ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 4 Jan - 22:51

Ma nisam mislila to.

Vec zasto to ljudi stavljaj u svatove i koja je poanta toga

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 4 Jan - 22:58

da su oni i bog zajedno.

vise pita eroo s vip-a

on ti zivi vec 40 g u sloveniji i jos mu njegova vukojebna nije izasla iz glave.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Wed 4 Jan - 23:02


rodni kraj i djetinstvo kakvo god bilo, je svakome njegov početak, metafizički individualni raj..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 4 Jan - 23:37

veber wrote:da su oni i bog zajedno.

vise pita eroo s vip-a

on ti zivi vec 40 g u sloveniji i jos mu njegova vukojebna nije izasla iz glave.
Mislis slavoniji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 5 Jan - 1:11

sloveniji, ljubljana

bog i slovenci

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 5 Jan - 1:17

kic wrote:
rodni kraj i djetinstvo kakvo god bilo, je svakome njegov početak, metafizički individualni raj..

vidi ga  , a si pustija suzu za krajinu ^^


ali šalu na stranu, ne bi baš to tako nazvao, više je to potreba čovjeka da se iracionalno veže, za mjesto ili osobu , samo da bi ispunio društvenu normu

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 5 Jan - 1:36


_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 5 Jan - 3:18

QrwinSin wrote:Moze li mi netko pojasnit sto to tocno znaci kada netko u svatovima na zastavi, salu, marami gdje god ima natpis bog i hrvati?

Jedan od simbola kolektivnog (religijskog/političkog/ideološkog) identiteta te grupe unutar vjenčanja/svadbe kao društvenog rituala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 5 Jan - 6:01


highly disagree mici :zijev
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 5 Jan - 7:44

Upravo radi toga smo skloni stereotipizaciji,  a sami smo odgovorni za nju

Npr 
Prigorci koji puno piju, a zapravo drugi piju i vise 
Dalmosi i dispet , samo sto ne znaju da postoji jedna hrvatska rijec za to i svi ga imaju
Hercegovci i patriotizam,ovaj nepotizam ^^
Ugl rodna gruda je podsjetnik kako vrijeme btzo prolazi , pokazuje nam da smo prolazni, mali i nebitni , naravno da ces sa sjetom prisjecati vremena dok si bio mali patlidzan  koji nije imao nikakvu zivotnu brigu 

Jbgs sad si auslander balkanische ,yugovich (stereotipizacija za koju smo si sami krivi) u zemlji poznatoj po "toleranciji" , na tvom mjestu bi i ja patio za vojnom krajinom ^^

Ne determinira nas mjesto rodjenja vec ono kako zivimo

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 5 Jan - 9:24

Dobro jutro!

Baš razmišljam o ograničenosti naroda,stereotipima,strahu od drugačijeg i mržnji....žalosno!

Svatko bira hoće li razmišljati stereotipno,isto tako svatko bira društvenu floru oko sebe....ali djeca se uče,čitaj truju,od malih nogu....

Ja volim doći ovdje jer su tu ljudi koje volim....patriotizam me sve više napušta a bio je povelik dio mene....

Da me ne znam gdje stave,bilo bi mi dobro.....

Danas idem kod frizerke i željna sam promjene a ne znam šta.... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 5 Jan - 9:27

Isto sam primijetila da svi misle da je baš njegovo dijete bolje od susjedova,bratova,sestrina...natjecanje od malih nogu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 5 Jan - 9:28

I kao i prije se pitam bi li bila tu gdje jesam,mentalno i duhovno,da sam ostala u Slavoniji,sa drugim partnerom....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 5 Jan - 10:25

Zagy wrote:I kao i prije se pitam bi li bila tu gdje jesam,mentalno i duhovno,da sam ostala u Slavoniji,sa drugim partnerom....
Ne bi.


Djeca se nazalost da, truju od malih nogu, a u pocetku su takva "prazna ploca" da mozes njima manipuliraiti kako hoces. U smislu uciti ih cemu god hoces-mrznji, ustastvu, vjeri itd...

Jucer smo se ja i kolegica nasmijale na bogove i hrvate.
Kaze ova, njeni su slavonci, prvo idete autima-mase se zastavom. Onda dodete u salu, okine se ceca. Nakon nje thompson. A nedjeljom obavezno na misu, moliti se bogu.
A proklinjes pola nacija, zelis im smrt itd. Ali nema veze, ides u crkvicu.

Ona se ne slaze dobro s ocem jer je stari bas nabrijan na ustaszvo i boga a njoj to smeta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 5 Jan - 10:52

Ziil Los Dii ! wrote:Upravo radi toga smo skloni stereotipizaciji,  a sami smo odgovorni za nju

Npr 
Prigorci koji puno piju, a zapravo drugi piju i vise  No
Dalmosi i dispet , samo sto ne znaju da postoji jedna hrvatska rijec za to i svi ga imaju
Hercegovci i patriotizam,ovaj nepotizam ^^
Ugl rodna gruda je podsjetnik kako vrijeme btzo prolazi , pokazuje nam da smo prolazni, mali i nebitni , naravno da ces sa sjetom prisjecati vremena dok si bio mali patlidzan  koji nije imao nikakvu zivotnu brigu 

Jbgs sad si auslander balkanische ,yugovich (stereotipizacija za koju smo si sami krivi) u zemlji poznatoj po "toleranciji" , na tvom mjestu bi i ja patio za vojnom krajinom ^^

Ne determinira nas mjesto rodjenja vec ono kako zivimo

a ja sam govorio o rodnom kraju kao toponimu eto :D lako je pricati o toleranciji u raspravi, ali ako imas jedno se jedne nacionalnosti koje zavrne vodu drugom selu druge nacionalnosti jer su posadili malo vise borovnica, pa se drugi seljanj dodju zaliti, ovi prvi im se onda jos rugaju, pa im drugi snajperom skrse dovod struje, i tako, komplicirana situacija ali lako je rec da su svi zatucani, no na kraju bitno da su hercegovci glupe ustase i nepotizmu skloni, dok ostali nemaju uopce taj trait :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 5 Jan - 11:40

Svaka generalizacija je glupa

Ali je i u otrovnoj sredini skoro nemoguće se razvijati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 5 Jan - 11:46


postoje teske situacije, mislim da je vecina mrznje importirana izvana, ali nekad se stvore ovakve tragicne situacije, u kojima je normalno pobjec i od jednih i od drugih, ali ljudi vole svoje i to je isto normalno, i kad se dva normalna sudare, dobis crazy valley xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by L'âme Thu 5 Jan - 11:49

modra wrote:zna netko neke dobre tablete s vitaminima, za imunitet.. onak, baš dobre, provjerene?

uhvatila me vjerojatno viroza crijevna pretprošlu noć i jutro, odležala jučer cijeli dan, danas sebi dolazim... :blj

nisam nikad bila ovako kilava... sve me hvata... u 3 mjeseca triput neke boleštine
toliko me prije ne bi hvatalo ni u god dana
supradin

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 5 Jan - 13:22

Zagy wrote:Svaka generalizacija je glupa

Ali je i u otrovnoj sredini skoro nemoguće se razvijati
Nah, mislim da je to više izlika za naše neuspjehe i promašaje 

svatko ima svoj izbor, koga želi uz sebe, želi li se odmaknuti :)

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 5 Jan - 13:23

kic wrote:
postoje teske situacije, mislim da je vecina mrznje importirana izvana, ali nekad se stvore ovakve tragicne situacije, u kojima je normalno pobjec i od jednih i od drugih, ali ljudi vole svoje i to je isto normalno, i kad se dva normalna sudare, dobis crazy valley xD
Itachi san , is that you ?  ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 5 Jan - 13:39


doktor-san, recite mi otvoreno

hocu li povratit mangekyou ikad ;_;
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum