ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 01:41


Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 01:42

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pobunjenici-tvrde-da-je-obnovljeno-primirje-u-alepu-i-da-pocinje-za-par-sati/938002.aspx wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/pobunjenici-tvrde-da-je-obnovljeno-primirje-u-alepu-i-da-pocinje-za-par-sati/938002.aspx

evo kreće zadnja evakuacija.. mislim pobjeda kod Alepa jest velika pobjeda, međutim jesmo li mi svjesni da je većina kanibala koja se borila u alepu, da je većina njih puštena ? 

baš čitam da je zbog toga nastao žestoke razmirice između Rusa i SIrijaca.. 

Naime brat Erdogan i brat Putin su to dogovorili, dok Sirijci popizdili.. ovi su im na dohvat ruke - žele ih pobiti jer znaju sirijci, da će se već idući tjedan sa istim tim kanibalima koje su pustili, ratovati negdje drugdje po siriji.. 

zato je Sirijska vojska pokušavala na sve načine i prekinuti ovo primirje, jer žele pobiti većinu tih kanibala, bolje ih sada pobiti kada su umorni, gladni, iscrpljeni, bez oružja, nego sutra kada se odmore, kada iz turske dobiju TOW projektile i eto sranja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 01:44

Winter is coming wrote:pa ja sam vec prenio tu vijest,vrati se u rikverc pa ces vidjeti

sorry tražim nešto drugo nema veze sad nemogu staviti hard jer je cenzura +18 only moraš se registrirati da bi gledao ovo je sve boranija što stavljam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 15/12/2016, 01:44

koje rasipanje municije

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus 15/12/2016, 01:45

Neš ti pobjede ( Alepo )....s obzirom na stanje prije rata ...ono razvalilo ih i još ih razvaljuju s ovim prašinarima klase : kilo mozga marku.


Last edited by RayMabus on 15/12/2016, 01:46; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176191
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 15/12/2016, 01:46

Gnječ wrote:
Winter is coming wrote:pa ja sam vec prenio tu vijest,vrati se u rikverc pa ces vidjeti

sorry tražim nešto drugo nema veze sad nemogu staviti hard jer je cenzura +18 only moraš se registrirati da bi gledao ovo je sve boranija što stavljam.
meni je najbrutalnije bilo kad je neko stavio neki klip gdje valjda asadovi bacaju neke likvidirane teroriste u neku rupcagu,bunar ili kanalizaciju sta li

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 01:47

nema. jučer je bilo hardcore gledao sam danas više nema nemože cenzura zapada. ako nađem stavim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 01:50

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 15/12/2016, 01:51

hoćete jedan klip gdje sam ja vršio deratizaciju.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 01:54

jebote svaka druga riječ alah akbar jesu izdrogirani?



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 01:55





avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 15/12/2016, 01:56

Janjicari se izivljavaju,stvarno je u neku ruku sreca sto se sve te razlicite frakcije tamane medjusobno,to olaksava posao Rusima i SAA.

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus 15/12/2016, 01:57

Turci i Kurdi ( ovi radikalniji ) se ne podnose .....zato su im Kurdi prije par dana razvalili ciljano 30-ak interventih policajaca na onoj utakmici u Istambulu .....došli im na njihova vrata jer ovi ratuju protiv njih u kurdskom dijelu Turske i u Siriji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176191
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 15/12/2016, 02:00

janjicari su se otrgli sa lanca,ako se okome na Grcku bice veselo

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus 15/12/2016, 02:01

Kurdi su nomadski narod ....nacionalno buđenje nacionalne svijesti kod mnogih naroda se desilo u prošlim stoljecima a kod njih tek nedavno i taj proces još traje i jača ......a Turci su veliki nacionalisti , Kurde smatraju nekakvim planinskim Turcima a to sad sve teže prolazi .....tako da ......bude još više shranja tu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176191
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Guest 15/12/2016, 02:02

michaellcmacha wrote:hoćete jedan klip gdje sam ja vršio deratizaciju.... ;)

stavi da vidimo tvoje znanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by RayMabus 15/12/2016, 02:04

Inace Turska nema ni nafte ni plina a kurdski nacionalni životni prostor nalazi se na jugoistoku Turske .....možda bi njima Turci i dali nekakvu autonomiju no ima jedan problem a zove se : A kako ce onda Turska država koja isto stremi ka obnovi otomanskog carstva il barem takvog nekog oblika doci fizicki do mosulske nafte ?

Zato im nece dat autonomiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176191
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 15/12/2016, 02:06

RayMabus wrote:Kurdi su nomadski narod ....nacionalno buđenje nacionalne svijesti kod mnogih naroda se desilo u prošlim stoljecima a kod njih tek nedavno i taj proces još traje i jača ......a Turci su veliki nacionalisti , Kurde smatraju nekakvim planinskim Turcima a to sad sve teže prolazi .....tako da ......bude još više shranja tu.
neznam jesu li nomadski narod ili ne ali znam da su im englezi utjerali kajlu,kad su se povukli iz svojih kolonija i napravili im granice takve kakve su napravili a njih eto iako su brojan narod izostavili (namjerno)

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 15/12/2016, 04:41

michaellcmacha wrote:yehudi više ne drka na idf, sad ga uzbuđuju šije, pogotovo ovi iz irana....;)


  A di si ti vidio da sam ih ja spomenio uopće ?


Na osnovu čega onda takve ideje. 

Očito su tebi Šiiti, hezbolah (uz "palestince") ,  ono, tiha patnja  drunken


Ja samo preferiram onu stranu koja tamani islamo ekstremiste, koljače 


jer su oni isti kao ustaše, četnici, "palestinci", itd....žishku ?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 15/12/2016, 04:46

Winter is coming wrote:
Gnječ wrote:
Winter is coming wrote:pa ja sam vec prenio tu vijest,vrati se u rikverc pa ces vidjeti

sorry tražim nešto drugo nema veze sad nemogu staviti hard jer je cenzura +18 only moraš se registrirati da bi gledao ovo je sve boranija što stavljam.
meni je najbrutalnije bilo kad je neko stavio neki klip gdje valjda asadovi bacaju neke likvidirane teroriste u neku rupcagu,bunar ili kanalizaciju sta li


    Ja sam taj klip postavio i to na ovoj temi, samo ne znam koliko stranica unazad ali može se naći.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 15/12/2016, 05:13

govinda wrote:
Yehudi wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, otkud odjedared ovoliki spameri na ovoj temi Suspect


  Klošare okolo po temama.............nitko ih ne jebe niti dva posto, niti na jednoj temi

Tako onda idu sliniti od teme do teme, spamati.
Zidove, u nedostatku gasa moram te na ignore pa mamu svoju zovi klosarem...

 A stvarno na tebe nisam pomislio.  No kad si se već sam svrstao medju njih....tvoj izbor.

Plin / gas, je prevazidjen,  atomska na meku je jedini lijek
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 23 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum