ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 07:53

Čuj,advokat si!

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 07:54

Zagy wrote:Čuj,advokat si!

pa? 
ne zastupaju advokati samo ljude koji su krivi i nepostene ljude... :trept
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 07:55

Nasmija me,hvala ti! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 09:45

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 09:46

šta se ti smeješ, kurviče? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 09:58

Bila kod Noemi na festi,napravila termin za Emili za upis....ne mogu vjerovati da i ona kreće sa školom!:) :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:12

Mnogo ste smesni :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:14

Kanye west kaze da je on poslan sa druge planete da pomogne ljudima na zemlji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:16

gluperda ciganska..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:20

Jel ti to meni???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:21

jel si ti kanye west? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:22

Poslan je sa planete zvane šupak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:33

Meni on djeluje kao nasilnik.
A glas mu je kao da ga netko guzi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 10:35

QrwinSin wrote:Meni on djeluje kao nasilnik.
A glas mu je kao da ga netko guzi...

ugl. guzičari sprovode nasilje nad ženama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2016, 11:43

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/12/2016, 19:20

Roki wrote:
QrwinSin wrote:Meni on djeluje kao nasilnik.
A glas mu je kao da ga netko guzi...

ugl. guzičari sprovode nasilje nad ženama...
uglavnom to rade supcii.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 23/12/2016, 20:00

ova andrea andrassi nije normalna  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 1f606



 Pečeni celulit aka. crinkles koje zna napravit i tvoja mačka
Vesele vijesti, imam kolačiće koji su toliko jednostavni da će ih znat ispeć i malo bolje koordinirana mačka! I gotovi su brže od karijere Josipa Katalenića. Neću kvarit Božićni ugođaj nebožićnim opaskama, idemo delat! (ups)
Treba ti:
200g čokolade za kuhanje (može i srpska)
200g oštrog brašna
100g smeđeg šećera
50g maslaca
2 jaja
1 vanilin šećer
pinč of salt
pola žličice praška za pecivo
šećer u prahu
milijun dolara (ne za ovaj recept, ali vjerujem da ti treba)
Postupak:
"Šećer i jaje pjenasto izradite", odnosno izmiksaj to dvoje dok ne izgleda kao žuti deterdžent. U posebnoj posudi otopi čokoladu i putar (ja sam na pari to radila). Kad se to otopi, dodaj smjesu u onaj deterdžent od jaja i šećera. Promiješaj dok se sve lijepo ne sjedini. Dodaj vanilin šećer, ali prvo ga pomiriši jer fino miriši i nema potrebe da si uskratiš to zadovoljstvo. Dodaj brašno ali ne sve odjednom. Malo, pa promiješaj, pa opet malo, pa promiješaj i tako dok ne ostaneš bez brašna ili bez strpljenja. Ja sam stavljala brašno u 3 navrata. Onda stavi pola žličice pecilnog praška i prstohvat soli i sve opet lijepo izmiješaj dok smjesa ne bude prekrasna. A zapravo neće bit prekrasna jer izgleda kao zmazani pijesak ali kasnije će bit super, I promise. To stavi u frižider na 2 sata (možda možeš i na 1 sat, nesam školovala, ja sam stavila na 2 sata).
Nakon 2 sata, izvadi smjesu i kreni radit celulitne kuglice. Ovako ćeš to - uzmeš malo smjese žlicom, među dlanovima oblikuješ kuglicu i onda tu kuglicu uvaljaš u šećer u prahu. Dobro ju uvaljaj, baš ju okupaj u tom šećeru da bude raskošna ko Mariah Carey. Nakon toga ju stavi na pleh koji je pokriven papirom za pečenje i utisni prema dolje da prestane bit kuglica i postane keksić.
I to je to! Mislim, nije, to moraš napravit sa cijelom smjesom i popunit cijelih pleh keksićima.
To sve onda staviš u pećnicu koja je već zagrijana na 180 stupnjeva, pečeš 10 minuta, izvadiš nakon 12 minuta jer si otišo na Facebook i zabravio na vrijeme ali srećom, sve je ok.
I to je to, imaš pečeni celulit! Nemoj odmah skidat s pleha jer su keksići delikatni, daj im 10-15 minuta da dođu sebi pa ih onda preseli.
Sretan Božić, nesretno ljeto u badiću, hvala također!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/12/2016, 20:12

modricka, zelim ti sve najbolje. decka si nadi. uzivaj.
ostaloj ekipi, sretanbozic....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/12/2016, 12:21

Mrzim licemjerje, mrzim.

Danas cu od zivcanosti naraviti ubitacan trening
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/12/2016, 14:01

Dodem kuci u cistu baustelu.....pa dode mi da ga istucem!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/12/2016, 14:37

Koga? Muza? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum