ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by vuksadinare 9/12/2016, 11:29

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nikolic-o-slucaju-cokoladica-hrvatska-predsjednica-mora-odrasti-.-ovako-se-ponasaju-drzave-u-ratu-a-ja-nisam-cuo-da-nam-je-hrvatska-objavila-rat/5369363/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by vuksadinare 9/12/2016, 11:31

vuksadinare wrote:http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nikolic-o-slucaju-cokoladica-hrvatska-predsjednica-mora-odrasti-.-ovako-se-ponasaju-drzave-u-ratu-a-ja-nisam-cuo-da-nam-je-hrvatska-objavila-rat/5369363/
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nikolic-o-slucaju-cokoladica-hrvatska-predsjednica-mora-odrasti.-ovako-se-ponasaju-drzave-u-ratu-a-ja-nisam-cuo-da-nam-je-hrvatska-objavila-rat/5369363/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by vuksadinare 9/12/2016, 11:32

Kolina.'da u ratu smo dok si ti i slicni tebi na vlasti u srbiji'..si zadovoljan tomo... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by vuksadinare 9/12/2016, 11:33

uostalom kolinda ti je porucila nekidan da smo u ratu..i da vodite hibridni rat protiv hrvatske..di ti zivis?.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by Guest 9/12/2016, 11:37

kakv rat mi vodimo, kod nas se niko ne izvinjava 
kada konzumira nesto hrvatsko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by vuksadinare 9/12/2016, 11:39

pizzon wrote:kakv rat mi vodimo, kod nas se niko ne izvinjava 
kada konzumira nesto hrvatsko
kad vodis hibridni rat zasto bi onda konzumirali nesto od hibridnog agresora... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by Guest 9/12/2016, 12:28

pizzon wrote:kakv rat mi vodimo, kod nas se niko ne izvinjava 
kada konzumira nesto hrvatsko
Kako ne vodite rat kada stalno vidite ustaše, proziovate nas da se slikamo pod ustaškom zastavom, ustaše vade kosti iz šaranove jame, ustaše ovo ustaše ono a prenjači u tome onaj vaš cigo vulin, taj kmeči čim zine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by vuksadinare 9/12/2016, 12:33

.....jbg...ne mos se druziti sa cetnickim vojvodom koji se uzgred te titule nije odrekao..ako nekom nije neugodno nek se druzi..ali kolindi ocito je...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by Guest 9/12/2016, 12:36

pizzon wrote:kakv rat mi vodimo, kod nas se niko ne izvinjava 
kada konzumira nesto hrvatsko

kad vam prija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to" Empty Re: Tomo Nikolić:"Kolinda da li smo u ratu sa Hrvatskom,ja nisam još čuo za to"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum