ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti - Page 2 Empty Re: Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti

Post by Guest 17/12/2016, 00:58

deda wrote:
epikur37 wrote:Oh super.....najbolje da se porakaju međusobno što učinkovitije :D

američki  i švedski konzervativci podržavaju homoseksualce

hrvatski konzervativcii još nisu izašli iz kamenog doba

meni je američka desnica zakon.

tamo je i normalno da u USA su homosexualci ,konzervativci, vjernici, pro-tržišni nastrojeni kao ovaj moj sa avatara. i Američka desnica nema ništa protiv homosexualaca

tek ovim izborima sam dosta pratio USA politiku(čak znam večinu USA država gdje su pobjedili republikanci a gdje demokrati) i USA desnica - republikanci mi se sviđaju...

to je ekipa koja naciju stavlja na prvo mjesto, koja ne mrzi drugoga amerikanaca ako je peder , i to je desnica koja je za tržišne slobode, osobne slobode, i ekonomske slobode i slobodu oružja..

naša desnica zapela u ideološki i ekonomski u 1941

Guest
Guest


Back to top Go down

Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti - Page 2 Empty Re: Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti

Post by epikur37 17/12/2016, 01:10

samo da su tržišno nastrojeni pederi, vehabiti, katolici, green peace :D

ajme bolesti :9
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti - Page 2 Empty Re: Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti

Post by Guest 17/12/2016, 01:18

epikur37 wrote:samo da su tržišno nastrojeni pederi, vehabiti, katolici, green peace :D

ajme bolesti :9

u Rusiji nema bolesti, tamo su svi zdravi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti - Page 2 Empty Re: Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti

Post by epikur37 17/12/2016, 01:20

deda wrote:
epikur37 wrote:samo da su tržišno nastrojeni pederi, vehabiti, katolici, green peace :D

ajme bolesti :9

u Rusiji nema bolesti, tamo su svi zdravi

I nisu nastrojeni :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti - Page 2 Empty Re: Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti

Post by Oh_Femder 17/12/2016, 12:27

deda wrote:
epikur37 wrote:Oh super.....najbolje da se porakaju međusobno što učinkovitije :D

američki  konzervativci podržavaju homoseksualce
Pa kad prvi američki predsjednik iz republikanske stranke nije ništa više na svijetu volio, nego kad mu žena ode negdje na put pa on može, kako je bez uvijanja govorio u krevet sa svojim tjelohraniteljem Davidom Dericksonom ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti - Page 2 Empty Re: Zatrolavanje godine: gay pride kroz muslimanske četvrti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum