ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Guest 25/11/2016, 11:14

Eroo wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
pa to zapisavanje ti i nato radi na baltiku...drugo ako rus ima nesto protiv amera nek izvode vjezbe kod aljaske.....mada meni desantne vjezbe ne izgledaju bas kao nesto ombrambene...u hrvatskoj nema nato baza..raketnih sistema i slicno...onda su prije trebali se okrenuti rumunjskoj koja to ima...prije bi rekao...ako se kuzis u vojnu taktiku....desantne vjezbe se izvode sa namjerom nekog napasti a en da nekog obrane...za obranu se vrse druge vjezbe
Ma oke...ali time je ironija veca..dofilaju vam nes vozuila,helica ovog i onog.sve nis s nicim,normalno da ne trebate biti neka meta..ali...
Kako Ero ponosno kaze,punopravni clan ste nATO-a i to je to..pogledaj kako smo mi prije gledali na zemlje clanice Waršavskog Ugovora..kao na crne vragove Sovjetske..

E sad,ne mos ti nekog zastititi,ako je primjer u okruzenju,ako ne primjenis desantnu taktiku,jel,bilo padobranci,ljuctvo,tehnika,potrepstine,ili jednostavno presjecanje neke linije neprijatelja...sama desantna taktika je dusu dala upravo za izazivanje meteza u pozadini neprijatelja,ali hajde,pa necemo se valjda ljutiti sto SVI savezi i rodovi isprobavaju sve takticke mogucnosti...
....imat ce oni puno koristi od srba..pa ti kad spomenes mobilizaciju..pola srbije zgilja..i zabijaju je se tarnsporteriam u vlastitu skupstinu,vladu..
tako je Fuk..sad primjeni istu analogiju na liniji Amerika-.RH..nije to nes bitno drugacije..no,ovo sam zelio da shvatis...
Proxyiji ste i vi i srbija..
HR je američka i NATO saveznica, ništa prikriveno.
Ne znam di vidiš usporednicu sa Srbijom, Srbija je nutralna država.... Ko Švica, jelda. jocolor
Ma vi ste samo formalno pravno i papirno pokriveni Proxy..nis drugo..hepo kocka,potrosna clanica...kompenzator prvog udarca.,..

Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Eroo 25/11/2016, 11:18

Starhemberg wrote:Ero mantra... A pita me koji quratz je pnac... Ajoj analitike, ajoj informiranosti...
Ja sam nalitičar-samouk, a ne plagijator. Po tome se valjda razlikujemo... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75041
2016-07-22


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Guest 25/11/2016, 11:20

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ero mantra... A pita me koji quratz je pnac... Ajoj analitike, ajoj informiranosti...
Ja sam nalitičar-samouk, a ne plagijator. Po tome se valjda razlikujemo... :)
Opet mantre, činjenicama ni traga.... A bez njih nema ni analize a ni zaključka. Razlikujemo se, da :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Eroo 25/11/2016, 11:21

bogomdani wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:pa to je prestalo Fuk...malo vojnih vjezbica,dojdu,obave,pokupe se i odu...Nije to toliko niti protiv RH,nego Amera,koji su ipak,sa pravom ili ne,ne zanima me,bombali po srbiji...
dok Rusi u srbiji vjezbe izvode,znaci,nema vise bumbanja Natoju..
ajmo reci,Rusi su bili u srbiji da zapišaju teritorij..
pa to zapisavanje ti i nato radi na baltiku...drugo ako rus ima nesto protiv amera nek izvode vjezbe kod aljaske.....mada meni desantne vjezbe ne izgledaju bas kao nesto ombrambene...u hrvatskoj nema nato baza..raketnih sistema i slicno...onda su prije trebali se okrenuti rumunjskoj koja to ima...prije bi rekao...ako se kuzis u vojnu taktiku....desantne vjezbe se izvode sa namjerom nekog napasti a en da nekog obrane...za obranu se vrse druge vjezbe
Provokacija par exellence. Razumjeli smo to i akceptirali.
boli ego ,a ??neka,neka... jocolor
Nessun dorma...jašta. Tresemo se od straja. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75041
2016-07-22


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Eroo 25/11/2016, 11:24

Starhemberg wrote:
Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ero mantra... A pita me koji quratz je pnac... Ajoj analitike, ajoj informiranosti...
Ja sam nalitičar-samouk, a ne plagijator. Po tome se valjda razlikujemo... :)
Opet mantre, činjenicama ni traga.... A bez njih nema ni analize a ni zaključka. Razlikujemo se, da :)
Za bit  prijatelj od povjerenja je potreban samo karakter.
S ovim sam još uvijek na temi... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75041
2016-07-22


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Guest 25/11/2016, 11:25

Projekt za novo američko stoljeće. Službeni dokument američke vlade, točnije vijeća za nacionalnu sigurnost. Potpisnici članovi raznih vladinih agencija, nekoliko ministara obrane, sve redom neokonzervativci u žargonu poznati kao jastrebovi. Donald Rumsfeld, Dick Cheney, Paul Wolfowitz, Collin Powell, Robert Kagan i siva eminencija kojeg zovu pentagonski Yoda, Andrew Marshall.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Guest 25/11/2016, 11:28

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Andrew_Marshall_(foreign_policy_strategist) Tek prosle godine umirovljen, ima 95 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by RayMabus 25/11/2016, 11:33

Starhemberg wrote:Projekt za novo američko stoljeće. Službeni dokument američke vlade, točnije vijeća za nacionalnu sigurnost. Potpisnici članovi raznih vladinih agencija, nekoliko ministara obrane, sve redom neokonzervativci u žargonu poznati kao jastrebovi. Donald Rumsfeld, Dick Cheney, Paul Wolfowitz, Collin Powell, Robert Kagan i siva eminencija kojeg zovu pentagonski Yoda, Andrew Marshall.
Dosadan si više s time. Toliko dosadan da ti čak moram i odgovorit više jer vidim da to tražiš.

ŠTA TI OČEŠ KOJI KURAZ ? DA AMERIKA NEMA PLAN ZA BUDUČNOST.

S Kubom su se pomirili i tako odhebali mogučnost da Rusija tamo instalira nuklearne bojne glave.

Brajo moj koja si ti trupina pa se čudiš šta neka država ima planove za svoju nacionalnu sigurnost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Kermit 25/11/2016, 11:35

RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:Projekt za novo američko stoljeće. Službeni dokument američke vlade, točnije vijeća za nacionalnu sigurnost. Potpisnici članovi raznih vladinih agencija, nekoliko ministara obrane, sve redom neokonzervativci u žargonu poznati kao jastrebovi. Donald Rumsfeld, Dick Cheney, Paul Wolfowitz, Collin Powell, Robert Kagan i siva eminencija kojeg zovu pentagonski Yoda, Andrew Marshall.
Dosadan si više s time. Toliko dosadan da ti čak moram i odgovorit više jer vidim da to tražiš.

ŠTA TI OČEŠ KOJI KURAZ ? DA AMERIKA NEMA PLAN ZA BUDUČNOST.

S Kubom su se pomirili i tako odhebali mogučnost da Rusija tamo instalira nuklearne bojne glave.

Brajo moj koja si ti trupina pa se čudiš šta neka država ima planove za svoju nacionalnu sigurnost.
Čudim se da mi nemamo plan osim njihovog plana da budemo proxy
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Guest 25/11/2016, 11:37

RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:Projekt za novo američko stoljeće. Službeni dokument američke vlade, točnije vijeća za nacionalnu sigurnost. Potpisnici članovi raznih vladinih agencija, nekoliko ministara obrane, sve redom neokonzervativci u žargonu poznati kao jastrebovi. Donald Rumsfeld, Dick Cheney, Paul Wolfowitz, Collin Powell, Robert Kagan i siva eminencija kojeg zovu pentagonski Yoda, Andrew Marshall.
Dosadan si više s time. Toliko dosadan da ti čak moram i odgovorit više jer vidim da to tražiš.

ŠTA TI OČEŠ KOJI KURAZ ? DA AMERIKA NEMA PLAN ZA BUDUČNOST.

S Kubom su se pomirili i tako odhebali mogučnost da Rusija tamo instalira nuklearne bojne glave.

Brajo moj koja si ti trupina pa se čudiš šta neka država ima planove za svoju nacionalnu sigurnost.
Nemaš neku temu za drkati na maloljetnice?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by RayMabus 25/11/2016, 11:40

Starhemberg wrote:
RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:Projekt za novo američko stoljeće. Službeni dokument američke vlade, točnije vijeća za nacionalnu sigurnost. Potpisnici članovi raznih vladinih agencija, nekoliko ministara obrane, sve redom neokonzervativci u žargonu poznati kao jastrebovi. Donald Rumsfeld, Dick Cheney, Paul Wolfowitz, Collin Powell, Robert Kagan i siva eminencija kojeg zovu pentagonski Yoda, Andrew Marshall.
Dosadan si više s time. Toliko dosadan da ti čak moram i odgovorit više jer vidim da to tražiš.

ŠTA TI OČEŠ KOJI KURAZ ? DA AMERIKA NEMA PLAN ZA BUDUČNOST.

S Kubom su se pomirili i tako odhebali mogučnost da Rusija tamo instalira nuklearne bojne glave.

Brajo moj koja si ti trupina pa se čudiš šta neka država ima planove za svoju nacionalnu sigurnost.
Nemaš neku temu za drkati na maloljetnice?
Dosadan si. Evo tražiš već par dana da ti netko odgovori na to. Ignorirao sam te al vidim dok ti se netko neobrati da neceš stat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Guest 25/11/2016, 11:43

Vidi jel ima kakva ispod 15, ali da izgleda kao da ima 20. Da smiriš savjest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by RayMabus 25/11/2016, 11:43

Eroo wrote:
Za sada nikoga u Hrvatskoj to pretjerano ne brine, iako činjenica da će nakon ovoga ruskog napada vjerojatno izostati bilo kakva ozbiljnija potpora Europske unije ili euroatlantskih saveznika Hrvatskoj sigurno nije osobito ugodna za novog hrvatskog premijera. Očito je da niti njegova druga premijerska misija nije, doduše, prošla neopaženo, ali mu nije niti donijela slast pohvala i podrške.
Stavovi izraženi u ovom tekstu su autorovi i ne odražavaju nužno uredničku politiku Al Jazeere.
A Gnjenero ovo zna jel ?

Baš čudno , gle ovo :


EU: Bit ćemo nepopustljivi prema Rusiji
Donald Tusk poručio da će sankcije uvedene Rusiji biti povezane s potpunom provedbom mirovnog ugovora iz Minska.
Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Tusk_porosenko_reutersUkrajinski predsjednik Petro Porošenko izrazio je zadovoljstvo potporom EU-aReuters
Podijeli
Facebook
Twitter
Email
Europska unija je na summitu u Briselu potvrdila Ukrajini da će i dalje biti nepopustljiva prema njezinu ruskom susjedu optuženom da podupire građanski rat na istoku zemlje i izloženom sankcijama Sjedinjenih Država i EU-a.
Teške gospodarske sankcije uvedene Rusiji nakon njezine aneksije Krima u ožujku 2014. "i ubuduće će biti jasno povezane s potpunom provedbom (mirovnog) ugovora iz Minska", rekao je predsjednik Europskog vijeća Donald Tusk, nakon završetka 18. summita EU-Ukrajina s ukrajinskim predsjednikom Petrom Porošenkom.
Te sankcije na koje je Rusija odgovorila protumjerama što su pogodile europske poljodjelce, predmet su rasprave dvadeset osmorice koji bi uskoro trebali odlučiti o njihovu produljenju.

Porošenko ima povjerenje i u Trumpa

"Još su na snazi i nadam se da će se odluka (o njihovu produljenju) donijeti prije našeg idućeg susreta na vrhu predsjednika zemalja članica u prosincu", dodao je Tusk, kako prenosi Hina.
Ukrajinski predsjednik Porošenko koji je izrazio zadovoljstvo tom potporom, rekao je da ima povjerenja u stav budućeg američkog predsjednika Donalda Trumpa o "ruskoj agresiji" iz 2014. Ukrajina, po njegovoj ocjeni, uživa "snažnu" potporu demokrata i republikanaca u Washingtonu i "ne očekuje nikakve veće promjene".
Prošlog tjedna su Barack Obama i pet europskih čelnika - Velika Britanija, Francuska, Njemačka, Španjolska i Italija - pozvali na nastavak sankcija dok se ne bude doista poštovao ugovor iz Minska koji je potpisan u veljači 2015. a trebao je zaustaviti rat ukrajinskih snaga i separatista na proruskom istoku zemlje, u kojemu je od travnja 2014. poginulo gotovo 10.000 ljudi.
Visoki europski dužnosnik rekao je da je "očito da ukrajinski separatisti mogu nastaviti svoju djelatnost zahvaljujući veoma snažnoj potpori izvana". "Rusija ima posebnu odgovornost", istaknuo je.
Što se tiče ukidanja viza za kraći boravak u EU-u, što je još jedno osjetljivo pitanje za 45 milijuna Ukrajinaca, predsjednik Europske komisije Jean-Claude Juncker je obećao konačnu provedbu "do kraja godine", nakon načelnog dogovora dvadeset osmorice o tome 17. studenog.

Budućnost pridruživanja ovisi o nizozemskom referendumu

Na dnevnom redu summita bili su još plin i osiguranje isporuka preko Ukrajine s dolaskom zime te budućnost ugovora o pridruživanju Ukrajine EU-u.
Taj je ugovor ratificiralo 27 zemalja članica, ali njegova provedba na svim poljima (gospodarsko, vojno, socijalna prava i dr.) ovisi o ishodu nizozemskog referenduma u travnju koji bi mogao biti negativan.
Den Haag još traži političko rješenje koje će sredinom prosinca iznijeti na idućem summitu EU-a.
Odbijanje bivšeg proruskog predsjednika Viktora Janukoviča da potpiše taj ugovor bilo je prije tri godine povod za prosvjede koji su se završili njegovim padom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by RayMabus 25/11/2016, 11:48

Starhemberg wrote:Vidi jel ima kakva ispod 15, ali da izgleda kao da ima 20. Da smiriš savjest.
Ne smaraj. Podsječaš me na neke kretene koji pričaju o teroijama zawjere pa pričaju o Kemitralisima pa ja lijepo pitam koja to budala prska sam sebe i kako nema pilota koji o tome pričaju s obzirom na opseg takwe operacije.

Kao da bi ti znao tko prska i da su Amerikanči tu ekipu puškom potjerali iz Aree 51.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by RayMabus 25/11/2016, 11:54

Pročita sam inače jedan odličan tekst sinoč o ruskom pilotu prebjegu s migo 25 u Japan.

Eto čudno Amerikanci prskaju cijelu planetu niti jednom pilotu da proradi savjest pa napravi prebjeg i sve ispriča medijima.

Američka vlada prska ljude.

Tako i ti sad ....otkrio neki tekst o nacionalnoj sigurnosti i sad si Kolumbo.


Last edited by RayMabus on 25/11/2016, 11:55; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176426
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Kermit 25/11/2016, 11:54

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
Za sada nikoga u Hrvatskoj to pretjerano ne brine, iako činjenica da će nakon ovoga ruskog napada vjerojatno izostati bilo kakva ozbiljnija potpora Europske unije ili euroatlantskih saveznika Hrvatskoj sigurno nije osobito ugodna za novog hrvatskog premijera. Očito je da niti njegova druga premijerska misija nije, doduše, prošla neopaženo, ali mu nije niti donijela slast pohvala i podrške.
Stavovi izraženi u ovom tekstu su autorovi i ne odražavaju nužno uredničku politiku Al Jazeere.
A Gnjenero ovo zna jel ?

Baš čudno , gle ovo :


EU: Bit ćemo nepopustljivi prema Rusiji
Donald Tusk poručio da će sankcije uvedene Rusiji biti povezane s potpunom provedbom mirovnog ugovora iz Minska.
Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Tusk_porosenko_reutersUkrajinski predsjednik Petro Porošenko izrazio je zadovoljstvo potporom EU-aReuters
Podijeli
Facebook
Twitter
Email
Europska unija je na summitu u Briselu potvrdila Ukrajini da će i dalje biti nepopustljiva prema njezinu ruskom susjedu optuženom da podupire građanski rat na istoku zemlje i izloženom sankcijama Sjedinjenih Država i EU-a.
Teške gospodarske sankcije uvedene Rusiji nakon njezine aneksije Krima u ožujku 2014. "i ubuduće će biti jasno povezane s potpunom provedbom (mirovnog) ugovora iz Minska", rekao je predsjednik Europskog vijeća Donald Tusk, nakon završetka 18. summita EU-Ukrajina s ukrajinskim predsjednikom Petrom Porošenkom.
Te sankcije na koje je Rusija odgovorila protumjerama što su pogodile europske poljodjelce, predmet su rasprave dvadeset osmorice koji bi uskoro trebali odlučiti o njihovu produljenju.

Porošenko ima povjerenje i u Trumpa



"Još su na snazi i nadam se da će se odluka (o njihovu produljenju) donijeti prije našeg idućeg susreta na vrhu predsjednika zemalja članica u prosincu", dodao je Tusk, kako prenosi Hina.
Ukrajinski predsjednik Porošenko koji je izrazio zadovoljstvo tom potporom, rekao je da ima povjerenja u stav budućeg američkog predsjednika Donalda Trumpa o "ruskoj agresiji" iz 2014. Ukrajina, po njegovoj ocjeni, uživa "snažnu" potporu demokrata i republikanaca u Washingtonu i "ne očekuje nikakve veće promjene".
Prošlog tjedna su Barack Obama i pet europskih čelnika - Velika Britanija, Francuska, Njemačka, Španjolska i Italija - pozvali na nastavak sankcija dok se ne bude doista poštovao ugovor iz Minska koji je potpisan u veljači 2015. a trebao je zaustaviti rat ukrajinskih snaga i separatista na proruskom istoku zemlje, u kojemu je od travnja 2014. poginulo gotovo 10.000 ljudi.
Visoki europski dužnosnik rekao je da je "očito da ukrajinski separatisti mogu nastaviti svoju djelatnost zahvaljujući veoma snažnoj potpori izvana". "Rusija ima posebnu odgovornost", istaknuo je.
Što se tiče ukidanja viza za kraći boravak u EU-u, što je još jedno osjetljivo pitanje za 45 milijuna Ukrajinaca, predsjednik Europske komisije Jean-Claude Juncker je obećao konačnu provedbu "do kraja godine", nakon načelnog dogovora dvadeset osmorice o tome 17. studenog.

Budućnost pridruživanja ovisi o nizozemskom referendumu



Na dnevnom redu summita bili su još plin i osiguranje isporuka preko Ukrajine s dolaskom zime te budućnost ugovora o pridruživanju Ukrajine EU-u.
Taj je ugovor ratificiralo 27 zemalja članica, ali njegova provedba na svim poljima (gospodarsko, vojno, socijalna prava i dr.) ovisi o ishodu nizozemskog referenduma u travnju koji bi mogao biti negativan.
Den Haag još traži političko rješenje koje će sredinom prosinca iznijeti na idućem summitu EU-a.
Odbijanje bivšeg proruskog predsjednika Viktora Janukoviča da potpiše taj ugovor bilo je prije tri godine povod za prosvjede koji su se završili njegovim padom.

BIZNIS & TECH
 28 PREPORUKA  12 KOMENTARA
[size=46]I[/size]zgleda da je Rusija na putu izlaska iz recesije. Strane kompanije, već neko vrijeme, ulažu dosta ozbiljan novac

Strane kompanije najavljuju ulaganja u trgovačke lance i tvornice

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Moscow-Wikipedia-656x365
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by marcellus 25/11/2016, 13:05

Starhemberg wrote:https://en.m.wikipedia.org/wiki/Andrew_Marshall_(foreign_policy_strategist) Tek prosle godine umirovljen, ima 95 godina.

američki manolić

_________________
Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Yehudi 25/11/2016, 14:50

RayMabus wrote:

Eto čudno Amerikanci prskaju cijelu planetu niti jednom pilotu da proradi savjest pa napravi prebjeg i sve ispriča medijima.


 A ti misliš da to piloti rade, da oni to znaju HAHAHAHAAHHAHAHA

Pa ne tankaju gorivo i druge tekućine piloti već  tehničari,  zemaljsko osoblje.

 A niti oni ne znaju uvijek šta tankaju.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by dzango 25/11/2016, 14:53

marcellus wrote:gjenero se zajebava

da zagreb "ozbiljno nervira" moskvu reagirao bi Lavrov a ne niži činovnik u ministarstvu, "niža razina" kako je to rekao Plenković
Babasera izdala saopštenje?

_________________
Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji - Page 3 Empty Re: Plenkovićev 'prst u oko' Rusiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum