ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Guest 6/12/2016, 21:40

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine
Natalija Živanović Popović , Beta , Tanjug , | 06. 12. 2016 - 15:06h Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Cat_icn_more 16:28h
| Komentara: 32

Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić rekao je da o parlamentarnim izborima neće odlučivati sam i da će odluku o izborima imati do kraja januara naredne godine.
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine OcdktkqTURBXy9kOTA3NjdjY2I5NjkxNWQ2MDYwMTY4YzNhZmQ4MWYwMS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Ja sada znam, znam i šta želim i šta mislim (o izborima) - rekao je Vučić novinarima na konferenciji za medije u Skupštini Srbije.


  • Vučić najavio mogućnost PARLAMENTARNIH IZBORA: Ko kod da pobedi, važno je da izaberemo dijalog



On je dodao da o parlamentarnim izborima treba da razgovara s predsednikom Srbije Tomislavom Nikolićem i unutar Srpske napredne stranke, s koalicionim partnerima i "drugim ljudima od kojih zavisi budućnost Srbije".
- Ni na koji način nećemo ugroziti stabilnost i ekonomske standarde - rekao je Vučić.
Nema šta nikome da se pravdam
Na pitanje novinara kako će građinama da se opravda ako ponovo budu raspisani parlamentarni izbori, Vučić je rekao:
- Ne mislim da se pravdam bilo kome za bilo šta. Ja građanima Srbije govorim ono što mislim. Ako bih ja bio za to, a vi još ne znate za šta sam, to bi (izbori) građanima bila najbolja prilika da me kazne - rekao je Vučić.

  • Vučić u Skupštini: Radulović je moja najveća politička greška, odlučio sam da ga promenim posle mesec dana

  • Vučić najavio mogućnost PARLAMENTARNIH IZBORA: Ko kod da pobedi, važno je da izaberemo dijalog



On je još poručio da se nije nimalo uplašio.
- Evo, ja stojim ovde mirno, a to mogu tako zato što imam čist obraz - rekao je Vučić.
Devenport da se ne vređa...
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da sa šefom Delegacije Evropske unije u Srbiji Majklom Devenportom ima korektnu saradnju, ali da ga ne zanimaju njegovi stavovi po pitanju unutrašnjih političkih odnosa u Srbiji i da ne vidi zašto bi se on zbog toga vređao.

  • DEVENPORTA POGODILE VUČIĆEVE REČI Janković mu poručio: "Dobrodošao u Klub, ambasadore"



On je tako odgovorio na pitanje novinara da prokomentariše današnji tvit Majkla Devenporta. Devenport je na ovoj društvenoj mreži napisao: "Gospodin Premijer juče kod nas u EUICBG: Ne zanimaju me stavovi Majkla Davenporta".
Upitan kako komentariše to što je Devenport na tviteru napisao da premijera ne interesuju njegovi stavovi, Vučić je objasnio da nije u potpunosti tačno preneo izjavu.
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine 89gktkqTURBXy9lMmFkNzZlYWFhNWMyZGUyMGI1ZWI5NDYwMTczMDJhMy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Dragan Kujundžić / Tanjug
Vučić i Devenport
[size][size]
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Share_v1_pintrest_gray_icoVučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
- Rekao sam da me ne zanimaju njegovi stavovi po pitanju unutrašnjih političkih odnosa u Srbiji, odnosno kada je reč o dnevno-političkim stvarima, a da me zanimaju oni koji se odnose na sprovođenje reformi, što je i naš zajednički posao - rekao je Vučić.
Premijer je rekao da smatra da je uređivanje unutrašnjih političkih odnosa posao za građane Srbije i političke stranke u zemlji i da mu nije jasno zašto je Devenport uvređen.
- Imamo korektnu saradnju, makar se ne slagali uvek u svemu. I takvu ćemo saradnju, ma šta god mislili jedan o drugom, zbog srpskog puta ka Evropskoj uniji morati da imamo i ubuduće - rekao je Vučić.
Pozvaću poslanike SNS da ne glasaju za smanjenje plata ombudsmanu
Vučić je izjavio danas da će pozvati svoje poslanike da ne glasaju za amandman o smanjenju plata zaštitniku građana i povereniku za informacije od javnog značaja i podataka o ličnosti.
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine W1GktkqTURBXy8yOWJlNDVlMzRhMWU0MjMyNzk1Yjg5N2RjODZiMjUwNi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Vesna Lalić / RAS Srbija
[size][size]
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Share_v1_pintrest_gray_icoVučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
- Mislim da ne treba da im budu smanjene plate. Moliću poslanike SNS da ne usvoje amandman i verujem da će me poslušati - rekao je Vučić na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije.
On je dodao da nije u redu da plate poverenika i zaštitnika građana budu tri ili četiri puta više od plata predsednika i premijera, ali da o tome treba da se odlučuje kada se uredi sistem plata.
Poslanik SNS-a Vladimir Djukanović podneo je amandman kojim se traži da plata zaštitnika građana bude snižena na nivo plate predsednika Srbije, a da plata poverenika bude snižena na nivo plate premijera.
Potrersle su me pretnje mojoj kćerki
Vučić je izjavio danas i da je potresen pretnjama koje su na portalima neki ljudi uputili njemu i njegovoj kćerki.
- To je za mene bili prilično teško, zato što je to i moj sin saznao, a on je već veliki i hoće sestricu da brani. Bolesnih ljudi ima. Meni je tu nešto drugo zasmetalo, ali ne bih sada od tome - rekao je Vučić na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije i dodao da zbog toga danas nije bio toliko žestok i raspoložen tokom rasprave o budžetu za narednu godinu.
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine CgVktkqTURBXy8yZGQ0YWZhYzEwZjcwM2Y4NTQwYTk5NjVmYmEwY2JiNC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Vesna Lalić / RAS Srbija
[size][size]
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Share_v1_pintrest_gray_icoVučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
Vučić je rekao i da je čuo da je te pretnje na portalima postavljao "narko-diler".
Šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandar Martinovićdanas pre podne rekao je da se nastavlja "besomučna i prljava kampanja protiv predsednika Vlade i predsednika SNS Aleksandra Vučića" i kao dokaz za to naveo to što se sinoć na zvaničnoj Fejsbuk stranici Kurira pojavile psovke i uvredljiv komentar u kome se pominje Vučićeva maloletna ćerka.
- To je nezabeleženo u novijoj političkoj istoriji Srbije - rekao je Martinović i dodao da Kurir organizuje i virtuelnu kampanju za predsednika Srbije.
Nemačka podržava otvaranje tri poglavlja do kraja godine
- Dobili smo potrvdu da će Nemačka, kao najvažnija zemlja Evropske unije, podraži otvaranje tri poglavlja do kraja godine - 5, 25 i 26 - rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić.
On je na pres konferenciji u holu Skupštine Srbije, u pauzi diskusije o predlogu budžeta za narednu godinu, dodao da "ostaje da se vidi da li će tako i biti".
Ali, dodao je, ta vest je svakako veliki podstrek Srbiji, zbog čega je, kako je rekao, zahvalan amasadorima Nemačke Akselu Ditamnu, SAD Kajlu Skotu i svim drugim ambasadorima iz zemalja EU, "koji su nam pomogli na evropskom putu".
- Ponosan sam na činjenicu da nam je baš Nemačka izrazila podršku, makar se neki iz drugih zemalja naljutili, ali podrška jedne Nemačke zaista mnogo znači - primetio je Vučić i zahvalio još jednom na pomoći i podršci Srbiji na evropskom putu. Premijer se zahvalio i na "uglavnom dobroj skupštinskoj raspravi o budžetu za 2017. godine", kojoj je i sam prisustvovao danas i juče.
On je poručio da će građani Srbije sledeće godine živeti bolje nego ove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Guest 6/12/2016, 21:44

ja, verujem da ce biti predsednik srbije.
inace ne bi raspisivao izbore.
njegova kandidatura je logicna, dobja 2 boda.
postoje pred. srbije, dobija parlamentarne,
postavlja pred. vlade, plus, pred. sns partije.
time se zatvara krug, logicno.
da sam ja vucic, isto bih postupio u postojecim
okolnostima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by govinda 6/12/2016, 21:47

Jebe Vucic, ne vadi

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by govinda 6/12/2016, 21:48

pizzon wrote:ja, verujem da ce biti predsednik srbije.
inace ne bi raspisivao izbore.
njegova kandidatura je logicna, dobja 2 boda.
postoje pred. srbije, dobija parlamentarne,
postavlja pred. vlade, plus, pred. sns partije.
time se zatvara krug, logicno.
da sam ja vucic, isto bih postupio u postojecim
okolnostima.
Jbt, pa ti o Ustavu svoje zemlje nemas pojma....hajd da ti jednostavno pojasnim: ko je veci baja u Srbiji, Vucko ili Toma Grobar?
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by jastreb 6/12/2016, 21:49

Kako ide ona pjesma "Januar,januar,ponoć i ljube se svi..."
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Guest 6/12/2016, 21:55

govinda wrote:
pizzon wrote:ja, verujem da ce biti predsednik srbije.
inace ne bi raspisivao izbore.
njegova kandidatura je logicna, dobja 2 boda.
postoje pred. srbije, dobija parlamentarne,
postavlja pred. vlade, plus, pred. sns partije.
time se zatvara krug, logicno.
da sam ja vucic, isto bih postupio u postojecim
okolnostima.
Jbt, pa ti o Ustavu svoje zemlje nemas pojma....hajd da ti jednostavno pojasnim: ko je veci baja u Srbiji, Vucko ili Toma Grobar?
gladj malo siru sliku.
biti, predsdnik srbije,  postaviti pred.vlade i biti pred. vladajuce partije sa apsolutnom vecinom u parlametnu.
to bato biti baja ! 
plus, predsednik rep. bira se neposredno glasovima gradjana na birackim mestima, to ima veliki znacaj,
u narodu. posebno, kada pobedi na pred. izborima,  plus, sns  pobedi na parlamentarnim, apsolutno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by govinda 6/12/2016, 22:15

pizzon wrote:
govinda wrote:
pizzon wrote:ja, verujem da ce biti predsednik srbije.
inace ne bi raspisivao izbore.
njegova kandidatura je logicna, dobja 2 boda.
postoje pred. srbije, dobija parlamentarne,
postavlja pred. vlade, plus, pred. sns partije.
time se zatvara krug, logicno.
da sam ja vucic, isto bih postupio u postojecim
okolnostima.
Jbt, pa ti o Ustavu svoje zemlje nemas pojma....hajd da ti jednostavno pojasnim: ko je veci baja u Srbiji, Vucko ili Toma Grobar?
gladj malo siru sliku.
biti, predsdnik srbije,  postaviti pred.vlade i biti pred. vladajuce partije sa apsolutnom vecinom u parlametnu.
to bato biti baja ! 
plus, predsednik rep. bira se neposredno glasovima gradjana na birackim mestima, to ima veliki znacaj,
u narodu. posebno, kada pobedi na pred. izborima,  plus, sns  pobedi na parlamentarnim, apsolutno.
hmmmm, da, tako gledajuci, ima logike..a u narodu ce uvijek predsjednik Vlade biti kriv..a dobro, proglasitte Kraljevinu..
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Piglet 6/12/2016, 22:50

Srbija ima najmanji rast BDP (uz Makedoniju) u istočnoj Europi, a Vučić uvjerio Srbe da je veliki ekonomski mag i mesija. Kao narod nisu ni zaslužili bolje, Vučko će ih još dugo jahati.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by rigbi 6/12/2016, 23:03

steta izgleda da se povlaci
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by rigbi 6/12/2016, 23:09

Piglet wrote:Srbija ima najmanji rast BDP (uz Makedoniju) u istočnoj Europi, a Vučić uvjerio Srbe da je veliki ekonomski mag i mesija. Kao narod nisu ni zaslužili bolje, Vučko će ih još dugo jahati.
uz proracun od 9 milijardi eura prolaze odlicno, pokrenuo sve grane industrije uz okruzenje koje bas i ne obecava
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Piglet 6/12/2016, 23:25

rigbi wrote:
Piglet wrote:Srbija ima najmanji rast BDP (uz Makedoniju) u istočnoj Europi, a Vučić uvjerio Srbe da je veliki ekonomski mag i mesija. Kao narod nisu ni zaslužili bolje, Vučko će ih još dugo jahati.
uz proracun od 9 milijardi eura prolaze odlicno, pokrenuo sve grane industrije uz okruzenje koje bas i ne obecava
Devet milijardi eura uz još 10 milijardi eura javnog duga kojeg je natukao od 2012.

Nije Vučko ništa pokrenuo nego je pad zbog poplava bio toliko veliki da samo obnavljanje rudarskih, elektroprivrednih i sl. postrojenja značilo rast. Pogledaj malo brojke, tek sad stižete na istu razinu od prije poplava.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Serbinho-3 7/12/2016, 00:22

Kada cujem te nebuloze o skoku BDP.
Koliko jedan covek oseti taj skok BDP?
Marcellus isto o ITA BDP.
Reci to nekom Italijanu, koji nema ni posao, sta ima od toga.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Regoč 7/12/2016, 10:54

Smije li srbijanski predsjednik biti stranački dužnosnik? Malo mi je to neuobičajeno za europske prilike.

_________________
Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine Empty Re: Vučić: Odluka o izborima do kraja januara sledeće godine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum