ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bundes liga

Page 14 of 25 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Wed 23 Mar - 17:39

muckodjubre wrote:
End1899 wrote:poslije loreala čmayern je definitivno najciganskiji klub bez imalo obraza, bez respekta prema svojima, a kamoli ikome drugome, od uprave do navijača sve glupi simpatizeri slično ko u lorealu, misle da su sami na vrhu svijeta, a zapravo ih niko ne jebe ni pol %...
kaže navijač kluba čijih pola zvijezda i klub pod istragom radi utaje poreza od transefra LOL


cmayernov direktor je bio u zatvoru zbog utaje poreza. ista govna su to, uz djubrentus i zvezdu crna cetvorka svetskog fudbala koja simbolizuje sve najgore ljudske osobine...

Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Wed 23 Mar - 19:35

Etički komitet FIFA pokrenuo je postupak protiv Franca Bekenbauera i bivšeg predsednika Fudbalskog saveza Nemačke Volfganga Nirsbaha.
Razlog za to jeste navodna korupcija prilikom dodele organizacije Svetskog prvenstva 2006. godine Nemačkoj.
Tužioci su pokrenuli istragu zbog sve veće sumnje u javnosti da je prilikom dodele organizacije Svetskog prvenstva Nemačkoj 2000. godine bilo korupcije.
Bekenbauer, koji je u to vreme bio na čelu organizacionog komiteta šampionata, član Izvršnog odbora FIFA Volgang Nirsbah i drugi nemački zvaničnici su pre tri nedelje označeni kao glavni osmunjičeni u izveštaju jedne advokatske firme koja je radi po nalogu Fudbalskog saveza Nemačke. 

U saopštenju Etičkog komiteta FIFA navodi se da je protiv Nirsbaha i još jednog zvaničnika pokrenuta istragu zbog "mogućeg lažnog izveštaja" u podnošenju kandidature i sukoba interesa. 

Nemački nedeljnik Špigl objavio je u oktobru prošle godine da je Organizacioni odbor kandidature Nemačke za domaćina Mundijala 2006. godine, na čijem čelu je bio Bekenbauer, osnovao crni fond od 6,7 miliona evra, a da je tu sumu obezbedio bivši direktor Adidasa Robert Luis-Drajfus. 

Kako je naveo nedeljnik, novac je isplaćen pre nego što je Fifa donela odluku o domaćinu Mundijala, da bi se obezbedili glasovi četvorice azijskih delegata od ukupno 24 člana Izvršnog komiteta FIFA. 

FIFA je 6. jula 2000. godine dodelila domaćinstvo Svetskog prvenstva Nemačkoj. Azijski delegati su se priključili evropskim u glasanju za Nemačku, koja je sa 12:11 pobedila Južnu Afriku, pošto se Čarls Dempsi sa Novog Zelanda uzdržao od glasanja


polako se obmotava klupko i rastura lopovska mreza klosara iz minhena... 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Wed 23 Mar - 20:09

Koja si ti klaun @bracala. :^0

Vidi se da uvijek prekasno ili nikad neke stvari ne shvatiš. Sad znam da nisi ni pogledao film, ali bolje biti kralj gluposti nego normalan tip. :troll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Wed 23 Mar - 20:13

ne placi, ivane... :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Wed 23 Mar - 20:34

Haha, ma kakvo plakanje... Vidiš da me ni nema nešto na nogometu jer me totalno zaboli za bilo što u zadnjih 6 mjeseci. Jedva sam se trgnuo pogledati 6-7 utakmica u 2016.



Ali nisi gledao film, to je sigurno. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by bafalo Thu 24 Mar - 16:55

lopovski klub mada su igrali lijep nogomet pod juppom. ovo sad je horor

_________________
Bundes liga - Page 14 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by muckodjubre Fri 1 Apr - 0:12

NAPADAČ danske nogometne reprezentacije Nicklas Bendtner (28) dobio je otkaz u redovima njemačkog bundesligaša Wolfsburga.

U redovima Wolfsburga više nisu mogli trpjeti njegovu nedisciplinu i raskinuli su ugovor godinu i pol prije njegova isteka.

Bendtner je bio član 'vukova' od 2014. godine i umjesto na terenu isticao se kršenjem klupske discipline poput kašnjenja na treninge, odbijanja sudjelovanja u promociji kluba i druženja s navijačima. Bio je optužen i za nedovoljno zalaganje, a uz sve to na društvene mreže je stavljao slike automobila marke Mercedes, premda je glavni sponzor kluba Volkswagen.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Bundes liga - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Bundes liga - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Bundes liga - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Fri 1 Apr - 0:14

ahahahhaha, koji idiot...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by End Sun 10 Apr - 18:14

revolucija otvara šampanjac... kakav majstor
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Sun 10 Apr - 21:37

Stvarno majstor...s ovom ekipom Bayerna bi većina od nas s foruma osvojila Bundesligu...osim tebe naravno, tebe bi nakon tjedan dana totalno izluđeni odveli u obližnji Dachau i ponovo aktivirali plinske tuševe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Sun 10 Apr - 21:42

Tommy Ramone wrote:Stvarno majstor...s ovom ekipom Bayerna bi većina od nas s foruma osvojila Bundesligu...osim tebe naravno, tebe bi nakon tjedan dana totalno izluđeni odveli u obližnji Dachau i ponovo aktivirali plinske tuševe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by muckodjubre Sun 10 Apr - 21:48

Braćala wrote:
Tommy Ramone wrote:Stvarno majstor...s ovom ekipom Bayerna bi većina od nas s foruma osvojila Bundesligu...osim tebe naravno, tebe bi nakon tjedan dana totalno izluđeni odveli u obližnji Dachau i ponovo aktivirali plinske tuševe.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Bundes liga - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Bundes liga - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Bundes liga - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by End Sun 10 Apr - 22:45

naravno kllošari kao šta ekipe loreala, čmarnajteda, čliverpoola i ostalih milijardera osvajaju trofeje zato jer nemaju resurse glupko
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by End Sun 10 Apr - 22:46

pogledaj u povijest ove jadne lige nema nikoga uspješnijega od Guardiole, a u 3 sezone je sve rekorde postavio, + još one prijašnje 4 i to mu je bilo dosta da bude najbolji svih vremena.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by muckodjubre Mon 25 Apr - 11:59

Hummels na korak od povratka u Bayern, koji je Borussiji službeno ponudio 30 milijuna eura odštete, a braniču četverogodišnji ugovor težak 10 milijuna eura po sezoni.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Bundes liga - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Bundes liga - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Bundes liga - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by nowitzki Mon 25 Apr - 12:13

Kakav cirkus od lige
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by nowitzki Mon 25 Apr - 12:15

Gece, lewa i sad hummels stupovi borusije u par sezona svi selidba u bayern....hahaha pa jebote za 30 milijuna bi ga uspjeli prodat u barem deset klubova van bundeslige...a ovi sve daju "rivalu" haha
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Mon 25 Apr - 13:41

valjda ce ona prevara od igraca ispasti malo covek i otici negde drugde, a ne u zlo od kluba iz minhena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by jalnirajko Mon 25 Apr - 13:54

borussia je ko i loksa sa kajze, bayern 2
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by jalnirajko Mon 25 Apr - 13:55

inače hummels, kurac od stopera
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Guest Mon 25 Apr - 13:56

kuracodigraca wrote:inače hummels, kurac od stopera
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bundes liga - Page 14 Empty Re: Bundes liga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 25 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum