ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 10/12/2015, 12:09

Tommy Ramone wrote:Ne treba Ćorić, bolji je Machado.
ćorić nakon 20 minuta nije mogao disati

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 10/12/2015, 12:13

kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:Ne treba Ćorić, bolji je Machado.
ćorić nakon 20 minuta nije mogao disati
nemoj mi citirati znalca jer mi je na ignore, pa ovak ipak vidim nebuloze koje piše... :doh

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 10/12/2015, 14:08

Tommy Ramone wrote:Dudu plaća jamčevinu za tatu
Dinamo Zagreb - Page 27 PXL_101107_1268-656x365

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 27 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 27 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 27 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/12/2015, 15:05

mlinka wrote:
kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:Ne treba Ćorić, bolji je Machado.
ćorić nakon 20 minuta nije mogao disati
nemoj mi citirati znalca jer mi je na ignore, pa ovak ipak vidim nebuloze koje piše... :doh
Ne, ti si znalac. Sve kaj znaš o nogometu je popit pivu za vrijeme utakmice. Ni Guardiola nema pojma jer je od svih igrača Dinama spomenuo Ćorića i Pjacu, ali ti znaš ko valja. Boga ti draga, koji klošar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 10/12/2015, 15:07

dinamo-bayern 0-2...igrač utakmice: messi

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 27 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 27 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 27 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 10/12/2015, 16:48

Tommy Ramone wrote:
mlinka wrote:
kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:Ne treba Ćorić, bolji je Machado.
ćorić nakon 20 minuta nije mogao disati
nemoj mi citirati znalca jer mi je na ignore, pa ovak ipak vidim nebuloze koje piše... :doh
Ne, ti si znalac. Sve kaj znaš o nogometu je popit pivu za vrijeme utakmice. Ni Guardiola nema pojma jer je od svih igrača Dinama spomenuo Ćorića i Pjacu, ali ti znaš ko valja. Boga ti draga, koji klošar.
kralju, nitko ne govori da njih dvojica neće možda biti svjetske klase ali oni to trenutačno nisu pogotovo ne ćorke koji nije fizički dorastao za lp. ovom dinamu treba i machado i ćorke ali trenutačno je nachado radi fizike ispred ćorkea ili nekog čekićija, brekala itd. a što se pjace tiče, ja sam o njemu govorio dok je igrao još u loksi i nsi imao pjma za njega. ali trenutačni je njegova defanzivna trka za kurac. nije niti kova ili halil postao igrač u dinamu nego vani. jel ti jasnije ili buš i dalje spinao?
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/12/2015, 18:06

kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:
mlinka wrote:
kuracodigraca wrote:
Tommy Ramone wrote:Ne treba Ćorić, bolji je Machado.
ćorić nakon 20 minuta nije mogao disati
nemoj mi citirati znalca jer mi je na ignore, pa ovak ipak vidim nebuloze koje piše... :doh
Ne, ti si znalac. Sve kaj znaš o nogometu je popit pivu za vrijeme utakmice. Ni Guardiola nema pojma jer je od svih igrača Dinama spomenuo Ćorića i Pjacu, ali ti znaš ko valja. Boga ti draga, koji klošar.
kralju, nitko ne govori da njih dvojica neće možda biti svjetske klase ali oni to trenutačno nisu pogotovo ne ćorke koji nije fizički dorastao za lp. ovom dinamu treba i machado i ćorke ali trenutačno je nachado radi fizike ispred ćorkea ili nekog čekićija, brekala itd. a što se pjace tiče, ja sam o njemu govorio dok je igrao još u loksi i nsi imao pjma za njega. ali trenutačni je njegova defanzivna trka za kurac. nije niti kova ili halil postao igrač u dinamu nego vani. jel ti jasnije ili buš i dalje spinao?

A jel tebi jasno da su Halil i Kova iz Dinama otišli s 18-19 godina godina? Kak su onda mogli postati igrači u Dinamu. Luka i Dudu su tu bili do 23-24 godine i tu su postali igrači. Badave Machadu fizika kad on ne igra ništa, nit je zadnji vezni nit je play- maker. Nakon poraza doma od Grka trebalo je više gurat Ćorića jer je on budućnost i probat ga zadržat još koju godinu, a ne Machada. Pjaca je pao, istina, ali on nas je vukao kad nikom drugom nije išlo. Kad su svi u optimalnoj formi Pjaca je svemirski brod za Juniora i Soudanija. I varaš se, skužio sam ga još davno u Lokomotivi. Nisu se moji osjećaji prema Dinamu promijenili, ali mi je dosadilo iz godine u godinu gledat iste promašaje i scenarije i još k tome trpit lopove koji su kako je konačno isplivalo sustavno pljačkali klub, a narodu bacali mrvice. K tome još jedan od njih je i trener. Da je barem vrhunski još nekako, ali ovo je dno dna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 10/12/2015, 19:51

Tommy Ramone wrote:
Ne, ti si znalac. Sve kaj znaš o nogometu je popit pivu za vrijeme utakmice. Ni Guardiola nema pojma jer je od svih igrača Dinama spomenuo Ćorića i Pjacu, ali ti znaš ko valja. Boga ti draga, koji klošar.
kralju, nitko ne govori da njih dvojica neće možda biti svjetske klase ali oni to trenutačno nisu pogotovo ne ćorke koji nije fizički dorastao za lp. ovom dinamu treba i machado i ćorke ali trenutačno je nachado radi fizike ispred ćorkea ili nekog čekićija, brekala itd. a što se pjace tiče, ja sam o njemu govorio dok je igrao još u loksi i nsi imao pjma za njega. ali trenutačni je njegova defanzivna trka za kurac. nije niti kova ili halil postao igrač u dinamu nego vani. jel ti jasnije ili buš i dalje spinao?

A jel tebi jasno da su Halil i Kova iz Dinama otišli s 18-19 godina godina? Kak su onda mogli postati igrači u Dinamu. Luka i Dudu su tu bili do 23-24 godine i tu su postali igrači. Badave Machadu fizika kad on ne igra ništa, nit je zadnji vezni nit je play- maker. Nakon poraza doma od Grka trebalo je više gurat Ćorića jer je on budućnost i probat ga zadržat još koju godinu, a ne Machada. Pjaca je pao, istina, ali on nas je vukao kad nikom drugom nije išlo. Kad su svi u optimalnoj formi Pjaca je svemirski brod za Juniora i Soudanija. I varaš se, skužio sam ga još davno u Lokomotivi. Nisu se moji osjećaji prema Dinamu promijenili, ali mi je dosadilo iz godine u godinu gledat iste promašaje i scenarije i još k tome trpit lopove koji su kako je konačno isplivalo sustavno pljačkali klub, a narodu bacali mrvice. K tome još jedan od njih je i trener. Da je barem vrhunski još nekako, ali ovo je dno dna.
dok buš gurao ćorića, čekićija i ostale ne budeš prvak, s time ih ne budeš poslije niti prodao za dobru lovu jer ne buš ni europu igrao bar ne duže od velike gospe. i većina klinaca želi ići nakon 2 godine i bez prodaje nema niti love za rad kluba. možemo mi sad raspravljati jel je kupovina stranaca bila optimalna iliti dal se za tu lovu dobilo maksimum kvalitete ili se za nešto manje love moglo dobiti isto. ili se kovu trebalo zadržat još 2 godine. ali ovaj trenutačni model, uz naravno neke korekcije, je trenutačno jedini moguć. klub nikada ne bude imao velike sponzore koji budu ugurali višemilionske iznose u eurima, nikad ne bu imao 30.000 članova koji budu pljunuli 50 eura niti bude imao 10-15 somova pretplatnika sa cijenam karata po soma kuna za zapad niti bu prodao soma dresove od soudanija ili roga. to si zbaci iz glave. svi mali klubovi su osuđeni na prodaju igrača i tak bumo jedino preživjeli. postoji ta druga opcija a to je privatizacija gdje bu eventualno netko ubrizgao lovu ali opet bu jedino na ovaj način mogao funkcionirati dugoročno što ti pokazuje i primjer rijke kja je isto prodvala prošlu sezonu. znači stvaranje igrača (ili jeftina kupovina mladih) i prodaja. naravno da to bude pametno što sada uvijek i nije i to sam znao 100x napisati. i kaj se pjace tiče, on i nije u optimalnoj formi jer bu to bio samo kad ode van a pjaca ti više i nije novajlija ko ćorke i ćekići. hoću reči da su ipak 2 crnca bolja od njega trenutno jer su iskusniji.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/12/2015, 20:20

Pjaca je bio u formi kad su se igrale kvalifikacije, kad je možda bilo najvažnije. Njega je i trener ubijao sa svojim briljantnim zamislima. Soudani bi ipak trebao u Europi i zabiti nešto da bi mogli reći da je on onaj pravi, a Fernandez koji mi se btw. dopadao od prvog dana ipak ima malo previše utakmica kad je nevidljiv pa onda tu itamo bljesne. Isto tako, pravi trener bi našao način kako vratiti Angela u život.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 10/12/2015, 21:21

alaču se opet pogoršalo: Dinamo Zagreb - Page 27 2567969863

http://www.index.hr/sport/clanak/nijemci-zgrozeni-maksimirom-bolje-otkazati-nebitnu-utakmicu-poput-ove-nego-je-igrati-na-rusevini/861493.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-s-pet-poraza-u-lp-slavi-veliki-napredak-sto-na-takav-uspjeh-kazu-bate-astana-ili-gent/861418.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 10/12/2015, 21:26

odličan komentar čitatelja ispod ovog zadnjeg alačevog sranja:

Ovo piskaralo ne mora otvarati oči navijačima Dinama, jer smo mi svjesni Dinamovih slabosti.Nevjerojatno je koliko čovjek umanjuje i relativizira sve ono što je dobro.Nije Dinamova greška nastup Arsenala sa ekipom koju je postavio Wenger kao ni njihov pristup.Ova ekipa Dinama se mora nadograditi ali uz pametnu kupovinu igrača kao i uz pravog trenera, jer Zoran to nije.No,osvrnuo bih se i na ovog piskarala.Toliko žuči i pljuvačke i omalovažavanja od strane autora kao da je rezultat nekakvih osobnih frustracija.Kada Dinamo dobije Arsenal, onda nije razlog Dinamova odlična igra već sreća,potcjenjivanje ili odmaranje ekipe.Kada Dinamo odigra dobro poluvrijeme protiv Bayerna onda je razlog nezainteresiranost Bayerna.Kako to kada Dinamo odigra i dobije recimo Hajduk iako je bio slabiji,onda nije razlog što je Dinamo nezainteresiran ili se možda čuva za Ligu prvaka.Ili kako to da Dinamo možda igra sa rezervnom postavom jer ne igra,Pjaca,Ćorić,Hernandez.Totalno dvostruka mjerila.No zato autor nikada neće pisati za neke uglednije novine već za Index i za dno europske elite jer tu mu je i mjesto.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 10/12/2015, 21:35

http://sportske.jutarnji.hr/dogodine-ce-doci-neki-novi-soudani--a-klinci-nece-dozivjeti-20-tu-u-maksimiru/1476183/

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 11/12/2015, 13:56

PEP GUARDIOLA IZLJUBIO SVE ŽENE KOJE SU SE NAŠLE U BLIZINI, PA I MILU HORVAT ‘Zagreb je zakon, oduševljeni smo, opet se vraćamo’

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 27 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 27 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 27 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/12/2015, 15:57

muckodjubre wrote:PEP GUARDIOLA IZLJUBIO SVE ŽENE KOJE SU SE NAŠLE U BLIZINI, PA I MILU HORVAT ‘Zagreb je zakon, oduševljeni smo, opet se vraćamo’
Dinamo Zagreb - Page 27 Pep_guardiola_mila_976806S1

TAKO SE NE PONAŠA PRED MILOM HORVAT
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 11/12/2015, 23:44

http://sportske.jutarnji.hr/zarada-od-lige-prvaka--necete-vjerovati-koliko-ce-modri--ali-i-grad-staviti-u-svoju-blagajnu-/1477628/

sad bu jalno 4 milje hrvata
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 12/12/2015, 00:31

hoće dinamo donijeti hajduku više love nego brbkeovi sponzori?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 27 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 27 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 27 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 12/12/2015, 12:57

muckodjubre wrote:hoće dinamo donijeti hajduku više love nego brbkeovi sponzori?
egejn santa

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 13/12/2015, 15:57

Taktika 0-7-3

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/12/2015, 18:31

Ovo drugo poluvrijeme danas, igralo se na "tko bolje vidi"., Nije mi jasno zakaj sudac tako nešto ne prekine. Oni dole na terenu, možda su se i vidjeli na par metara, ali ljudi su platili ulaznice a nisu vidjeli ni do terena. Jel' to normalno ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/12/2015, 18:54

O majko mila, čak budemo i prednost u bodovima imali nakon ovog dijela prvenstva. A cijelo smo prvenstvo igrali za kurac, onda je valjda jasno kol'ko su Rijeka i Hajduk slabiji. A oni bolje nemogu, pogotovo Hajduk, dok smo mi bili negdje na 50 %.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 13/12/2015, 20:25

Zeko wrote:Nije mi jasno zakaj sudac tako nešto ne prekine.
zato kaj smo vodili 1:0. Dinamo Zagreb - Page 27 3257500145
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum