga čak nisi niti svjetan to je poanta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari - Page 8 Empty Re: Izrokalo ruskog veleposlanika u Ankari

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum