ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/12/2015, 00:18

ili domaći dečki kaj odu gledati jebeni wimbledon a dinamo igra lp protiv reala u madridu

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 7/12/2015, 11:13

Pusti sad "lopove" u kurac. Trenutno, bar ja, razgovaramo o igračima Dinama koje si TI podijelio na domaće i strance, a ne na dobre i loše, a popljuvao strance i samim time pokazao i dokazao da nemaš previše pojma o nogometu, ma koliko god si se na starom forumu hvalio sa svojim svemirskim loptačkim dostignućima po nekim okolnim zagrebačkim ŽNJ ligama. Činjenica je samo jedna: Dinamo ove sezone igra lošije u HNL-u iz dva razloga, a to je da se želio napraviti iskorak u LP i to je napravljeno. Nažalost, na to su se nadovezale i mnogobrojne ozljede u tijeku sezone, Schifo, Sigali, Pinto, Hodžić, Antolić, suspenzija Ademija, Angelo je ušao u sezonu bez i dana priprema zbog južnoameričkog prvenstva, a to ti je, ako znaš brojati, više od pola ekipe iz prvih 11 (bez Hodžića). Normalno je da takvi nemamo širinu za igrati na tri fronta i svakome tko se imalo razumije u nogomet to je potpuno jasno. Iz ovoga je jedino vidljivo koliko se TI razumiješ u nogomet : Nula, zero, velika ništica.


Last edited by Zeko on 7/12/2015, 11:14; edited 1 time in total (Reason for editing : kjevkjwdn)
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/12/2015, 11:57

bome na forumhru kažu da su pomeli pod dinamom i imali 8 vrhunskih šansi lol!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 24 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 24 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 24 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/12/2015, 11:59

antolić i angelo uopće nisu u formi+pjaca ispao iz forme+ nedostatak ademija koji je najvažniji vezni igrač...

ademija više nema,ali ovi bi se trebali vratiti u formu do proljeća+povratak šife i uigravanje šife za sljedeću sezonu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 24 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 24 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 24 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 7/12/2015, 13:14

muckodjubre wrote:bome na forumhru kažu da su pomeli pod dinamom i imali 8 vrhunskih šansi lol!
osamdeset... santa

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/12/2015, 13:44

Odlazi Soudani,Velšani za Alžirca nude između 7 i 8 milijuna eura!

Iz dobro obaviještenih izvora bliskih maksimirskom klubu saznajemo da je vratar Eduardo, junak Dinamove pobjede nad Hajdukom, sam donio ponudu u Maksimir te izrazio želju za odlaskom. Ime kluba koji je preko Eduarda poslao ponudu ostalo je tajna, ali u Maksimiru se šapće da je ponuda od onih koja bi mogla zadovoljiti klupske apetite. Transfer bi mogao biti izvjestan jer je Dinamo dobro pokriven na vratarskim pozicijama. Eduarda bi već na proljeće mogao na ‘broju jedan’ zamijeniti Ježina, a na ljeto ionako dolazi Dominik Livaković, kojeg je i sam Eduardo iznimno nahvalio u razgovoru koji smo s njim vodili pred derbi s Hajdukom. Konačno, sasvim je izvjesno da će prvoj momčadi uskoro biti priključen mladi i iznimno perspektivni Šemper. Kad to sve iščitate, odlazak Eduarda čini se na neki način i logičnim potezom.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 24 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 24 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 24 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/12/2015, 16:52

mlinka wrote:
muckodjubre wrote:bome na forumhru kažu da su pomeli pod dinamom i imali 8 vrhunskih šansi lol!
osamdeset... santa
327
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/12/2015, 17:48

muckodjubre wrote:Odlazi Soudani,Velšani za Alžirca nude između 7 i 8 milijuna eura!

Iz dobro obaviještenih izvora bliskih maksimirskom klubu saznajemo da je vratar Eduardo, junak Dinamove pobjede nad Hajdukom, sam donio ponudu u Maksimir te izrazio želju za odlaskom. Ime kluba koji je preko Eduarda poslao ponudu ostalo je tajna, ali u Maksimiru se šapće da je ponuda od onih koja bi mogla zadovoljiti klupske apetite. Transfer bi mogao biti izvjestan jer je Dinamo dobro pokriven na vratarskim pozicijama. Eduarda bi već na proljeće mogao na ‘broju jedan’ zamijeniti Ježina, a na ljeto ionako dolazi Dominik Livaković, kojeg je i sam Eduardo iznimno nahvalio u razgovoru koji smo s njim vodili pred derbi s Hajdukom. Konačno, sasvim je izvjesno da će prvoj momčadi uskoro biti priključen mladi i iznimno perspektivni Šemper. Kad to sve iščitate, odlazak Eduarda čini se na neki način i logičnim potezom.

Ako se za Eduarda može bilo kakva lova izvući treba ga pustit odmah.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/12/2015, 17:53

Zeko wrote:Pusti sad "lopove" u kurac. Trenutno, bar ja, razgovaramo o igračima Dinama koje si TI podijelio na domaće i strance, a ne na dobre i loše, a popljuvao strance i samim time pokazao i dokazao da nemaš previše pojma o nogometu, ma koliko god si se na starom forumu hvalio sa svojim svemirskim loptačkim dostignućima po nekim okolnim zagrebačkim ŽNJ ligama. Činjenica je samo jedna: Dinamo ove sezone igra lošije u HNL-u iz dva razloga, a to je da se želio napraviti iskorak u LP i to je napravljeno. Nažalost, na to su se nadovezale i mnogobrojne ozljede u tijeku sezone, Schifo, Sigali, Pinto, Hodžić, Antolić, suspenzija Ademija, Angelo je ušao u sezonu bez i dana priprema zbog južnoameričkog prvenstva, a to ti je, ako znaš brojati, više od pola ekipe iz prvih 11 (bez Hodžića). Normalno je da takvi nemamo širinu za igrati na tri fronta i svakome tko se imalo razumije u nogomet to je potpuno jasno. Iz ovoga je jedino vidljivo koliko se TI razumiješ u nogomet : Nula, zero, velika ništica.

Glupsone, ja barem imam svoje mišljenje, a ti samo prenosiš kaj ti netko kaže, ovisno jel koji igrač u milosti braće ili ne. Drkaj ti kurac i dalje na "pojačanja" dovedena da bi se oprala lova na njima. Na kraju takve ljige sa zapada ood tih propalih haklera i dobiju ono kaj zaslužuju. Nabiju vas na kurac ko Machado.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/12/2015, 18:03

Soudani u Swansea? Premija za njega. Kad skuže stranci da je lopovima blizu kraj bit će opća bežanija iz kluba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 7/12/2015, 18:37

Tommy Ramone wrote:
Glupsone, ja barem imam svoje mišljenje, a ti samo prenosiš kaj ti netko kaže, ovisno jel koji igrač u milosti braće ili ne. Drkaj ti kurac i dalje na "pojačanja" dovedena da bi se oprala lova na njima. Na kraju takve ljige sa zapada ood tih propalih haklera i dobiju ono kaj zaslužuju. Nabiju vas na kurac ko Machado.
od kud si uzimaš za pravo iz dana u dan vrijeđat ? ak nemreš komunicirat argumentirano, odjebi s ove rasprave jer si se zakrvio s pol foruma. ja se u milijun stvari ne slažem sa sportom ili rajkom, demom, satom, škriparom, bracalom, operwom... pa nikom neću reći da je glupan, ljiga, debil. napokon smo se rješili onog tvog pajde s juga i ampera i jedini koji konstantno tu nekom jebe mater si ti...ja ti jučer napišem kobasicu od posta, bez ijedne riječi uvrede, a tvoj odgovor je "glup si ko kurac" ( i to ne u smislu zajebancije ). ak misliš tak dalje sa mnom komunicirat, predlažem da me ignoriraš, jer ću ja tebe svakako... bye

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/12/2015, 18:42

[quote="mlinka"]
Tommy Ramone wrote:
Glupsone, ja barem imam svoje mišljenje, a ti samo prenosiš kaj ti netko kaže, ovisno jel koji igrač u milosti braće ili ne. Drkaj ti kurac i dalje na "pojačanja" dovedena da bi se oprala lova na njima. Na kraju takve ljige sa zapada ood tih propalih haklera i dobiju ono kaj zaslužuju. Nabiju vas na kurac ko Machado.
od kud si uzimaš za pravo iz dana u dan vrijeđat ? ak nemreš komunicirat argumentirano, odjebi s ove rasprave jer si se zakrvio s pol foruma. ja se u milijun stvari ne slažem sa sportom ili rajkom, demom, satom, škriparom, bracalom, operwom... pa nikom neću reći da je glupan, ljiga, debil. napokon smo se rješili onog tvog pajde s juga i ampera i jedini koji konstantno tu nekom jebe mater si ti...ja ti jučer napišem kobasicu od posta, bez ijedne riječi uvrede, a tvoj odgovor je "glup si ko kurac" ( i to ne u smislu zajebancije ). ak misliš tak dalje sa mnom komunicirat, predlažem da me ignoriraš, jer ću ja tebe svakako... bye [/quote

Replicirao sam Sportu na njegov post upućen meni, ak si se ti tu prepoznao to je tvoj problem. Sigurno mi ne bude lik ko ti govorio gdje ću ja pisat. A ovo da sam se ja zakrvio s pol foruma si malo pomiješal lončiće, valjda si mislio na sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/12/2015, 19:03

Bolje igrat ligu za bedaka sa domaćim dečkima nego ligu prvaka sa strancima
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 7/12/2015, 19:43

Tommy Ramone wrote: Sigurno mi ne bude lik ko ti govorio gdje ću ja pisat
ja ti ne govorim gdje buš pisao, nego ti govorim da se meni ne obraćaš. bio sam optimist, pa sam mislio da možeš shvatiti prostu rečenicu, ali očigledno sam se prevario... :K confused

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 7/12/2015, 19:55

kuracodigraca wrote:Bolje igrat ligu za bedaka sa domaćim dečkima nego ligu prvaka sa strancima

kad je ukinuta dobna granica za odlazak u inozemstvo, iole ambiciozniji klub teško može bez stranaca.

sam si svjedok kako stranci kupuju i što im treba i što im ne treba kako bi oslabili konkurenciju izvan liga petice.

budući da dinamo živi od transfera i europskih natjecanja samo jedna liga za bedaka, neigranje u lp ili el, destabilizirala bi dobrim dijelom cjelokupan pogon i izazvala lančanu reakciju i kod transfera.

slažem se kako bi moralo više domaćih dečkih igrati u prvih 11, ali ako je plan da se stranci sukscesivno zamjenjuju domaćim dečkima onda treba, kao što ide priča o eduardu, uzeti maksimalno kad stranci budu odlazili i ne uzimati nove.

ionako se cijelo vrijeme priča kako će generacija s brekalom, morom i ostalima uskoro u seniore kao kostur budućeg domaćeg dinama...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/12/2015, 20:40

mlinka wrote:
Tommy Ramone wrote: Sigurno mi ne bude lik ko ti govorio gdje ću ja pisat
ja ti ne govorim gdje buš pisao, nego ti govorim da se meni ne obraćaš. bio sam optimist, pa sam mislio da možeš shvatiti prostu rečenicu, ali očigledno sam se prevario... :K confused
Očito imaš velikih problema. Prvo upadaš u raspravu između mene i sporta ko padobranac, a onda izvrćeš vlastite postove i izvlačiš dijelove iz konteksta kak tebi paše. Izgleda da si se prevario u vlastitoj sposobnosti rasuđivanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/12/2015, 20:54

sitting_bull wrote:
kuracodigraca wrote:Bolje igrat ligu za bedaka sa domaćim dečkima nego ligu prvaka sa strancima

kad je ukinuta dobna granica za odlazak u inozemstvo, iole ambiciozniji klub teško može bez stranaca.

sam si svjedok kako stranci kupuju i što im treba i što im ne treba kako bi oslabili konkurenciju izvan liga petice.

budući da dinamo živi od transfera i europskih natjecanja samo jedna liga za bedaka, neigranje u lp ili el, destabilizirala bi dobrim dijelom cjelokupan pogon i izazvala lančanu reakciju i kod transfera.

slažem se kako bi moralo više domaćih dečkih igrati u prvih 11, ali ako je plan da se stranci sukscesivno zamjenjuju domaćim dečkima onda treba, kao što ide priča o eduardu, uzeti maksimalno kad stranci budu odlazili i ne uzimati nove.

ionako se cijelo vrijeme priča kako će generacija s brekalom, morom i ostalima uskoro u seniore kao kostur budućeg domaćeg dinama...

Evo ga, bravo. Naravno da nikom ne pada na pamet da treba odjednom potjerati sve strance i gurnuti domaće klince u vatru, no realno je za očekivati da se jednog po jednog polako uvodi u momčad. Moja poanta je da se za vrijeme Mamića već godinama dovode svakakvi stranci, od potpunih promašaja preko osrednjih igrača koji nisu ništa bolji od mogućih alternativa u vlastitoj školi ili HNL-u pa do čast izuzecima koji su opravdali dovođenje. U svim normalnim klubovima se dovodi stranac koji će raditi neku razliku, biti barem za klasu bolji od onog kaj imaš, a ne da ga skupo plaćaš kak bi samo popunio broj ili da bi se prek njega zamračila kakva lova. Mene osobno ne zadovoljava da mi s tolikim strancima jedva jednom pobijedimo Hajduka i nijednom Rijeku ili izgubimo od Splita bez da šansu stvorimo. Čemu onda priča za mazanje očiju kak je ovo najbolji Dinamo u zadnjih 10 godina, ko to puši još. Vjerojatno ćemo opet biti prvaci, ali valjda je bitan i način na koji se do toga dođe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 7/12/2015, 21:13

otkrio sam super opciju i sad mi je odlično na ovoj temi... :waterski

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by marin kurtela 7/12/2015, 21:14

kuracodigraca wrote:Bolje igrat ligu za bedaka sa domaćim dečkima nego ligu prvaka sa strancima
više volim izgubit s šimunovićem nego pobjedit s taravelom :cro

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/12/2015, 22:51

mlinka wrote:
kuracodigraca wrote:Bolje igrat ligu za bedaka sa domaćim dečkima nego ligu prvaka sa strancima
više volim izgubit s šimunovićem nego pobjedit s taravelom :cro
rađe zoki koji ne mijenja do 60te nego musliman vaha
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 7/12/2015, 22:55

bolje zdravko mamić koji nas krade nego neki pijani ruski milijarder koji bi dopeljao ronalda
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum