ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 07:39

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/620373/Ruski-vojni-vrh-Ne-damo-Kurilska-ostrva-Japanu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 07:40

a sto ces dvostruka mjerila...ne dirajte mi moju najomiljeniju naciju iza hrvata japance....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 07:47

kazu neki bice mir kad desnica i konzervativci preuzmu vlasti u drzavama...oce oce kako nece..paonda nemate pojma o desnici..desnica nije tu da se skuci na jednom mjestu nego da se siri..da ima neprijatelje...da grabi prilike
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by catabbath 16/12/2016, 08:50

Rusi su okupirali Kurile i lokalnim domorodcima (koje su bili tlačeni stoljećima) dali ljudska prava. Tako da ispada da su ih ustvari oslobodili.

_________________
Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 09:13

dawson wrote:Rusi su okupirali Kurile i lokalnim domorodcima (koje su bili tlačeni stoljećima) dali ljudska prava. Tako da ispada da su ih ustvari oslobodili.
ajde en kaki..kakvi rusi 'oslobodioci'..ne bi se raspao berlinski zid da su bili 'oslobodioci'..i u afganistanu pobili milijun i pol afganistanaca..i krv ti irudovu ne diraj mi japance nisu ti oni kozojebi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by catabbath 16/12/2016, 09:17

vuksadinare wrote:..i krv ti irudovu ne diraj mi japance nisu ti oni kozojebi

Toliko su se dobro odnosili prema domorodcima da su čak 2008. donijeli rezoluciju (doduše neslužbenu i neobavezujuću) da ti domorodci uopće postoje.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 09:17

dawson wrote:
vuksadinare wrote:..i krv ti irudovu ne diraj mi japance nisu ti oni kozojebi

Toliko su se dobro odnosili prema domorodcima da su čak 2008. donijeli rezoluciju (doduše neslužbenu i neobavezujuću) da ti domorodci uopće postoje.
tako i treba...inace katana radi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by RayMabus 16/12/2016, 09:23

Yoda je dao odlican komentar na ovu temu : kurilski otoci su brana protiv fašizma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 09:24

RayMabus wrote:Yoda je dao odlican komentar na ovu temu : kurilski otoci su brana protiv fašizma.
cijeg fasizma?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by RayMabus 16/12/2016, 09:25

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Yoda je dao odlican komentar na ovu temu : kurilski otoci su brana protiv fašizma.
cijeg fasizma?
Ma sarkazam ....kao Rusi antifašisti a svi ostali koji su protiv njih su fašisti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 09:28

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Yoda je dao odlican komentar na ovu temu : kurilski otoci su brana protiv fašizma.
cijeg fasizma?
Ma sarkazam ....kao Rusi antifašisti a svi ostali koji su protiv njih su fašisti.
ah to...kad su u pitanju slucajevi poput krima kod drugih drzava a niej u korist rusije..onda slucaj 'krim' ne vazi za druge....i oni kao onda 'iskreni' i 'dobronamjerni'..ruska posla
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 09:31

na koncu konca rusima ce se krim itekako obit u glavu..kad isplivavaju 'krimovi' na raznim stranama svijeta..i kad ce mnogi se zapitati zasto rusi mogu a mi ne mozemo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by catabbath 16/12/2016, 09:39

vuksadinare wrote:na koncu konca rusima ce se krim itekako obit u glavu..kad isplivavaju 'krimovi' na raznim stranama svijeta..i kad ce mnogi se zapitati zasto rusi mogu a mi ne mozemo...

Zašto može Kosovo a ne može Krim? Ili Katalonija? B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 09:43

dawson wrote:
vuksadinare wrote:na koncu konca rusima ce se krim itekako obit u glavu..kad isplivavaju 'krimovi' na raznim stranama svijeta..i kad ce mnogi se zapitati zasto rusi mogu a mi ne mozemo...

Zašto može Kosovo a ne može Krim? Ili Katalonija? B-)
zato jer su srbi glupi i sto su destljecima sprovodili zestok teror nad albancima..sto je i zapisano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by crvenkasti 16/12/2016, 09:44

dawson wrote:
vuksadinare wrote:na koncu konca rusima ce se krim itekako obit u glavu..kad isplivavaju 'krimovi' na raznim stranama svijeta..i kad ce mnogi se zapitati zasto rusi mogu a mi ne mozemo...

Zašto može Kosovo a ne može Krim? Ili Katalonija? B-)

Ti si stvarno glup. Pa zar nisi čuo da su rekli da je Kosovo jedinstveni slučaj, kad su ga priznali?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by crvenkasti 16/12/2016, 09:45

Ne mogu biti dva jedinstvena slučaja. Ili tri.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by catabbath 16/12/2016, 09:48

vuksadinare wrote:zato jer su srbi glupi i sto su destljecima sprovodili zestok teror nad albancima..sto je i zapisano

Kao i Japanci prema Ainuima. B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by catabbath 16/12/2016, 09:50

crvenkasti wrote:Ne mogu biti dva jedinstvena slučaja. Ili tri.

Onda ni Hercegovni baš nemaj sreće kao ni mi u Istri lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by Eroo 16/12/2016, 10:00

Agresore (onima koji se žele širiti na račun tuđij teritorija) se može ispravno kazniti amo oduzimanjem dijela njihovog teritorija. Prije 10-15 godina sam čitao podatak da se u Americi stadala žrtva naplaćuje 4 mio dolara. Sad možete sami izračunati koliko bi samo žrtve koštale krivca za posljednji rat na Balkanu. Plus materijalna šteta...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75041
2016-07-22


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by vuksadinare 16/12/2016, 10:02

crvenkasti wrote:
dawson wrote:
vuksadinare wrote:na koncu konca rusima ce se krim itekako obit u glavu..kad isplivavaju 'krimovi' na raznim stranama svijeta..i kad ce mnogi se zapitati zasto rusi mogu a mi ne mozemo...

Zašto može Kosovo a ne može Krim? Ili Katalonija? B-)

Ti si stvarno glup. Pa zar nisi čuo da su rekli da je Kosovo jedinstveni slučaj, kad su ga priznali?
jbg..sto ste ukljucili pendrek i pusku a ne mozak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje Empty Re: Rusi ne daju Japanu njihov 'Krim' Kurilsko otočje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum