ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 13/12/2016, 19:13

mocni majmun wrote:
Sto'jan wrote:Velika prevara zvana (ne)moćni majmun... Basketball
Ja sam pogodio da portugal osvaja i to samuvjereno tvrdio prije polufinala.

ja sam pogodio pre prvenstva...

Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 13/12/2016, 19:15

i bracala i moćni majmun životinja su veliki ljubitelji ronalda...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by scorpion 13/12/2016, 19:19

A ko će meni dat priznanje što sam pogodio prije svjetskog da Njemačka osvaja?

_________________
pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by End 13/12/2016, 19:20

majmun je cirkusant, nije se povukao kad je bio na vrhu, a sad je predmet sprdnje.
po meni ima dva izbora, nastaviti zavaravati samoga sebe i biti dvorska luda za ismijavanje, a drugi dati poštenu prognozu po svojem izboru po mogućnosti veću od 1.05, taman ima 2 mjeseca fore da prognozira pobjednika LP na valanetinovo..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 13/12/2016, 19:21

čekaj malo do 4finala

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 13/12/2016, 22:31

Nešto mi govori da će biti novosti ove godine. Jedino ako suci ne počnu svirat neke svoje melodije. Vidljivo da su se ostale ekipe kao što su City i Borusija totalno približile Realu, Bayernu i Barci.

I za kraj pošto je pacerski prosuo dvije titule u zadnje 3 godine bilo bi pravedno da uzme Atletico.

I još ono finale što je izgubio od Bayerna 1974.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 13/12/2016, 22:33

A i ako ih ne volim Juventus jer ipak nešto su zaslužili u europi (iako ostajem pri svojim konstanacijama o onome u serie a).
Post scriptum arsene wenger, oćemo ili nećemo konačno već jednom? Ili je to beskrajno kreditiranje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 13/12/2016, 22:39

fridrih_niche wrote:Majmun je moćan...
Al veze nema o balunu i NBA košarci...
Za ostalo je moćan...
;)
Šta je, peče te Michael?
27 tisuća koševa, 7 tisuća asistencija i 7 tisuća skokova. Lebron James prvi igrač u povijesti NBA.
Pa valjda su brojene i one godine od 18. do 21. u te brojke. Dok su neki bili u studenskoj košarci.
Šta vi mislite svi skupa?
A u onoj North Carolini što ti govoriš još su igrali i veliki James Worti i Sam Perkins. Znači nije igrao sam.
Znaš naučio sam kroz život da mi u mnogim stvarima kažu da nemam pojma međutim to je znak da znam previše, ali da smetam.
To je kao kad ženska kaže da neće, ali ustvari hoće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 13/12/2016, 22:41

mocni majmun wrote:
Znaš naučio sam kroz život da mi u mnogim stvarima kažu da nemam pojma međutim to je znak da znam previše, ali da smetam.
To je kao kad ženska kaže da neće, ali ustvari hoće.
mudro zboriš moćni majmune,životinjo...

pozdravljam te i nemoj se osvrtati jer su jalni na tvoje znanje

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 14/12/2016, 05:21

Koji trust mozgova, btj...
Ka da san zaluta medju McMurphyja, Poglavicu i ostalu ekipu...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 2 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum