ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Austro-Ugarska monarhija

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 19:47

zesce quje Turaka jos u 80tima..

Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Leviathan2 25/11/2016, 20:01

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:jebote, kad citam neke bisere ovdje ispada da su hrvati i srbi totalna debilana,  jesu u neku ruku al samo na jebene nacional i domoljubne budalestine, dosta da neko zasvir abudnicu i da nikog nije briga za probleme, hrvatska ima mozgove  ima ekonomiste i to jebene  koji ne mogu radit u usranoj hrvatskoj zbog rodijackih linija al mogu radit za norvesku vladu, za kinesku vladu itd, hrvatska ima izumitelje koje nitko ne jebe dva posto, hrvatska ima strucnjak eu raznim oblastima al mogu se jebat jer  je na polozaj zasjela rodijacka klika, i hrpetina kuknjatora koji samo kukaju a nebi nis poduzeli da te rodijake i slicne otjera, kao da su austrijanci pametniji il posteniji, pa prespartao sam austriju uzduz i poprijeko, idiota ko u prici al idiota koji rade i ne kukaju, idioti koji su disciplinirani  da naprave ono sto zapocnu, 
hrvatska se mora rjesit cekanja da netko drugi napravi, rjesit se kuknjave, stavit na friz nacionalne heroje koji zele vlast i vidjet ko zbilja ima neke ekonomske ideje a ne ko bolje pjeva ustani bane il cavoglave

sto se ticew onog boldanog,uskoro ti slijedi titula Jugofila,Srbina,Jugonostalgicara...i tako... lol!
ma zaboli me kurac, ja sam iz plemena a pleme je iznad toga, hrvati srbi bosanci slovenci i ini mogu da se jebu sto se mene tice, meni samo smetaju idiotizmu koji si proizvode iz njihovih ideologija jer ti idiotizmi interferiraju sa nasim zivotima i donose nam probleme, mi zivimo medju vama i normalno je da nam je krivo kad se gusi domaca inovativnost, domaca radisnost zato jer je neko od  poglavica u parlamentima donio odluku da se uvlaci nekom u supak i jos gore je sto je neko spreman bez ikakove koristi da se nekom porobi sam, koji debilana, pljuc jebote,

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Leviathan2 25/11/2016, 20:03

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:Austrija je danas u nekom vojnom smislu goli qrc,a o ratnickom da ne pricam..
austrija je uvijek bila u vojnom smislu kurac, da nisu imali slavenske idijote da ratuju za njih, danas bi se bec zvaro Roma sul Danubio
a ja..poanta svega...i danas balkanci na iste grabulje staju za Ruse i Natoj, i jos se ponose time... Suspect
od kadu su rimljani slomili balkan, od onda, kao da se radjaju sa genetskom manom, samo bi se nekom uvlacili u supak, upicku materinu

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 20:03

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:jebote, kad citam neke bisere ovdje ispada da su hrvati i srbi totalna debilana,  jesu u neku ruku al samo na jebene nacional i domoljubne budalestine, dosta da neko zasvir abudnicu i da nikog nije briga za probleme, hrvatska ima mozgove  ima ekonomiste i to jebene  koji ne mogu radit u usranoj hrvatskoj zbog rodijackih linija al mogu radit za norvesku vladu, za kinesku vladu itd, hrvatska ima izumitelje koje nitko ne jebe dva posto, hrvatska ima strucnjak eu raznim oblastima al mogu se jebat jer  je na polozaj zasjela rodijacka klika, i hrpetina kuknjatora koji samo kukaju a nebi nis poduzeli da te rodijake i slicne otjera, kao da su austrijanci pametniji il posteniji, pa prespartao sam austriju uzduz i poprijeko, idiota ko u prici al idiota koji rade i ne kukaju, idioti koji su disciplinirani  da naprave ono sto zapocnu, 
hrvatska se mora rjesit cekanja da netko drugi napravi, rjesit se kuknjave, stavit na friz nacionalne heroje koji zele vlast i vidjet ko zbilja ima neke ekonomske ideje a ne ko bolje pjeva ustani bane il cavoglave

sto se ticew onog boldanog,uskoro ti slijedi titula Jugofila,Srbina,Jugonostalgicara...i tako... lol!
ma zaboli me kurac, ja sam iz plemena a pleme je iznad toga, hrvati srbi bosanci slovenci i ini mogu da se jebu sto se mene tice, meni samo smetaju idiotizmu koji si proizvode iz njihovih ideologija jer ti idiotizmi interferiraju sa nasim zivotima i donose nam probleme, mi zivimo medju vama i normalno je da nam je krivo kad se gusi domaca inovativnost, domaca radisnost zato jer je neko od  poglavica u parlamentima donio odluku da se uvlaci nekom u supak i jos gore je sto je neko spreman bez ikakove koristi da se nekom porobi sam, koji debilana, pljuc jebote,
mhhh...200% objektivno receno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 20:04

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:Austrija je danas u nekom vojnom smislu goli qrc,a o ratnickom da ne pricam..
austrija je uvijek bila u vojnom smislu kurac, da nisu imali slavenske idijote da ratuju za njih, danas bi se bec zvaro Roma sul Danubio
a ja..poanta svega...i danas balkanci na iste grabulje staju za Ruse i Natoj, i jos se ponose time... Suspect
od kadu su rimljani slomili balkan, od onda, kao da se radjaju sa genetskom manom, samo bi se nekom uvlacili u supak, upicku materinu
hahahahahaha..Legendo..!!! 50+ king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Antijunak 25/11/2016, 20:22

Što se tiče obnove AU ma koliki god bio austrofil, ipak povrat na staro nije moguć, no zato je moguć savez tipa Benelux-pretpostavljam da je na to mislio.
Što se tiče robovanja i tlačenja bojim se da će Hrvat uvijek više guliti Hrvata, nego neki stranac.
Koji k.... spominje Srbiju?!
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Antijunak 25/11/2016, 20:30

Također realno govoreći, teško je govoriti o samostalnosti  neovisnosti kod malih država u punom smislu te riječi. Velike države uvijek imaju određeni politički, ekonomski, kulturni i svaki drug i utjecaj i kontrolu nad manjim državama. Ni sam nisam siguran je li bolje ići uz dlaku jačim od sebe ili tvrdoglavo po svom-valjda neka kombinacija je najbolje rješenje.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 20:40

Pomoz Bog, Antijunače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by jastreb 25/11/2016, 20:42

Moje je mišljenje da je najbolje rješenje Istočni blok. Znači bivša Juga i Ist.Lager.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 20:42

Or would you rather have me call you something else?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 20:43

jastreb wrote:Moje je mišljenje da je najbolje rješenje Istočni blok. Znači bivša Juga i Ist.Lager.
Protuteze mora biti.  afro Minus i plus, ko Amer i Rus.  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by RayMabus 25/11/2016, 20:44

Antijunak wrote:Što se tiče obnove AU ma koliki god bio austrofil, ipak povrat na staro nije moguć, no zato je moguć savez tipa Benelux-pretpostavljam da je na to mislio.
Što se tiče robovanja i tlačenja bojim se da će Hrvat uvijek više guliti Hrvata, nego neki stranac.
Koji k.... spominje Srbiju?!
Koji če mi kuraz srednjoeuropski Benelux kad si unutar EU ?

Hofner priča pizdarije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by michaellcmacha 25/11/2016, 21:02

s obziroma da kontinuirano imate 10 000 imigranata na svom teritoriju koji imaju "potrebe" za pretpostaviti je da ćete u doglednom vremenu imati još tamnoputih reprezentativaca....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by michaellcmacha 25/11/2016, 21:09

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:jebote, kad citam neke bisere ovdje ispada da su hrvati i srbi totalna debilana,  jesu u neku ruku al samo na jebene nacional i domoljubne budalestine, dosta da neko zasvir abudnicu i da nikog nije briga za probleme, hrvatska ima mozgove  ima ekonomiste i to jebene  koji ne mogu radit u usranoj hrvatskoj zbog rodijackih linija al mogu radit za norvesku vladu, za kinesku vladu itd, hrvatska ima izumitelje koje nitko ne jebe dva posto, hrvatska ima strucnjak eu raznim oblastima al mogu se jebat jer  je na polozaj zasjela rodijacka klika, i hrpetina kuknjatora koji samo kukaju a nebi nis poduzeli da te rodijake i slicne otjera, kao da su austrijanci pametniji il posteniji, pa prespartao sam austriju uzduz i poprijeko, idiota ko u prici al idiota koji rade i ne kukaju, idioti koji su disciplinirani  da naprave ono sto zapocnu, 
hrvatska se mora rjesit cekanja da netko drugi napravi, rjesit se kuknjave, stavit na friz nacionalne heroje koji zele vlast i vidjet ko zbilja ima neke ekonomske ideje a ne ko bolje pjeva ustani bane il cavoglave

sto se ticew onog boldanog,uskoro ti slijedi titula Jugofila,Srbina,Jugonostalgicara...i tako... lol!
a da se malo prestaneš čovjeku uvlačit u šupak.... aj što mu je već pomalo neugodno, nego i krupan si po svojoj izjavi pa bi ga to moglo i boljet.... šta god da on napiše, tebe u kao okorjelog ali prikrivenog jugofiličara, koji obožava srpske kobase u sebi, ne mre dostići....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Guest 25/11/2016, 21:12

I? Kaj se ti mijesas? Nek njih dvojica rijese ako imaju sto za rjesavati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by michaellcmacha 25/11/2016, 21:13

Victor&Victoria wrote:I? Kaj se ti mijesas?
za tebe s obzirom na njegovu korpulenciju nikako nema mjesta tak da..... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by govinda 25/11/2016, 21:16

dzango wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Kamo sreće da je Beč glavni grad. Kamo sreće. Jebote austrijanci u Imotskom sagradili zgradu za administraciju, prije 200godina, i ista zgrada se i dan danas koristi.. priča jedan, da su genijalni švabe tako konstruirali zgradu da ima prirodnu ventilaciju, dobru izolaciju, ono ljeti jedva da ti treba hlađenje, zimi se brzo ugrije..

koja je to bila država, koje smo budale bile pa smo izlazili iz nje
Niste izašli već se trula država urušila.
Nije se urusila nego u ratu izgubila.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by michaellcmacha 25/11/2016, 21:17

i koji mi se kurac obraćaš, jesam ti lijepo rekao da ne komuniciram sa ološom poput tebe.... čak ni u slučaju da nemam gdje nasloniti svoju rog-jomu.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by red wolf 25/11/2016, 21:18

Samo ''Europska država'' može spasiti Europljane.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by govinda 25/11/2016, 21:19

RayMabus wrote:
Antijunak wrote:Što se tiče obnove AU ma koliki god bio austrofil, ipak povrat na staro nije moguć, no zato je moguć savez tipa Benelux-pretpostavljam da je na to mislio.
Što se tiče robovanja i tlačenja bojim se da će Hrvat uvijek više guliti Hrvata, nego neki stranac.
Koji k.... spominje Srbiju?!
Koji če mi kuraz srednjoeuropski Benelux kad si unutar EU ?

Hofner priča pizdarije.
Spominje Srbiju jer ocekuje glasove od Srba u Austriji. Dodik mu je vec pisao nekakva pisma podrske a desnciarski portali u Srbiji svrsavaju na njegovo ime.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by dzango 25/11/2016, 21:33

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
dawson wrote:Da nije bilo Austrije Hrvatska bi bila danas na razini istočne Bosne. I ne samo Hrvatska nego i Slovenija i civilizirani djelovi Srbije i Bosne.
Da nije bilo Turske, Srbija bi danas bila na nivou Austrije.
ma nigdje vi ne bi bili. da nije bilo turske većina srba bi živjela na kosovu i na sandžaku, glavni grad bi vam bio skopje ili priština i krajnje na sjeveru bi bili po crti valjevo-kragujevac-zaječar.... imali bi dvije manjine po milijun i pol duša koje bi jebavale vas a i vi njih i danas bi bili negdje na razini afganistana.... ako i to....
Da nije bilo Turaka, ne bi bilo ni manjina. Srbija bi bila ono što je bila i tada, avnafarda za Berlin, London i Pariz.

_________________
Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nova Austro-Ugarska monarhija - Page 6 Empty Re: Nova Austro-Ugarska monarhija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum