ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 17/3/2016, 12:36

jasambrend wrote:Ni cvijeće niste donijeli...jebi ga, ali ovo je bilo najlošije poluvrijeme Hajduka na Poljudu od kad ga pratim...

cijelo proljeće hajduk igra loše, ali protiv protivnika koji se uplaše kad dođu na poljud to se ne vidi tako jasno.

Dinamo je djelovao kao klub s druge planete iako svi znamo kako to izgleda čim se prijeđe Bregana...

sreća je hajduka što dinamo ne igra kao što je igrao obje tekme protiv grka, ili arsenala u zagrebu.

opet bi prekopavali poljud...

dakle Hajduk dogodine za opstanak,

dolazi vam iz dupeta u glavu...

a Dinamo će za "nužno preživljavanje" morati prodati Roga, Ćorića i Pjacu te se pojačati s još ponekim perspektivnim beračem kave, datulja ili štogod se, već bere u tim egzotičnim krajevima...

zakaj?

uefa će lovu za ligu prvaka isplatiti tek kad natjecanje završi i to će biti sasvim dovoljno za ovu godinu. također na ljeto treba sjesti lova za brozovića koji je u interu na posudbi, istječe ugovor rukavini što je ušteda u proračunu...

također: kod prodaje mogu se uzeti u obzir samo nemoralne ponude i tu će prije ići soudani, nego ovi koje si naveo.

radije brini o tome tko će zamijeniti sušića i vlašića kod vas, jer je sušić već popizdio, a vlašić u ovakvom hajduku dalje može samo stagnirati...

sitting_bull

Posts : 11154
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 17/3/2016, 12:59

jasambrend wrote:Ni cvijeće niste donijeli...jebi ga, ali ovo je bilo najlošije poluvrijeme Hajduka na Poljudu od kad ga pratim...drugo nisam imao živaca ni gledati, koliko je sporo, anemično i blijedo od strane bijelih to sve izgledalo...Dinamo je djelovao kao klub s druge planete
Je, al' moraš imati u vidu i činjenicu da ovaj Hajduk NIKADA nije igrao protiv jačeg protivnika i zato ste tako izgledali. Dinamo ti nije samo DJELOVAO kao klub sa druge planete, Dinamo I JEST klub sa druge planete za ovaj Hajduk. Ako ti je ovaj Dinamo djelovao kao klub sa druge planete, a bio je negdje na 70 % kapaciteta u prvom poluvremenu, a u drugom ni na 50 %, onda bi ti sve moralo biti jasno. I nekaj si tu Breganu spominjal ? Jebote, pa vi nemrete ni do Bregane doći.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 17/3/2016, 13:54

Znači Rog i Ćorić ostaju...ajde baš bi volio vidjeti hoće li gazda ostati imun na prvu nemoralnu ponudu, a Pjaca je na žalost ispao iz izloga zbog teške ozljede...s druge strane Hajduk je svoje ambicije iskazao rasprodajom u stilu sve dam, samo da prodam u stanki polusezone i to kad su se počeli nazirati obrisi i konture jedne lijepe momčadi u nastajanju...prodalo se za kikiriki najvrijednije iz izloga i sad se samo čeka lagano iskapčanje sa respiratora jer ja svijetlu perspektivu s ovakvim vođenjem kluba jednostavno ne vidim...Vlašić, Sušić i Kalinić ipak ne mogu pokrivati svih 11 pozicija u momčadi i bojim se samo da opet sva krivica za posrtaje ne bude prebačena na trenera koji je tako lijepo započeo svoj posao samo kao i svi dosadašnji treneri, biva tako uspješno sabotiran od vlastite uprave...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 17/3/2016, 14:16

jasambrend wrote:Ni cvijeće niste donijeli...jebi ga, ali ovo je bilo najlošije poluvrijeme Hajduka na Poljudu od kad ga pratim...drugo nisam imao živaca ni gledati, koliko je sporo, anemično i blijedo od strane bijelih to sve izgledalo...Dinamo je djelovao kao klub s druge planete iako svi znamo kako to izgleda čim se prijeđe Bregana...dakle Hajduk dogodine za opstanak, a Dinamo će za "nužno preživljavanje" morati prodati Roga, Ćorića i Pjacu te se pojačati s još ponekim perspektivnim beračem kave, datulja ili štogod se, već bere u tim egzotičnim krajevima...
Dinamo ima berače kave, koje može prodati (a ne mora) ... Fernades, Henriquez, Soudani. Da naše dečke i proda ovi berači kave su dovoljno kvalitetni ... ma, jasno ti si pobrkao klubove ... govoriš o Hajduku!?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 17/3/2016, 14:20

jasambrend wrote:Znači Rog i Ćorić ostaju...ajde baš bi volio vidjeti hoće li gazda ostati imun na prvu nemoralnu ponudu, a Pjaca je na žalost ispao iz izloga zbog teške ozljede...s druge strane Hajduk je svoje ambicije iskazao rasprodajom u stilu sve dam, samo da prodam u stanki polusezone i to kad su se počeli nazirati obrisi i konture jedne lijepe momčadi u nastajanju...prodalo se za kikiriki najvrijednije iz izloga i sad se samo čeka lagano iskapčanje sa respiratora jer ja svijetlu perspektivu s ovakvim vođenjem kluba jednostavno ne vidim...Vlašić, Sušić i Kalinić ipak ne mogu pokrivati svih 11 pozicija u momčadi i bojim se samo da opet sva krivica za posrtaje ne bude prebačena na trenera koji je tako lijepo započeo svoj posao samo kao i svi dosadašnji treneri, biva tako uspješno sabotiran od vlastite uprave...
Sve će to Naš Hajduk riješiti ... čeka se samo neka greška suca ili izjava Šukera i evo prosvjeda na Rivi pa da Brbke našpana Torcidu da mu čuvaju fotelju ...
A što smo vam govorili, još na NET-u!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 17/3/2016, 18:00

najgore od svega je što im je to mamić još davno predskazao, jedino što formalno nisu u bankrotu, i što se i dalje ustrajava na brbljiću koji je očigledno za vođenje kluba hajdukove tradicije i ambicija nedorastao.

kako vam je ljubo pavasović podvalio osjećaj da nešto odlučujete kroz naš hajduk logično je što sad morate biti kuco, ili morate pojesti vlastito govno.

barem nikoga sa strane ne možete kriviti što vam je uprava za kurac, što legende i igračke i trenerske ne smiju niti na trening prve momčadi i što vam se nogometna škola raspada jer malotko želi ponoviti sudbinu tičinovića, deranje, kiša, sačera pa i andrijaševića, čopa i maglice koji su svaki na svoj način u hajduku bili škartirani kako bi na njihovo mjesto došli bjelosvjetski amateri željni afirmacije (od čega su samo kouassi i jefferson opravdali angažman).

dečki na posudbi iz italije nisu tu zbog hajduka, nego iz želje da pomognu svojoj karijeri i svi koji se dokažu u hajduku će vrlo brzo natrag onima koji ih plaćaju...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 18/3/2016, 18:44

JUNIOR FERNANDES je zbog nediscipline do daljnjega prebačen u drugu momčad, objavio je Dinamo.

Najplaćenijeg Dinamovog nogometaša kaznio je trener Zoran Mamić, koji ga je na utakmici s Istrom zamijenio već u 41. minuti i otkrio da ga je izveo zbog loše igre.

"Nije razlog ozljeda nego nije bio dobar", otkrio je Mamić nakon utakmice početkom ovog mjeseca.

Na derbiju u srijedu protiv Hajduka 27-godišnji Čileanac dobio je priliku tek u posljednjih 15 minuta, a ove sezone je postigao 10 golova u 21 nastupu u HNL-u.

U Dinamu je od 2013. godine, a po sezoni zarađuje skoro milijun eura, te je uvjerljivo najplaćeniji nogometaš hrvatskog prvaka.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 47 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 47 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 47 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/3/2016, 23:35

Pjaca ozlijeđen, Junior kažnjen, Brekalo unutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 18/3/2016, 23:38

fucking niger
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 18/3/2016, 23:56

livaković i ježina pozvani u reprezentaciju

http://www.index.hr/sport/clanak/dinamov-vratar-pozvan-u-portugalsku-reprezentaciju/881892.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/3/2016, 17:55

U kakvom je tek kurcu Portugal kad njega zovu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/3/2016, 22:05

o
Tommy Ramone wrote:U kakvom je tek kurcu Portugal kad njega zovu.
Baš si i ja to mislim. Ak' se bude Zoki držal svog pravila Eduardu prvenstvo a Ježini kup, protiv Hajduka ne budu dost 2 gola za pobjedu. bar 3-4, jer ovaj bude primil bar 2 komada.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 19/3/2016, 23:21

jalni tominjo i sport
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 20/3/2016, 00:12

Kako ce sutra lord nizic poslat maminja u mirovinu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 20/3/2016, 09:19

nema ni soudanija. izgleda da stvarno moramo pustiti bar bod hajduku :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 20/3/2016, 09:20

koji kurac je juniora potjerao u drugu momčad nakon ozljede pjace. ili ga steraj forever ili mu odreži novčanu kaznu ko machadu. i sad se još soudani ozljedi, nemamo sad krila a bitna su nam ta 3 boda
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 20/3/2016, 09:22

ja bi im sad odigrao 4-4-2 sa hodžom i angelom u špici. tak su im stoperi koma
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 20/3/2016, 15:16

BRUTALNI OKRŠAJ BAD BLUE BOYSA NA A1 Policija pucala kako bi rastavila zaraćene strane?! SPLIT Molotovljev koktel bačen na auto ZG oznaka u pokretu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 47 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 47 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 47 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/3/2016, 15:27

Igramo s jednom špicom i bez krila. Bravo Zoki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 20/3/2016, 15:28

kada uhvate ove koji su pokušali zapaliti ljude vrlo lako će biti prosvjed kako bi se opravdalo taj pokušaj ubojstva i razna opravdanja u stilu tako u zagrebu tuku dalmatinske student i sl.  sve u stilu "nema oka nema svjedoka" "ne daj se nikica" i te fore

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 47 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 47 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 47 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 20/3/2016, 17:01

Hajducki junaci.....e sad se opet zahuktava, barem neka bude napeto
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 47 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum