ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MODRIĆ LOPOV

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by sat2 Thu 15 Dec - 16:40

Što reći ... u tekstu stoji " ...vezane uz 37 nogometaša i nogometnih djelatnika ...", a naslov:


http://www.index.hr/sport/clanak/zbog-modrica-policija-se-udruzila-s-uglednim-spanjolskim-novinama/938146.aspx



I sad, za očekivati je, barem prema stavovima na ovoj temi, da zagovornici etičnosti i veliki moralisti, podržavaju ovu gadariju.
I onda se tužakaju, kada im se kažu da su ljudske i novinarske nule ...

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by muckodjubre Thu 15 Dec - 16:54

tko bude morao platiti će porez i neku kaznu i to je to

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

MODRIĆ LOPOV - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2MODRIĆ LOPOV - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500MODRIĆ LOPOV - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by sat2 Thu 15 Dec - 16:59

muckodjubre wrote:tko bude morao platiti će porez i neku kaznu i to je to
Ma čekaj, u tom svijetu je muljanje države uobičajno (odvjetničke kuće imaju odjele za to), ali ovi jadnici iz Indexa!!! Naslov ZBOG MODRIĆA ... kao da je najveći kriminalac ... i to lažu!!! Nije zbog Modrića već zbog njih 37!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by muckodjubre Thu 15 Dec - 17:01

nije njima da ih zatvore već da naplate ako imaju šta...slučaj messi,mascherano,neymar...itd,itd

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

MODRIĆ LOPOV - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2MODRIĆ LOPOV - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500MODRIĆ LOPOV - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by Zeko Thu 15 Dec - 23:08

U dokumentima koje je distribuirao Football Leaks nalazi se 37 nogometaša i djelatnika koji rade ili su radili u Španjolskoj. El Mundo bi tako trebao poslati sve podatke kojima raspolaže o Luki Modriću, veznom igraču Real Madrida i hrvatske reprezentacije. 
Osim njega spominju se: Jose Mourinho, Cristiano Ronaldo, Ricardo Carvalho, Fabio Coentrao, Pepe, James Rodriguez, Radamel Falcao, Mesut Ozil, Martin Odegaard, Karim Benzema, Xavi Hernandez, Neymar, Thomas Vermaelen, Rafael Van der Vaart, Gonzalo Higuain, Angel di Maria, Gareth Bale, Jackson Martinez, Jan Oblak, Jorge Mendes, Michael Laudrup, Jose Canas, Alejandro Pozuelo, Roland Lamah te zastupnici nogometaša Oblaka, Balea, Ozila, Kroosa 

Jebote, sve lopov do lopova. Al' kakvu bi tek ekipu taj NK Lopov mogao sastaviti. Osvajanje Lige prvaka bilo bi goli kurac za njih.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by Guest Fri 16 Dec - 5:51

Pa imali smo sad GNK Lopova u LP...
Osvojia je titulu najgore momčadi u povijesti LP...
Veleban uspjeh!
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by sat2 Fri 16 Dec - 9:34

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Stvarno ste jedinstveni. Malo ljudi znam, koji imaju kredibilitet, stečen ponašanjem i djelima, sebi dati za pravo da tako lako sude i etiketiraju druge. Biti moralna vertikala je jako teško ..., a tek moći prvi baciti kamen!
Pa čuj, ako sam ja s 30 godina u guzici do sad uvik išao pošteno, a imao prilike ploviti kroz život nepošteno i već steči puno više toga, ako nikad nisam tija biti dio neke politike i političke stranke (a isto mogao) i sebi osigurati lagodniji život, nego naprotiv dizao glas i bio protiv takvih uhljeba koji su dobijali poslove i što već ne jer su bili guzičari pa na kraju došao do toga da jedan lokalni politički močnik za mene kaže:"zatvorio sebi mnoga vrata", što je na kraju rezultiralo i mojim odlaskom iz države u neke malo poštenije krajeve.

Mislim da kao takav (premda ti možeš reći da mi ne viruješ, no ja sam rekao istinu) dajem sebi za pravo da pišem i prozivam neke koji rade ovakve stvari kao lukica...  ;)
Svaka čast ...  :}
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by sat2 Fri 16 Dec - 9:36

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Vidiš, ja nisam sklon tako lako etiketirati ljude pa bih se suzdržao. Imam sina od 22 godine i ne smatram ga potpuno zrelom osobom u smislu donošenja kvalitetnih odluka i nesklonog utjecaju drugih. Zbog toga ne bih tako lako sudio Modrića ... tebi i sličnima je to lakše budući u startu gajite animozitet prema Luki.
Što se Mamića tiće nikada nisam imao neko visoko mišljenje o njemu (neobrazovana seljačina ... temeljem javnih nastupa), vjerovatno je i lopov ...što treba dokazati.
Ako ti sin s 22 godine u guzici nije zreo i spreman na donošenje životnih odluka, možda bi triba krivicu potražiti u sebi..;)

Vidim očito opravdavanje Modrića u stilu:"mlad je bio, nije znao, Mamić ga naveo"... Sve je on jako dobro znao, tada nije još bio ni bogat (ni približno kao danas), nikad ne znaš što ti sutra može doniti i neka vražja gruba ozljeda uništiti karijeru, pa zašto ne. 

Moj animozitet tu nije bitan, da ti budem iskren veči animozitet bi prema njemu bija da je ko igrač Hajduka na takav način oštetio klub. Premda mi vjerovanto nećeš virovati, ali ja sam ti reka iskreno. Pa sad...
Sjeti se sebe prije osam godina ... pa priznaj, ah da ti si ubermensch ... sory!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by Guest Fri 16 Dec - 13:14

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Vidiš, ja nisam sklon tako lako etiketirati ljude pa bih se suzdržao. Imam sina od 22 godine i ne smatram ga potpuno zrelom osobom u smislu donošenja kvalitetnih odluka i nesklonog utjecaju drugih. Zbog toga ne bih tako lako sudio Modrića ... tebi i sličnima je to lakše budući u startu gajite animozitet prema Luki.
Što se Mamića tiće nikada nisam imao neko visoko mišljenje o njemu (neobrazovana seljačina ... temeljem javnih nastupa), vjerovatno je i lopov ...što treba dokazati.
Ako ti sin s 22 godine u guzici nije zreo i spreman na donošenje životnih odluka, možda bi triba krivicu potražiti u sebi..;)

Vidim očito opravdavanje Modrića u stilu:"mlad je bio, nije znao, Mamić ga naveo"... Sve je on jako dobro znao, tada nije još bio ni bogat (ni približno kao danas), nikad ne znaš što ti sutra može doniti i neka vražja gruba ozljeda uništiti karijeru, pa zašto ne. 

Moj animozitet tu nije bitan, da ti budem iskren veči animozitet bi prema njemu bija da je ko igrač Hajduka na takav način oštetio klub. Premda mi vjerovanto nećeš virovati, ali ja sam ti reka iskreno. Pa sad...
Sjeti se sebe prije osam godina ... pa priznaj, ah da ti si ubermensch ... sory!

:D :D
Nemam se ja što sebe sjetiti. Ako ideš opravdavati Modrića u tom pravcu da je bio mlad i pod utjecajem drugih, daj zajebi tu priču... Ima je dovoljno godina da donosi samostalne odluke i zna je on dobro što radi. Pa jebote, ti bi kriminalca s 22 godine oslobodio jer je mlad, nezreo i pod utjecajem drugih...  :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by muckodjubre Fri 16 Dec - 14:56

ende samo wrote:samo iz reala su lopovi: 
Nakon aktualnih Messija i Mascehrana, sada je pao Alexis Sanchez, koji je od 2011., kada je iz Udinesea došao za 26 milijuna eura, do 2014. i prelaska u Arsenal, teškog 35 milijuna eura, bio igrač Barcelone.
 
Čileanac je prošlog mjeseca optužen za utaju poreza za 2011., 2012. i 2013. godinu, čime je španjolski proračun oštetio za 3.7 milijuna eura, koje je umjesto poreznoj upravi, isplaćivao na račun svoje tvrtke na Malti, zbog čega mu je danas u Barceloni zaplijenjen stan.
 
Katalonski mediji ističu da je od navednog iznosa Sanchez dužan 1.9 milijuna eura neplaćenog poreza, dok ostatak otpada na kamate i kazne.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

MODRIĆ LOPOV - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2MODRIĆ LOPOV - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500MODRIĆ LOPOV - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by Guest Fri 16 Dec - 16:41

Ima li sta novo u vezi Modricevih lopovluka?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MODRIĆ LOPOV - Page 13 Empty Re: MODRIĆ LOPOV

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum