ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 14/12/2016, 11:47

Milo Yiannopoulos wrote:samo gledam slike u palmiri islivoci našli skladišta oružja.. puške, topove, kamione, municiju, 15ak tenkova i oklopnih vozila.. treba obraniti prvo onu zračnu bazu zapadno od Palmire, jer ako ona padne(ISILovci je napadaju, neki izvori govore da je baza sigurna, a drugi da je ugrožena) bila bi to bruka.. 

inače u napadu na tu bazu, ISILovci su zarobili dvije baterije S-125

Sirija - Page 21 CzkLyaXXEAApoPl

https://hr.wikipedia.org/wiki/S-125_Neva/Pe%C4%8Dora

Inače sa ovim sustavom su Srbi oborili F-117 ...jest da je to staro sovjetsko oružje, ali nije baš bez-opasno niti danas.. čitam komentare na redditu, da je malo vjerojatno da će ISIL to dovesti u operativnu fazu, ali bilo bi gadno kada bi popravili to oružje, da bi ugrozili i ruske zračne operacije na tom području, ali komentari govore da je ipak to malo vjerojatno

trgnuli se ovi tvoji :) :p napreduju

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by vuksadinare 14/12/2016, 11:51

epikure..imam odlicnu vijest za tebe..u petak popodne putujem u tvoj kraj..da koga pozdravim u tvoje ime?... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 14/12/2016, 11:54

vuksadinare wrote:epikure..imam odlicnu vijest za tebe..u petak popodne putujem u tvoj kraj..da koga pozdravim u tvoje ime?... :)

Ja sam za Božić doma a svojima idem 27. 12. a pozdravi koga god misliš da znam ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by vuksadinare 14/12/2016, 11:58

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:epikure..imam odlicnu vijest za tebe..u petak popodne putujem u tvoj kraj..da koga pozdravim u tvoje ime?... :)

Ja sam za Božić doma a svojima idem 27. 12. a pozdravi koga god misliš da znam ;)
...imam u subotu svadbu u gornjoj obodnici..znas di ej to?....ne da mi se...ali eto zei se sin od zenine najbolje prijateljice...pa moram...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 14/12/2016, 12:01

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:epikure..imam odlicnu vijest za tebe..u petak popodne putujem u tvoj kraj..da koga pozdravim u tvoje ime?... :)

Ja sam za Božić doma a svojima idem 27. 12. a pozdravi koga god misliš da znam ;)
...imam u subotu svadbu u gornjoj obodnici..znas di ej to?....ne da mi se...ali eto zei se sin od zenine najbolje prijateljice...pa moram...

Kao da ne. Zeleni kamen...Gornja Obodnica je hrvatska a donja su ovi tvoji :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by vuksadinare 14/12/2016, 12:02

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:epikure..imam odlicnu vijest za tebe..u petak popodne putujem u tvoj kraj..da koga pozdravim u tvoje ime?... :)

Ja sam za Božić doma a svojima idem 27. 12. a pozdravi koga god misliš da znam ;)
...imam u subotu svadbu u gornjoj obodnici..znas di ej to?....ne da mi se...ali eto zei se sin od zenine najbolje prijateljice...pa moram...

Kao da ne. Zeleni kamen...Gornja Obodnica je hrvatska a donja su ovi tvoji :)
...to na padinama majevice..to negdje blizu brezika?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 14/12/2016, 12:05

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:epikure..imam odlicnu vijest za tebe..u petak popodne putujem u tvoj kraj..da koga pozdravim u tvoje ime?... :)

Ja sam za Božić doma a svojima idem 27. 12. a pozdravi koga god misliš da znam ;)
...imam u subotu svadbu u gornjoj obodnici..znas di ej to?....ne da mi se...ali eto zei se sin od zenine najbolje prijateljice...pa moram...

Kao da ne. Zeleni kamen...Gornja Obodnica je hrvatska a donja su ovi tvoji :)
...to na padinama majevice..to negdje blizu brezika?

a sve je to u krugu desetak -dvadeset kilometara...

Kod koga ideš u Obodnicu?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 14/12/2016, 12:06

U stavri ne spamajmo temu...javi se na pvt..ovo je tema u kojoj naši rusi-assadovci deru vaše amero-vehabite :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by vuksadinare 14/12/2016, 12:11

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:

Ja sam za Božić doma a svojima idem 27. 12. a pozdravi koga god misliš da znam ;)
...imam u subotu svadbu u gornjoj obodnici..znas di ej to?....ne da mi se...ali eto zei se sin od zenine najbolje prijateljice...pa moram...

Kao da ne. Zeleni kamen...Gornja Obodnica je hrvatska a donja su ovi tvoji :)
...to na padinama majevice..to negdje blizu brezika?

a sve je to u krugu desetak -dvadeset kilometara...

Kod koga ideš u Obodnicu?
..a dobro ne smijem bas tu davat prezimena...nego nasao neki youtube gornja obodnica da vidim di idem..ono to selo u brdu...sve nesto razbacano po cukama...cesta bas ne najbolja...a ovi iz obodnice zive u dugom selu..ali od te zenine prijateljice roditelji tamo zive..pa eto odlucili tamo u nekom obliznjem restoranu napraviti svadbu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 14/12/2016, 14:53

Alep.
Ovako nije izgledao ni Staljingrad.

Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by govinda 14/12/2016, 14:57

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:epikure..imam odlicnu vijest za tebe..u petak popodne putujem u tvoj kraj..da koga pozdravim u tvoje ime?... :)

Ja sam za Božić doma a svojima idem 27. 12. a pozdravi koga god misliš da znam ;)
...imam u subotu svadbu u gornjoj obodnici..znas di ej to?....ne da mi se...ali eto zei se sin od zenine najbolje prijateljice...pa moram...

Kao da ne. Zeleni kamen...Gornja Obodnica je hrvatska a donja su ovi tvoji :)
...to na padinama majevice..to negdje blizu brezika?
Brezik kod Brckog? Ne ides na tu stranu za tu Obodnicu...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 14/12/2016, 19:27

jbte, otkud odjedared ovoliki spameri na ovoj temi Suspect

_________________
Sirija - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 14/12/2016, 19:37


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 14/12/2016, 19:42

Leviathan2 wrote:jbte, otkud odjedared ovoliki spameri na ovoj temi Suspect


  Klošare okolo po temama.............nitko ih ne jebe niti dva posto, niti na jednoj temi

Tako onda idu sliniti od teme do teme, spamati.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 14/12/2016, 19:45

iznendio sam se kad sam vidio koliko u Siriji ima tih nekih izolovanih dzepova pod kontrolom kozojeba,to ce sad trebati zgromiti pa onda osloboditi ostatak teritorije

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 14/12/2016, 19:55

Eroo wrote:Alep.
Ovako nije izgledao ni Staljingrad.



  Je, izgleda je još gore.  A šta tebe muči točno ? To šta su islamistički koljači zgaženi

ili to da više ne mogu plinskim bocama rušiti grad Alepo ?

  Normalnim je ljudima tu jasno da je banda islamista rušila grad i ubijala civile 3-4 god 

 a sada vam smeta jer su poraženi.  Manjina islamista je kontrolirala dio Alepa sa 250 000 civila

 a pod vladinim nadzorom živi 1.5 Milijuna !!!  Šta je tebi krivo kolega Ero.....da islamisti nisu zauzeli 

 ostatak Alepa i masakrirali civile tamo.....Jeli ti toga žao ?

  Šta bi na tvoja sranja odgovorilo 16 Milijuna Sirijaca koji žive pod regularnom vladom zemlje ?

  A čak i tvoja voljena čokolinda kaže kako su islamisti/teroristi u dvojoj domovini BiH -opasnost....

 no jebe se tebi za BiH, Hrvatsku itd.............di si u Deželi


Last edited by Yehudi on 14/12/2016, 20:04; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 14/12/2016, 19:59

Sirija - Page 21 Erdogan%20turska%20vojska%20prosvjed

BOLESNIK NA BOSPORU
TOTALNO POTONUĆE ČOVJEKA KOJI JE HTIO VLADATI ISLAMSKIM SVIJETOM Zemlja mu je u kaosu, doživio je krah na svim poljima, sukobio se sa svima...


---------------------------------------------


 nema veze, dok je njemu -čokočinde- da ga svečano dočeka u ZG...nul problemo
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 14/12/2016, 20:00

milina ga gledat,Rusi ce napraviti i obnoviti grad to nije nikakav problem

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Stribor 14/12/2016, 20:07

Yehudi wrote:
Eroo wrote:Alep.
Ovako nije izgledao ni Staljingrad.



  Je, izgleda je još gore.  A šta tebe muči točno ? To šta su islamistički koljači zgaženi

ili to da više ne mogu plinskim bocama rušiti grad Alepo ?

  Normalnim je ljudima tu jasno da je banda islamista rušila grad i ubijala civile 3-4 god 

 a sada vam smeta jer su poraženi.  Manjina islamista je kontrolirala dio Alepa sa 250 000 civila

 a pod vladinim nadzorom živi 1.5 Milijuna !!!  Šta je tebi krivo kolega Ero.....da islamisti nisu zauzeli 

 ostatak Alepa i masakrirali civile tamo.....Jeli ti toga žao ?

  A čak i tvoja voljena čokolinda kaže kako su islamisti/teroristi u dvojoj domovini BiH -opasnost....

 no jebe se tebi za BiH, Hrvatsku itd.............di si u Deželi

Je, imaš prav. On je od Hercegovine približno 350 kilometri. Ali zato ti hrabro braniš izraelske granice. 2300 kilometri daleko od Izraela.

Znam, znam .... i ti si tako hasnovitiji Izraelu. Isto kot i Eva.

king
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by crvenkasti 14/12/2016, 20:11

Ceasefire a 'false hope'

Alepo nije pao! Naši su ponovo u akciji.

(CNN)A ceasefire brokered by Turkey with Russia for eastern Aleppo has collapsed less than a day after it was implemented, as Turkey and activists on the ground accused the regime and other forces of heavy shelling and bombardment.

UN High Commissioner for Human Rights Zeid Ra'ad Al Hussein said he was appalled by the ceasefire agreement's swift collapse.
"While the reasons for the breakdown in the ceasefire are disputed, the resumption of extremely heavy bombardment by the Syrian government forces and their allies on an area packed with civilians is almost certainly a violation of international law and most likely constitutes war crimes," he said in a statement Wednesday.

http://edition.cnn.com/2016/12/14/middleeast/aleppo-syria-government-gains/
--------------

Branitelji Alepa još odolijevaju i ne mire se sa genocidom koji je nad njima počinjen od strane Asada, Kurda, Rusa i Iranaca.
Žestoki protunapad koji je danas uslijedio nanio je ogromne gubitke rusko-sirijsko-iranskim agresorima i odbacio ih na početne položaje. Na to je uslijedilo divljačko bombradiranje po školama, džamijama, bolnicama i ostalim civilnim objektima. Poginulo je puno nevine djece, žena i branitelja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28796
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 14/12/2016, 20:14

pobiše i kanarince  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 21 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum