ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UMRO FIDEL KASTRO

Page 17 of 32 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next

Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by vuksadinare 27/11/2016, 14:11

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:trump.....'castro je teski zlocinac'
Ne seri... Trump je dao sasvijem suprotnu izjavu.
ne...slusao na vijestima u 12 ako laze htv njima se obrati
Ne. U novinama čitam. Trump ga je pohvalio. I Putin.
procotaj vecernji i daj link....ne rise..nigdje ga trump ne hvali lazljivce..izmisljas...link sa vecernjeg da se vidi da lazes...a ti daj di ga hvali

vuksadinare

Posts : 99555
2015-09-08


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by govinda 27/11/2016, 14:13

michaellcmacha wrote:
e jebiga treba se samo vratiti 3 stranice u rikverc i pogledati kratak i jednostavan upis kolege abrahama.... tko je platio taj silni trošak hiper inflacije koja se kažem ti nije odigrala samo u osamdesetima nego i u 60-tima.... predrag rajšić tvrdi da se, s obzirom na eksponencijalnu stopu zaduživanja u bivšoj jugi, zaduživanje kojim slučajem nastavilo (1980.-tu smo dočekali sa 20 milijardi duga koji bi danas vrijedio oko 52 milijarde) istim intenzitetom ondašnja država bi danas bila dužna cca 6000 milijardi dolara.... e alo o čemu mi pričamo.... tj ti... ;))))
ti brkas babe i zabe..52 milijarde je sada zaduzena Hrvatska..i? Sta kad krene naplata? Ja ti govorim da jeste bilo zaduzivanja, da se tim kreditima kupovao kakav takav standard, rasipali se novci usput..i jeste, vratili smo te kredite, nismo imali godinu dana kafe, imali smo jebenu inflaciju ali nismo oskudijevali toliko koliko ti pricas, jbt...ja sa 18 godina sjednem na voz i odem u Beograd ili Zagreb na koncert, sa 19 odem sa drustvom na more a da nisam morao odvajati od usta niti ne znam sta..5 dana odes kopati kanale preko zadruge i dobijes love dosta ti za 10 dana na moru..de ne zajebaji..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by marcellus 27/11/2016, 14:13

vuksadinare wrote:trump.....'castro je teski zlocinac'

Florida zato i je glasala za Trumpa.... jer je bio protiv castra...

_________________
UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45731
2014-04-16


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by jastreb 27/11/2016, 14:14

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:trump.....'castro je teski zlocinac'
Ne seri... Trump je dao sasvijem suprotnu izjavu.
ne...slusao na vijestima u 12 ako laze htv njima se obrati
Ne. U novinama čitam. Trump ga je pohvalio. I Putin.
procotaj vecernji i daj link....ne rise..nigdje ga trump ne hvali lazljivce..izmisljas...link sa vecernjeg da se vidi da lazes...a ti daj di ga hvali
Ma,ako može sutra....Danas sam si popil.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by jastreb 27/11/2016, 14:15

Glavno da mi je Rijeka dobila.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by michaellcmacha 27/11/2016, 14:16

govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
Ma naravno ništa nije točno ako nije po tvom jel? A ti ćeš meni docirati šta je bilo čega je bilo a čega nije? Ajd šetaj.
gle aj jednom da se ne svađamo neg da ljudski raspravimo temu.... ajde mi reci da li je juga pa u sklopu iste i hrvatska u to doba bila industrijski orijentirana i da li se u to doba od rada moglo živjeti.... ali daj mi konkretne pokazatelje a ne paušalno govoriti tipa mom djedu je bilo dobro jer je primao boračku penziju..... a onda i tebi.....
pa moglo se zivjeti, jebem mu mater, pa nsimo hodali goli, bosi ii gladni..jbt, ja 1986. godine upisao fakultet, ne sejcam se da je iko od nas u necemu oskudijevao, jos placali stanove, vecina nas..i nisu nam roditelji dizali kredite da nas posalju na fakultet..ja nisam oskudijevao u nicemu, sjecamse tih nestasica kafe i dokolade i isljucivanja struje na vece po kvartovima, ono kad su svu struju izvezli van i bilo je za benzin par nepar jedno vrijeme pa sam opet prezivio i ja i svi tada.
pa moglo se živjeti ja to ne sporim, živjelo se i 35 godina ranije po konc logorima.... nisu svi poubijani u istima iako je opće percepcija da jesu... tako isto i ovo o čemu ti pričaš opća je percepcija da se tada dobro živjelo a to nije točno.... cijela plejada ju filmova je vrlo relaistično prikazivala da se svih tih godina živjelo izuzetno teško uz puno odricanja i ispod razine standarda koji je bio i tada očekivan kako i danas kad se priča o čekivanjima kako je trebalo biti.... s tim da se ono vrijeme toliko idealizira, a ovo pak totalno nipodaštava.... a niti jedno niti drugo nije realno....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by Eroo 27/11/2016, 14:16

Pitajte Kubance iz Miamia što misle o Castru.
Castro je za svoje preživljavanje  žrtvovao Kubu i Kubance.
Teror, teror i samo teror...Kao i Tito, uostalom.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75742
2016-07-22


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by govinda 27/11/2016, 14:16

michaellcmacha wrote:znači nakon one prve faze "industrijalizacije" i navrat na nos pretumbavanja stanovništva iz sela u gradove, i iz republika u republike 1966. godine kad se išla podvući refa došlo se do zaključka da se mora izvršiti denominacija 1/100 jer je stanje bilo neodrživo... nakon tog je išla konsolidacija poraćena enormnim zaduživanjem kako navedoh u iznosu od 20 milijardi ondašnjih dolara, s kojim se ništa nije postiglo ( u stvari je to je taj tvoj vaš boljitak generiran iz penzije tvoje matere iza ćaće) nego smo došli u začarani krug koji je tinjao 3-4 godine nakon smrti onog zlikovca, a eskalirao 1984. godine i kretao ka imploziji 1990. godine kad je sustav doslovno nepovratno krahirao.....
 
i malo prije te 1990. godine marka je bila 7 dinara, otvorena vrata uvozu, inflacija stavljena u normalne okvire  a sve to jednim ukazom..da, zaduzivalo se da bi se imao boljitak,i tvoj i moj jebo ga ti, nisu komunisti trpali lovu u svoje dzepove..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by govinda 27/11/2016, 14:17

michaellcmacha wrote:
pa moglo se živjeti ja to ne sporim, živjelo se i 35 godina ranije po konc logorima.... nisu svi poubijani u istima iako je opće percepcija da jesu... tako isto i ovo o čemu ti pričaš opća je percepcija da se tada dobro živjelo a to nije točno.... cijela plejada ju filmova je vrlo relaistično prikazivala da se svih tih godina živjelo izuzetno teško uz puno odricanja i ispod razine standarda koji je bio i tada očekivan kako i danas kad se priča o čekivanjima kako je trebalo biti.... s tim da se ono vrijeme toliko idealizira, a ovo pak totalno nipodaštava.... a niti jedno niti drugo nije realno....
seres ko foka, koliko je tebi godina?
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by michaellcmacha 27/11/2016, 14:18

govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
e jebiga treba se samo vratiti 3 stranice u rikverc i pogledati kratak i jednostavan upis kolege abrahama.... tko je platio taj silni trošak hiper inflacije koja se kažem ti nije odigrala samo u osamdesetima nego i u 60-tima.... predrag rajšić tvrdi da se, s obzirom na eksponencijalnu stopu zaduživanja u bivšoj jugi, zaduživanje kojim slučajem nastavilo (1980.-tu smo dočekali sa 20 milijardi duga koji bi danas vrijedio oko 52 milijarde) istim intenzitetom ondašnja država bi danas bila dužna cca 6000 milijardi dolara.... e alo o čemu mi pričamo.... tj ti... ;))))
ti brkas babe i zabe..52 milijarde je sada zaduzena Hrvatska..i? Sta kad krene naplata? Ja ti govorim da jeste bilo zaduzivanja, da se tim kreditima kupovao kakav takav standard, rasipali se novci usput..i jeste, vratili smo te kredite, nismo imali godinu dana kafe, imali smo jebenu inflaciju ali nismo oskudijevali toliko koliko ti pricas, jbt...ja sa 18 godina sjednem na voz i odem u Beograd ili Zagreb na koncert, sa 19 odem sa drustvom na more a da nisam morao odvajati od usta niti ne znam sta..5 dana odes kopati kanale preko zadruge i dobijes love dosta ti za 10 dana na moru..de ne zajebaji..
ništa ja ne brkam nego točno kako sam naveo tadašnjih 20 milijardi dolara je ekvivalent vrijednosti današnjih 52 milijarde dolara i to je za razdoblje od 1966 do 1980.... nakon 1980 je pipa zavrnuta i nadalje se zaduživalo na kapaljku.... zato smo i ošli u kurac....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by kic 27/11/2016, 14:18


kubanci su usavršili održavanje svojih kara, tj automobila, nešto što bi čovječanstvo moglo koristiti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by michaellcmacha 27/11/2016, 14:18

govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
pa moglo se živjeti ja to ne sporim, živjelo se i 35 godina ranije po konc logorima.... nisu svi poubijani u istima iako je opće percepcija da jesu... tako isto i ovo o čemu ti pričaš opća je percepcija da se tada dobro živjelo a to nije točno.... cijela plejada ju filmova je vrlo relaistično prikazivala da se svih tih godina živjelo izuzetno teško uz puno odricanja i ispod razine standarda koji je bio i tada očekivan kako i danas kad se priča o čekivanjima kako je trebalo biti.... s tim da se ono vrijeme toliko idealizira, a ovo pak totalno nipodaštava.... a niti jedno niti drugo nije realno....
seres ko foka, koliko je tebi godina?
malo pomalo bit će i 47 uskoro....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by crvenkasti 27/11/2016, 14:19

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:


Pa kod mene je UVIJEK bilo kave nikad nije falilo a da ne pričam po ugostiteljskim objektima pa sve do hotela. Shvati da Istra nije oskudijevala u tim namirnicama jer mi smo oduvijek bili turistička regija pa čak i onda u mrklom mraku tvoje ogađene SFRJ.
ma nije točno.... ali dobro ako te veseli da budeš u umuišljaju ok tebi na veselje... ;)

Ma naravno ništa nije točno ako nije po tvom jel? A ti ćeš meni docirati šta je bilo čega je bilo a čega nije? Ajd šetaj.

Ako je bilo, zašto se onda miha borio? Bezveze, je li?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28890
2014-04-17


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by Stribor 27/11/2016, 14:19

Some famous Cuban Americans: Eva Mendes, Cameron Diaz, Andy Garcia, Gloria Estefan .... !


Eva Mendes

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcTWlwN4OrnKGoSiBh77hmvxEO-NshPaWme1H9WnNcLLdKlFyUJY

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Eva13

Za ovakovu se duša djavlu prodaje.

:]
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by jastreb 27/11/2016, 14:19

Eroo wrote:Pitajte Kubance iz Miamia što misle o Castru. .
Poprotestantinčeni Ameri. Prodane duše. Stoka sitnog zuba. Ki bi da bi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by Eroo 27/11/2016, 14:19

Bože me sačuvaj, kao da nismo živili u istoj državi...ču'li  njega, inflacija stavljena pod kontrolu. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75742
2016-07-22


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by govinda 27/11/2016, 14:19

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
e jebiga treba se samo vratiti 3 stranice u rikverc i pogledati kratak i jednostavan upis kolege abrahama.... tko je platio taj silni trošak hiper inflacije koja se kažem ti nije odigrala samo u osamdesetima nego i u 60-tima.... predrag rajšić tvrdi da se, s obzirom na eksponencijalnu stopu zaduživanja u bivšoj jugi, zaduživanje kojim slučajem nastavilo (1980.-tu smo dočekali sa 20 milijardi duga koji bi danas vrijedio oko 52 milijarde) istim intenzitetom ondašnja država bi danas bila dužna cca 6000 milijardi dolara.... e alo o čemu mi pričamo.... tj ti... ;))))
ti brkas babe i zabe..52 milijarde je sada zaduzena Hrvatska..i? Sta kad krene naplata? Ja ti govorim da jeste bilo zaduzivanja, da se tim kreditima kupovao kakav takav standard, rasipali se novci usput..i jeste, vratili smo te kredite, nismo imali godinu dana kafe, imali smo jebenu inflaciju ali nismo oskudijevali toliko koliko ti pricas, jbt...ja sa 18 godina sjednem na voz i odem u Beograd ili Zagreb na koncert, sa 19 odem sa drustvom na more a da nisam morao odvajati od usta niti ne znam sta..5 dana odes kopati kanale preko zadruge i dobijes love dosta ti za 10 dana na moru..de ne zajebaji..
ništa ja ne brkam nego točno kako sam naveo tadašnjih 20 milijardi dolara je ekvivalent vrijednosti današnjih 52 milijarde dolara i to je za razdoblje od 1966 do 1980.... nakon 1980 je pipa zavrnuta i nadalje se zaduživalo na kapaljku.... zato smo i ošli u kurac....
brkas brkas..na sta su otisle 52 milijarde hrvatskog duga? Na kopiranje Zapada i stvaranje lazne slike o dobrom zivotu u Hrvatskoj..isto kao i za vrijeme SFRJ..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by Guest 27/11/2016, 14:20

OPROŠTAJNI GOVOR
[size=40]Trump: Castro je bio brutalni diktator i zlikovac koji je svoj narod tlačio 60 godina, taj horor predugo je trajao, ja ću sada pomoći Kubancima[/size]


UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Trump%20facebook
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by govinda 27/11/2016, 14:20

Eroo wrote:Bože me sačuvaj, kao da nismo živili u istoj državi...ču'li  njega, inflacija stavljena pod kontrolu. :D
Ti zaboravio vrijeme Ante Markovica? Ono kad je Bog hodao po zemlji?
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by michaellcmacha 27/11/2016, 14:20

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
michaellcmacha wrote:
pa moglo se živjeti ja to ne sporim, živjelo se i 35 godina ranije po konc logorima.... nisu svi poubijani u istima iako je opće percepcija da jesu... tako isto i ovo o čemu ti pričaš opća je percepcija da se tada dobro živjelo a to nije točno.... cijela plejada ju filmova je vrlo relaistično prikazivala da se svih tih godina živjelo izuzetno teško uz puno odricanja i ispod razine standarda koji je bio i tada očekivan kako i danas kad se priča o čekivanjima kako je trebalo biti.... s tim da se ono vrijeme toliko idealizira, a ovo pak totalno nipodaštava.... a niti jedno niti drugo nije realno....
seres ko foka, koliko je tebi godina?
malo pomalo bit će i 47 uskoro....
ništa ne serem pušta te još malo pa ću ti onda podastrijet podatke koji su reprezentni za ono i ovo vrijeme iz kojih se vrlo jednostavno može iščitati upravo ovo što govorim a nije marcelov članak iz dnevnog...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by kic 27/11/2016, 14:21


make cuba great again :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UMRO FIDEL KASTRO - Page 17 Empty Re: UMRO FIDEL KASTRO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 32 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum