ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad to čine i drugi, zašto ne bismo mogli i mi

Go down

Kad to čine i drugi, zašto ne bismo mogli i mi Empty Kad to čine i drugi, zašto ne bismo mogli i mi

Post by provocator 11/28/2016, 09:56

Jednostavan je razlog zbog kojeg je Most bio izložen nezapamćenoj paljbi – Most je trebao biti drugačiji od drugih. Sam Božo Petrov je nakon trijumfa na izborima 2015. rekao:

"Neminovno će postojati situacija zbog strukturalnih promjena gdje će biti potrebno donijeti bolne odluke, odluke koje će zahvatiti prijatelje ili rodbinu, ali ukoliko se one ne naprave onda će i povlašteni biti dugoročno oštećeni jer neće živjeti u uređenoj državi... Prema svakom od nas neka građani budu sto puta oštriji i neka mu doživotno ne daju mir ako ikada na bilo kakav način pokuša izigrati ono do čega je danas držao", rekao je Petrov u izbornoj noći 2015.

Može se tvrditi da je to sve po propisima. I bit će, ali neće biti manje sramotno i neprihvatljivo bilo kome tko ne želi nepotizam u javnim službama.

link

_________________
Kad to čine i drugi, zašto ne bismo mogli i mi Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kad to čine i drugi, zašto ne bismo mogli i mi Empty Re: Kad to čine i drugi, zašto ne bismo mogli i mi

Post by L'âme 11/28/2016, 10:12

U RH nije problem preporuka i politicko kadroviranje, problem je izostanak politicke i osobne odgovornosti, i stranke i pojedinca.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum