ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Austro-Ugarska monarhija

Page 2 of 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Kermit 25/11/2016, 14:58

vuksadinare wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
dzango wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Kamo sreće da je Beč glavni grad. Kamo sreće. Jebote austrijanci u Imotskom sagradili zgradu za administraciju, prije 200godina, i ista zgrada se i dan danas koristi.. priča jedan, da su genijalni švabe tako konstruirali zgradu da ima prirodnu ventilaciju, dobru izolaciju, ono ljeti jedva da ti treba hlađenje, zimi se brzo ugrije..

koja je to bila država, koje smo budale bile pa smo izlazili iz nje
Niste izašli već se trula država urušila.
urušila se jer su glupi slaveni, počevši od hrvata, slovenaca, pa čeha, slovaka, poljaka, svi mislili da će im biti bolje kada se rješe švabe..
...da..da..a na kraju su nasi ginuli a oni brojali zlato i neokrznuti prosli..znam ja misli kurceva,hoffera i slicnih..treba njima topovsko meso protiv islamista ko nekad protiv turcina..ukenjao se hoffer jer mu je erdorekao da mu brzom linijom salje 2,5 milijuna đihadista...a malo je provocirao erdu...mi da se tucemo a on cacka uho u becu..i smije se ko i prethodnici..glupi slaveni nek se mlate a mi cemo lovu,porez i ostalu spremati
hitno do dućana i K dvoguzu po mogućnosti vruću da zaguši sumorne i suicidalne misli

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by dzango 25/11/2016, 14:58

dawson wrote:Da nije bilo Austrije Hrvatska bi bila danas na razini istočne Bosne. I ne samo Hrvatska nego i Slovenija i civilizirani djelovi Srbije i Bosne.
Da nije bilo Turske, Srbija bi danas bila na nivou Austrije.

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Kermit 25/11/2016, 14:59

Regoč wrote:Iz Austro-Ugarske nismo izišli jer nam je u njoj bilo dobro, to je sigurno. Propast industrije nije uzrokovao HDZ, već neprofitna socijalistička organizacija te jeftin rad u Kini. Ili misliš da je HDZ stvorio i pojas hrđe?
HDZ-e je planski uništio i sada uništava sam život u ovoj državi to je u ravnini variole vere
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 14:59

Regoč wrote:Iz Austro-Ugarske nismo izišli jer nam je u njoj bilo dobro, to je sigurno. Propast industrije nije uzrokovao HDZ, već neprofitna socijalistička organizacija te jeftin rad u Kini. Ili misliš da je HDZ stvorio i pojas hrđe?

socijalistička industrija je morala propasti, ali HDZ je lopovlukom, uhljebima, porezima, regulacijama, i nadasve centralizacijom uništio ostatak države , izuzev Zagreba koji je brutalno napredovao na račun ostatka države
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by vuksadinare 25/11/2016, 14:59

....plati pa cu mozda i ratovati..plati hofficu..sve ima svoju cijenu nije tvoja nista vrjednija..glava
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 15:00

vuksadinare wrote:....plati pa cu mozda i ratovati..plati hofficu..sve ima svoju cijenu nije tvoja nista vrjednija..glava
Ti si bio domoljub i ratovao si za RH, i riskirao svoju glavu.  nisi tražio pare.
Da se obnovi AU država, ja bi bio domoljub i bez problema bi ratovao za tu državu.


a za ovu prčiju , neka ratuju HDZovci, Jakovina, Pusićka, Todorići i ostala ekipa


Last edited by Milo Yiannopoulos on 25/11/2016, 15:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Kermit 25/11/2016, 15:00

dzango wrote:
dawson wrote:Da nije bilo Austrije Hrvatska bi bila danas na razini istočne Bosne. I ne samo Hrvatska nego i Slovenija i civilizirani djelovi Srbije i Bosne.
Da nije bilo Turske, Srbija bi danas bila na nivou Austrije.
heheh da je dunja muško zvala bi se duško, stvar je isključiv u karakteru i IQ-u tu stvari stoje jako loše i za Hrvate i Srbe kao i za malavijce zato i imamo sadašnju situaciju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by dzango 25/11/2016, 15:01

asilovski wrote:
dzango wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Kamo sreće da je Beč glavni grad. Kamo sreće. Jebote austrijanci u Imotskom sagradili zgradu za administraciju, prije 200godina, i ista zgrada se i dan danas koristi.. priča jedan, da su genijalni švabe tako konstruirali zgradu da ima prirodnu ventilaciju, dobru izolaciju, ono ljeti jedva da ti treba hlađenje, zimi se brzo ugrije..

koja je to bila država, koje smo budale bile pa smo izlazili iz nje
Niste izašli već se trula država urušila.
Ne baš Britanci su uz pomoć poludiota Srba aka korisnih idiota srušili Monarhiju i sada imamo da je Hrvatska katastrofa a Srbija distopija sa muzikom Ace Lukasa na rubu da postane najgora država poslije Albanije
Nisu Britanci stavili pilule za lilule Austrijancima u čašu da napadnu Srbiju i dobiju po pički. Trula monarhija je očajnički tražila rat i put ka IStoku jer se sama od sebe urušavala kao prevaziđena i nepotrebna tvorevina.

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Regoč 25/11/2016, 15:02

Tko sanja obnovu AU nema poviesnoga znanja ili nema pameti, a vjerojatnije je da nema ni jednoga, ni drugoga.

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by vuksadinare 25/11/2016, 15:03

jos fali da se orban javi mi bi rijecku luku...baranju,međimurje...i onda potpuno razotkrivanje a muje samo paravan..a sto sam ja pricao tu...da su takvima muje samo paravan za nes drugo ozbiljnije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Kermit 25/11/2016, 15:03

Milo Yiannopoulos wrote:
Regoč wrote:Iz Austro-Ugarske nismo izišli jer nam je u njoj bilo dobro, to je sigurno. Propast industrije nije uzrokovao HDZ, već neprofitna socijalistička organizacija te jeftin rad u Kini. Ili misliš da je HDZ stvorio i pojas hrđe?

socijalistička industrija je morala propasti, ali HDZ je lopovlukom, uhljebima, porezima, regulacijama, i nadasve centralizacijom uništio ostatak države , izuzev Zagreba koji je brutalno napredovao na račun ostatka države
Nije to sam "bilo", već oni su sada nastavili gdje je sanader stao to je apsolutno isti obrazac ponašanja, ako ne i gore, jer Plenki je jebeni manđurijac i njega boli kurac za bilo šta osim Brisel, Marić radi za Todu, a ostali kradu i stvaraju uvjete za kolaps, porezna, MUP, carina, DORH su sada tolko represivni da nitko nije lud bilo šta započinjati, iselejvanje će se povećati a sve će biti gore
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by dzango 25/11/2016, 15:04

asilovski wrote:
dzango wrote:
dawson wrote:Da nije bilo Austrije Hrvatska bi bila danas na razini istočne Bosne. I ne samo Hrvatska nego i Slovenija i civilizirani djelovi Srbije i Bosne.
Da nije bilo Turske, Srbija bi danas bila na nivou Austrije.
heheh da je dunja muško zvala bi se duško, stvar je isključiv u karakteru i IQ-u tu stvari stoje jako loše i za Hrvate i Srbe kao i za malavijce zato i imamo sadašnju situaciju

Stavr je u kulturnom i tehnološkom stepenu razvoja društva. Nemanjička Srbija nije zaostajala za Bečom i ostalim evropskim prestonicama. U mnogim aspektima je bila ispred njih.

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by vuksadinare 25/11/2016, 15:04

Regoč wrote:Tko sanja obnovu AU nema poviesnoga znanja ili nema pameti, a vjerojatnije je da nema ni jednoga, ni drugoga.
...jebote koji placenici..jude...pretke su im tukli,sibali,zabranjivali nacionalni jezik i ove svinje bi im sad opet pusile..po srpski..'more mrs u tri picke materine'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Kermit 25/11/2016, 15:04

vuksadinare wrote:jos fali da se orban javi mi bi rijecku luku...baranju,međimurje...i onda potpuno razotkrivanje a muje samo paravan..a sto sam ja pricao tu...da su takvima muje samo paravan za nes drugo ozbiljnije..
Baranj i jest mađarska a oteta je putem srpske vojske 1918.g., amlo čitanke prelilstaj, osim toga koji će kurac Baranja Hrvatskoj kada ih baš briga, zapuštena pustoš?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 15:05

vuksadinare wrote:jos fali da se orban javi mi bi rijecku luku...baranju,međimurje...i onda potpuno razotkrivanje a muje samo paravan..a sto sam ja pricao tu...da su takvima muje samo paravan za nes drugo ozbiljnije..
propadamo kao nacija. 

ti možda i par drugih ste se utrpali u Zagrebu, dobili ste dio kolača i adio. ostatk države se iseljava, i propada.
Kao što smo tamo 1500 utekli u AU, da se spasimo od turaka, tako i sada, ponovo trebamo jednog jakog zaštitnika da nas spasi. AU država je odgovor

Za AU Spremni.
Za Cara i Otaždbinu!" :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Kermit 25/11/2016, 15:07

Regoč wrote:Tko sanja obnovu AU nema poviesnoga znanja ili nema pameti, a vjerojatnije je da nema ni jednoga, ni drugoga.
Kaže lik koji druka za razbojničku skupinu aka HDZ-e hehehe pa u biti ti i takvi ka ti ste najveća opasnost za biološku opstojnost ovoga naroda
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by vuksadinare 25/11/2016, 15:07

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:jos fali da se orban javi mi bi rijecku luku...baranju,međimurje...i onda potpuno razotkrivanje a muje samo paravan..a sto sam ja pricao tu...da su takvima muje samo paravan za nes drugo ozbiljnije..
Baranj i jest mađarska a oteta je putem srpske vojske 1918.g., amlo čitanke prelilstaj, osim toga koji će kurac Baranja Hrvatskoj kada ih baš briga, zapuštena pustoš?
nece ici mađaronu..razotkriva te se...tepao je becki dvor i zrinskima i frankopanima..'branitelji krscanstva..vi ste nasi i slicno..a kad je turcin reko da im ova dva zagorcavaju zivot i trgovinom ih bec proda turcinama i ode glava'..sumnajm da nas ovi ne bi erdi prodali samo da svoju guzicu spasu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 15:08

AU je bila majka za ovo danas.

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 13606489_2095299700696141_1874917820247005082_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Kermit 25/11/2016, 15:08

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:jos fali da se orban javi mi bi rijecku luku...baranju,međimurje...i onda potpuno razotkrivanje a muje samo paravan..a sto sam ja pricao tu...da su takvima muje samo paravan za nes drugo ozbiljnije..
Baranj i jest mađarska a oteta je putem srpske vojske 1918.g., amlo čitanke prelilstaj, osim toga koji će kurac Baranja Hrvatskoj kada ih baš briga, zapuštena pustoš?
nece ici mađaronu..razotkriva te se...tepao je becki dvor i zrinskima i frankopanima..'branitelji krscanstva..vi ste nasi i slicno..a kad je turcin reko da im ova dva zagorcavaju zivot i trgovinom ih bec proda turcinama i ode glava'..sumnajm da nas ovi ne bi erdi prodali samo da svoju guzicu spasu..
Vruće pivo ladna supa i tako dok ne ozdraviš hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by vuksadinare 25/11/2016, 15:08

erdo samo trpaj..salji sve otvaramo prilaze i prolaze...sad znamo sto je cilj..vise vjerujem ovom erdi neg ovim kolonijalistima i dvorlijama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by dzango 25/11/2016, 15:13

Milo Yiannopoulos wrote:
vuksadinare wrote:jos fali da se orban javi mi bi rijecku luku...baranju,međimurje...i onda potpuno razotkrivanje a muje samo paravan..a sto sam ja pricao tu...da su takvima muje samo paravan za nes drugo ozbiljnije..
propadamo kao nacija. 

ti možda i par drugih ste se utrpali u Zagrebu, dobili ste dio kolača i adio. ostatk države se iseljava, i propada.
Kao što smo tamo 1500 utekli u AU, da se spasimo od turaka, tako i sada, ponovo trebamo jednog jakog zaštitnika da nas spasi. AU država je odgovor

Za AU Spremni.
Za Cara i Otaždbinu!" :D
Bečke štale zovu.

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 2 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum