ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Assad i rusi ciste a ronaldo place

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by Guest 15/12/2016, 11:54

desert_fox wrote:Dok se vojvoda borio sa onima za kojina kike place ti si srpska budalo bio u pelenama mada ti isilovci su male bebe za cetnike koji su u rh i bosni posteno potamaljeni majku ti svetosavsku u picku jebem smece cetnicko


koliko si dece ubio, izrode? 
kako nocu zaspis, izrode?

Guest
Guest


Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by FRANK 15/12/2016, 11:59

Da da bas sam zalio bele orlove i arkanovce cigancino jadna samo,mi je zao sto ih jos vise nismo potamanili. Kao sto je reka moj zapocjefnik kerove smo pobili oko sipova a kerovodje se razbjezale

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by FRANK 15/12/2016, 12:00

Jebi mi djecu ako osjecam savj3st zbog ijednoh mrtva cetnika ili balije sad se odo napusit i napit pa u nedilju na ispovid

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by FRANK 15/12/2016, 12:03

Kolji assade i putine isusami sve mi dodje da se prijavin u spetnaz da ih ubijamo bez glupih ratnih zakona

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by Guest 15/12/2016, 12:08

desert_fox wrote:Da da bas sam zalio bele orlove i arkanovce cigancino jadna samo,mi je zao sto ih jos vise nismo potamanili. 



od njih si bezo kao djavo od krsta... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by Guest 15/12/2016, 16:34

Amerika je demokraciju širila po hirošimi i nagasakiju, afganistanu, južnoj africi, iraku, libiji itd. i djeci je besplatno pružala zdravstvenu uslugu raketama i mecima, škole sravnavala sa zemljom tako da ih bolje educira, a nehumani diktator Fidel Castro je uveo besplatno zdravstvo čak i za građane USA-e, za ljude bez dokumenata i za bilo koga ko se želi školovat besplatno bez obzira na vjeru, rasu i državljanstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by kic 15/12/2016, 17:25


america iz best world
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by kic 15/12/2016, 17:25


after Nippon
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by Guest 15/12/2016, 19:30

desert_fox wrote:Sada listam i vidim kako ronaldo narice i place za isilovcima u aleppu sta sve radi americko cnn masonska propaganda majku im jebem. Lik otvoreno poziva na zaustavljanje pokolja pobunjenika u siriji. Assade I Putine Bog vas dragi blagoslovio. Samo cisti ubijaj i meti tu sotonisticku dzihadsku gamad u istocnom aleppu Spetznaz sve redom brutalno ubija a assadove snage uvode red. Samo gazi brutalno bez milosti a ti ronaldo placi ..: tari stoku bez milosti bez ljudskih prava ja sam davno jos 1993 vidio sta zeli ta stoka.
Vojvoda, ovi u Alepu nisu isilovci. To su Jaysh Halab (sta god to znacilo) i njih podrzavaju i Ameri i Francuzi i Turci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Assad i rusi ciste a ronaldo place - Page 3 Empty Re: Assad i rusi ciste a ronaldo place

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum