ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Trinity Mon 31 Aug - 13:50

shenell wrote:Kuća treba sluziti meni,ne ja njoj!

:20

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 31 Aug - 15:07

cijeli dan danas radim.. neplanski, ali moram ja ovaj ponedjeljak, iskrsnulo
samo da svi odu da raspalim muziku.....  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 31 Aug - 15:25

ja tako jedva čekam big brother :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 31 Aug - 16:25

jedno ozbiljno i bitno pitanje:

može li se namjestit da nitko ne vidi koje stranice lajkaš? ali mislim baš stranice, ne objave...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 31 Aug - 16:33

Meni kuća uopće nije neko opterećenje.

Često nakuham vikendom, pa odmrznem radnim danom. Kad nema za odmrznut, onda je neko jednostavno jelo unutar pola sata gotovo.

Jednom tjedno detaljno usisam, pometem i operem pod. U međuvremenu, skupim što imam onim malim usisavačem.

Kupaonu operem jednom tjedno detaljno, u međuvremenu ako je prljavo operem na brzinu.

2-3 puta tjedno ide mašina robe na pranje, slažem je dok se nešto kuha npr, al to nastojim odmah napravit da se ne gomila.


Terasu pometemo kad ima za pomest, prozore perem kad vidim da su prljavi.

Suđe peremo jednom-dvaput dnevno.

Peglam robu za posao, ostalo sam prestala peglat. Ponekad plahte ako mi se da.

Kupnju obavljamo jednom tjedno.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 31 Aug - 17:20

kućanice :D




upravo mi je moja jutjuberica bebi rita (kćer od kolegice i kolege) sad navratila s dečkom.. danas su se uselili u stančić svoj tu u gradu pa je rekla da moram doć na kavu :D

koja sam ja faca, e afro

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 31 Aug - 19:00

što obožavam ovakve ljude...
u petak mi bio čovjek  malo stariji (oko 65 max godina), bio bolestan, veli on, ovo ono.. jedva priča.. ne može popunit izjavu nego ja morala, ne može detaljno opisat tu nezgodu, jedva skicirao.. mucanje, teško mu je, govori.. jel , žrtva teška, kako god okreneš :P jedva se sporazumili (jesmo li?), ja se skoro rasplakala od muke, nikak ga skužit :^0
sad ga zovem jer nemam ideje kako da dođem do podataka (koji su obavezni u prijavi) od njemca koji ga je udario, ne javlja se.. zove nakon minute (kad se pripremio vjerojatno) i javim se, opet on muca prvih sekundi, kao zbunjen sav siroče.. al kad je stao objašnjavat, tj. kad je zaboravio da treba glumit, da viš kako je čisto, razgovjetno pričao... totalno normalan čovjek
slušam ga i ne vjerujem

ljudi se svačim bave, bez riječi :D 

 mutan mi  bio čim sam ga ugledala

i sad nek ja istražujem u radionici gdje im se popravljaju vozila kako se taj drugi zove
mogla sam ga pristojno otkantat.. moraš  popunit prijavu potpuno i moraš znat neke podatke koje moraš znat..
odnesi si kuć, saznaj.. nije to moj posao.. ode mi na takve gluposti pola radnog vremena + što se naživciram i izgubim koncentraciju
al svima se ubitačno žuri, nešto nemoguće :_|

i to tako pola stranaka, sve nepotpuno.. ne moš ispunit prijavu kak treba, al bi da isplata bude odma sutra.
aha..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 31 Aug - 22:41

 

Neka ja plačem sada. Neka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 1 Sep - 8:25

moja trudnica jučer kod semafora našla rozu dudu
znak da je cura? :popcorn

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Tue 1 Sep - 9:00

koji predivan mejkap! :x :x :x
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Bourjoismascara1

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 10:15

Trebala bih dobit za cca desetak dana.
vise mi je pun k!
Upristavila se kao nikad.
Umorna, malo mi se vrti.
Sise me već ubijaju.

Pun mi je k mojih jebenih hormona  x-| 
Promijenila sa, ginicku. Prvi pregled mi je oko dvadesetog. Tako da se nadam nekim većim rezultatima sa njom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 10:19

Jutro! :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 10:21

Meni se ne svidja ovaj gore make up...ne volim tuševe....


Kod mene na poslu opet promjene....bas me zanima sta će sa mnom biti u svemu tome....pitam se uopce da li je to za mene sve,očito mi sve vise udara po živčanoj bazi nego sto bih željela....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 10:37

Kakve promijene Zagy?

Kuham kavu pa na faks
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 10:45

Ja sam danas frei,idem kod frizerke.....

Jucer sam saznala da je glavna sefica pitala moju seficu da preuzme jednu drugu,jacu filijalu,a jednu durugu kolegicu pitala da joj bude zamjenica.....a ja sam joj zamjenica.....ispada sve cudno.....zato me zanima sta sa mnom planiraju u svemu tome.....ja da vodim filijalu ne zelim,sto zbog nespremnosti,sto zbog djece male.....ali meni je glupo da preko mene se desavaju neke stvari....ali cekam da vidim sta ce biti....i sefica je sokirana....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 11:24

Zagy pokušaj se ne nervirati.
Mogu mislit da ti je tesko i sigurno te sada i sitnice pogode, a i velike stvari. Nažalost neke situacije ne možemo promijenit.
Nerviranjem oko njih, samo sebi stvaramo gore. 
Onda se razbolimo i svasta nesto.

Ja sam sigurna da ce tebi sve biti ok. Mislim da si u biti jedina kod koje sam to primjetila. 

Ja držim fige da se sve na poslu smiri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 11:25

I ja se isto nervira, jako. Mene sve pogodi.

Onda mi bude zlo dva dana.

Počela sam neke umne vjernice raditi :D i samu sebe tješiti...

I sve sto kažem vama govorim i samoj sebi svakoga dana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 11:39

Vecinom bude tako da nakon burnih promjena stvari sjednu na svoje mjesto,na bolje...vidjet cemo...;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 1 Sep - 19:12

Satralo me danas na poslu.
Mislim, svi su kul i dragi i ljubazni, al milijun mailova, poziva. Imam na raspolaganju 2 velika stola i 3 stolice- sve je bilo prekriveno papirima danas.
Ideš dovršit jednu stvar, netko ti uleti u ured s nekom hitnijom.
Kad su svi išli doma ostala sam još sat i pol na poslu da mogu u miru radit.

Došla doma, skuhala ručak, skupila i složila robu, oprala suđe.

Sad idem odmorit.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 20:43

Došla kuci od frizerke,ošišana i ofarbana,frizura svježa ko jutarnja rosa...:D 


Sad pečemo pizzu,muz otišao na benzinsku kupiti 5l vode jer su nam je zbog radova zatvorili,pas mater...stan danas očišćen,mogu se kladiti da nece vise od 12 sati biti tako čist....:D 


Prijateljica,koja mi je ujedno i frizerka,mi uvijek savjetuje da probam nešto sa doškolovanjem i boljim poslom jer u prodaji kruha ima malo za puno lomljenja grbače...znam da je u pravu ali mi smo tek uzeli kredu i stan,ne znam ni sama...ne znam ni sta bih htjela raditi...znam da žrtva firmi ne zelim biti a to jesi kad si voditelj filijale...najradije bih ostala prosječni normalni radnik,eventualno pokušati za vizažista....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 1 Sep - 20:52

Opet kuci za vinkovačke,sama,bez priljepaka,juhuuu pravi odmor 5 dana!cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum