ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Guest 1/12/2016, 14:35

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Arthur_Fitzgerald_Kinnaird
Ime mu je Arthur Kinnaird i on je otac nogometa jer je doslovno stvorio football kakvom mi danas znamo. Nikad nije simulirao niti protestirao na odluke sudaca nego on je samo pobjeđivao. Dovoljno govori podatak da je osvojio 5 FA Cupova što je najstarije i tad je bilo najveće nogometno klupsko natjecanje, kao danas liga prvaka.
Naprosto neusporedivo je bolji od Pelea i Maradone zajedno jer oni su samo nejgove kopije i sve su naučili iz njegovih knjiga.
Nikad nije kopija bolja od originala. To je kao da kažete da je neko ko je poslije naslikao Mona Lizu bolji od Leonarda da Vincija.
Boli me i u srce me dira kad mi ove neznalice govore kako je Messi najbolji nogometaš svih vremena, a on je samo kopija od kopija... fudbalkopija što možete vidjet i na youtube kako imitira finte od maradone, a pele od Arthura.

Legenda o Arthuru kaže da je imao takav šut da je mogo puca malo iza gola i lopta bi išla u gol. Felš neponovljivi, a ima puno slika koje pokazuju njegove prekrasne i nemoguće (za današnje vrijeme) golove.

Danas je odmah korner tako da to nogometaši niti ne pokušavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Guest 1/12/2016, 14:38

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? O10h7b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by End 1/12/2016, 15:01

isto kao jimi hendrix na gitari
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by End 1/12/2016, 15:03

a onda je došao joe satriani i poslao ga u mirovinu kao danas messi
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by scorpion 1/12/2016, 15:19

Na postove zagorskog siptara treba stavit neke filtere. Ova masturbacija je ogavna
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Guest 1/12/2016, 18:09

Messi...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Guest 1/12/2016, 18:57

uvijek su nijanse u pitanju, no michel platini. najbolji nogometaš svih vremena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Guest 1/12/2016, 21:52

Samo je jedan Ronaldo. Brazilski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by scorpion 1/12/2016, 22:03

Ne postoji najbolji svih vremena, niti će ikada iko bit najbolji svih vremena! Ne mogu se mogu poredit nogometaši koji igraju na različitim pozicijama, a pogotovo ne nogometaši iz različitih povijesnih epoha.
Ove rasprave su za one zaostale u razvoju, tipa niče i end

_________________
Tko je najbolji nogometaš svih vremena? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by End 1/12/2016, 22:07

pa zato postoji messi i svi ostali gluperdo jer on pokriva sve pozicije i na svima je najbolji, dok tvoja pederska nakaza pokriva samo jednu, poziciju drkanja kite i čekanje tap ina.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Guest 1/12/2016, 22:11

Tu se donekle i slažem. Nemoguće je izabrati najboljeg svih vremena jer se nogomet toliko mijenja. Možda bi trebalo birati po razdobljima ili desetljećima. Recimo: Di Stefano - 50-ih; Pele - 60-ih, Cruiyff- 70-ih; Maradona - 80-ih;
Zidane - 90-ih; Ronaldo (pravi) 00-ih; Messi - 10-ih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by scorpion 1/12/2016, 22:15

Nikad, ali nikad ne poredi mene i sebe KONJINO! Ja niti sam glup kao ti, niti sam masturbator. Nogometaše ne gledam kao sexualne objekte, kao što ti gledaš na messija, nego isključivo kao NOGOMETAŠE!
Ako ti mozak možda malo proradi (kroz 15-20 godina), pa shvatiš da se ne može reći za nekoga da je najveći svih vremena

_________________
Tko je najbolji nogometaš svih vremena? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by End 1/12/2016, 22:18

ne znam zbog čega bi nekome toliko teško bilo izgovoriti messi je najbolji svih vremena i točka! nema više, on je statistički cijelu knjigu rekorda sveo samo na sebe, a ono šta radi svaka 3 dana ne možeš opisati, ono što su neki imali samo par bljeskova u karijeri njemu je to rutina i kad ima najlošiji dan.
ali shvatit će ljudi kad objesi kopačke o klin šta su imali čast njega gledati, a ako nisu gledali lupat će glavom o zid jer nisu svjesni čemu imaju privilegiju biti svjedoci, shvatit će na smrtnoj postelji.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by scorpion 1/12/2016, 22:19

Tommy Ramone wrote:Tu se donekle i slažem. Nemoguće je izabrati najboljeg svih vremena jer se nogomet toliko mijenja. Možda bi trebalo birati po razdobljima ili desetljećima. Recimo: Di Stefano - 50-ih; Pele - 60-ih, Cruiyff- 70-ih; Maradona - 80-ih;
Zidane - 90-ih; Ronaldo (pravi) 00-ih; Messi - 10-ih.
Samo male ispravke: Pele nikako ne može bit najbolji, NIKAD! Možda jedino najbolji u Južnoj Americi u određenom vremenu! A Messi i Ronaldo će i u povijesti ostat kao najbolji u ovom periodu i taj rivalitet će uvijek ostat zapamćen

_________________
Tko je najbolji nogometaš svih vremena? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by End 1/12/2016, 22:20

kristinu će pamtit samo zbog messija, ne zbog njega samoga, kao kujica i luzer koji je uvijek bio u njegovoj sjeni, ali dobrodošla konkurencija
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by scorpion 1/12/2016, 22:23

End1899 wrote:ne znam zbog čega bi nekome toliko teško bilo izgovoriti messi je najbolji svih vremena i točka! nema više, on je statistički cijelu knjigu rekorda sveo samo na sebe, a ono šta radi svaka 3 dana ne možeš opisati, ono što su neki imali samo par bljeskova u karijeri njemu je to rutina i kad ima najlošiji dan.
ali shvatit će ljudi kad objesi kopačke o klin šta su imali čast njega gledati, a ako nisu gledali lupat će glavom o zid jer nisu svjesni čemu imaju privilegiju biti svjedoci, shvatit će na smrtnoj postelji.
Evo, ovo samo maloumna osoba može izjavit i napisat! Tako je gluperdo, poslije messija neće više bit nogometa :facepalm Kako si samo plitkouman i baš se vidi da ne razmišljaš i da pišeš kurcem (jer te messi sexualno uzbuđuje). Bolje ti je šuti

_________________
Tko je najbolji nogometaš svih vremena? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Guest 1/12/2016, 22:26

scorpion wrote:
Tommy Ramone wrote:Tu se donekle i slažem. Nemoguće je izabrati najboljeg svih vremena jer se nogomet toliko mijenja. Možda bi trebalo birati po razdobljima ili desetljećima. Recimo: Di Stefano - 50-ih; Pele - 60-ih, Cruiyff- 70-ih; Maradona - 80-ih;
Zidane - 90-ih; Ronaldo (pravi) 00-ih; Messi - 10-ih.
Samo male ispravke: Pele nikako ne može bit najbolji, NIKAD! Možda jedino najbolji u Južnoj Americi u određenom vremenu! A Messi i Ronaldo će i u povijesti ostat kao najbolji u ovom periodu i taj rivalitet će uvijek ostat zapamćen

Pele.je osvojio tri naslova svjetskog prvaka i bio je ključni igrač u prvom s 18 godina kao i u trećem s 30 godina. Nogomet u Južnoj Americi 60-ih i 70-ih nije zaostajao za europskim ko danas i zato je Pele najmanje među pet najvećih svih vremena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by End 1/12/2016, 22:27

a gdje sam to točno napisao "poslije messija neće biti nogometa", gubiš se ti kretenko malo jače, sve više si glup jebate
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by scorpion 1/12/2016, 22:45

Tommy Ramone wrote:
scorpion wrote:
Tommy Ramone wrote:Tu se donekle i slažem. Nemoguće je izabrati najboljeg svih vremena jer se nogomet toliko mijenja. Možda bi trebalo birati po razdobljima ili desetljećima. Recimo: Di Stefano - 50-ih; Pele - 60-ih, Cruiyff- 70-ih; Maradona - 80-ih;
Zidane - 90-ih; Ronaldo (pravi) 00-ih; Messi - 10-ih.
Samo male ispravke: Pele nikako ne može bit najbolji, NIKAD! Možda jedino najbolji u Južnoj Americi u određenom vremenu! A Messi i Ronaldo će i u povijesti ostat kao najbolji u ovom periodu i taj rivalitet će uvijek ostat zapamćen
Pele.je osvojio tri naslova svjetskog prvaka i bio je ključni igrač u prvom s 18 godina kao i u trećem s 30 godina. Nogomet u Južnoj Americi 60-ih i 70-ih nije zaostajao za europskim ko danas i zato je Pele najmanje među pet najvećih svih vremena.
Toliko sam se načitao idiotarija o Peleu, da mi je postao smiješan. A pojma nemam o nogometu iz tog doba, pa ne mogu ni komentirat. Kad sam jednom davno pročitao da nikad nije igrao u Europi (kao hvalio se da je zabijao neke golove Juventusu, a na kraju otkrili da je to neki Juventus iz Južne Amerike LOOOOL) samo sam se nasmijao. A vidiš uopće nisam razmišljao kakav je klubski nogomet tada bio i liga prvaka i sve to.
Znam da je jednom neko na nekom forumu pisao kako se Pele samo prišlepao Brazilu na osvojene trofeje i da bi Brazil i bez njega osvojio (što ja ne znam). Postao mi je vremenom klošar i zbog svih tih priča, a i zbog njegovog ponašanja i kretenskih izjava

_________________
Tko je najbolji nogometaš svih vremena? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by scorpion 1/12/2016, 22:46

End1899 wrote:a gdje sam to točno napisao "poslije messija neće biti nogometa", gubiš se ti kretenko malo jače, sve više si glup jebate
Nisi napisao tim riječima kretenko, ali između redaka to si napisao :facepalm

_________________
Tko je najbolji nogometaš svih vremena? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Tko je najbolji nogometaš svih vremena? Empty Re: Tko je najbolji nogometaš svih vremena?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum