ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by vuksadinare Tue 22 Nov - 13:00

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nestao-turski-veleposlanik-u-zagrebu-njega-i-suprugu-erdoganovi-ljudi-u-crnim-vrecama-odvezli-u-nepoznato/5293535/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Guest Tue 22 Nov - 13:01

Uspio iz prve link, to! ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by govinda Tue 22 Nov - 13:19

Obukli se u crne vrece i oteli ambasadora?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by omni Tue 22 Nov - 13:32

Osho u javnu kucu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Eroo Tue 22 Nov - 13:33

govinda wrote:Obukli se u crne vrece i oteli ambasadora?
Riješite se utjecaja Turske i općenito arapskih. Njihov način života je nama neprihvatljiv.
Imaju dosta od kulture što je vrijedno upoznati, ali, brate, ostalo je ono baš za bljuv...
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by govinda Tue 22 Nov - 13:35

Eroo wrote:
govinda wrote:Obukli se u crne vrece i oteli ambasadora?
Riješite se utjecaja Turske i općenito arapskih. Njihov način života je nama neprihvatljiv.
Imaju dosta od kulture što je vrijedno upoznati, ali, brate, ostalo je ono baš za bljuv...
Eno ti Bakira pa se njemu obrati.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Kermit Tue 22 Nov - 13:44

A Kolinda zbog Erdogana blokirala pola drćave, vjerojatno je ona osobno dopsutila otmicu, pa jbt-e mi nismo prćija nego dno dna
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by dijagram Tue 22 Nov - 13:46

Cepinska mafija, 100% ;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by vuksadinare Tue 22 Nov - 13:48

asilovski wrote:A Kolinda zbog Erdogana blokirala pola drćave, vjerojatno je ona osobno dopsutila otmicu, pa jbt-e mi nismo prćija nego dno dna
malo ti pretjerujes asila....ali doista....skrati mrznju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by vuksadinare Tue 22 Nov - 13:49

..i tu jezicinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by RayMabus Tue 22 Nov - 13:50

Erdogan je nešto ko onaj đeneral Franko u Španjolskoj samo turska verzija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Kermit Tue 22 Nov - 13:51

U biti naše tajne službe su sudjelovale u otmici i vjerojatno ubojstvu velepsolanika hehehe mi nismo prćija već za ovakvu sepričku treba smisliti nove ime
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Kermit Tue 22 Nov - 13:53

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:A Kolinda zbog Erdogana blokirala pola drćave, vjerojatno je ona osobno dopsutila otmicu, pa jbt-e mi nismo prćija nego dno dna
malo ti pretjerujes asila....ali doista....skrati mrznju
Pa ona nadgleda tajne službe, a osim toga je u duboko u NATO paktu, znači ne psotoji šanse da ne zna i da nije odobrila, Vuče glasao si za Erdogana brata tvoga hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by vuksadinare Tue 22 Nov - 13:54

asilovski wrote:U biti naše tajne službe su sudjelovale u otmici i vjerojatno ubojstvu velepsolanika hehehe mi nismo prćija već za ovakvu sepričku treba smisliti nove ime
znas sto asila..doslovno si pretjerao..pljujes po hrvatskoj,zagrebu,dalmaciji..pljujes po svakom tko nije na tvojoj fiš paprikaš liniji...ok pljuj ti po kolindi..kome god hoces od politicara ali ne pljuj po drzavi,gradovima i ljudima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by vuksadinare Tue 22 Nov - 13:55

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:A Kolinda zbog Erdogana blokirala pola drćave, vjerojatno je ona osobno dopsutila otmicu, pa jbt-e mi nismo prćija nego dno dna
malo ti pretjerujes asila....ali doista....skrati mrznju
Pa ona nadgleda tajne službe, a osim toga je u duboko u NATO paktu, znači ne psotoji šanse da ne zna i da nije odobrila, Vuče glasao si za Erdogana brata tvoga hehehe
rekao sam ti..i mađarska ti ej u nato paktu pa sto ne izađe..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by RayMabus Tue 22 Nov - 13:56

Asila malo shere previše .....mislim šta neki hr diplomata u Češkoj pobjegne u nepoznatom pravcu i sad su krivi Česi .....kao da ga oni prate di je i šta je jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by vuksadinare Tue 22 Nov - 13:57

RayMabus wrote:Asila malo shere previše .....mislim šta neki hr diplomata u Češkoj pobjegne u nepoznatom pravcu i sad su krivi Česi .....kao da ga oni prate di je i šta je jbte.
....ne vrijedi njemu to objasniti...zadojeni telac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by RayMabus Tue 22 Nov - 13:59

Ljudi ( ljudska vrsta to ste vi ) u nedostatku podataka izmišljaju iste.

Nemamo pojma di je lik pa onda lipo začepite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Kermit Tue 22 Nov - 14:04

RayMabus wrote:Asila malo shere previše .....mislim šta neki hr diplomata u Češkoj pobjegne u nepoznatom pravcu i sad su krivi Česi .....kao da ga oni prate di je i šta je jbte.
Nije on pobjegao nego su ga oteli, vjerojatno su ga zvali nazad ovaj vidio šta je, a Erdogan nije tražio međ. pravnu pomć ili nalog već zvao Kolindu i stvar riješena, osim toga svi znaju da je RH-a mega prćija gdje brat brate možeš da se posereš svima u tanjur neće ništa raditi osim kao si Srbin, a to je bio dodatni motiv hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Guest Tue 22 Nov - 14:06

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:U biti naše tajne službe su sudjelovale u otmici i vjerojatno ubojstvu velepsolanika hehehe mi nismo prćija već za ovakvu sepričku treba smisliti nove ime
znas sto asila..doslovno si pretjerao..pljujes po hrvatskoj,zagrebu,dalmaciji..pljujes po svakom tko nije na tvojoj fiš paprikaš liniji...ok pljuj ti po kolindi..kome god hoces od politicara ali ne pljuj po drzavi,gradovima i ljudima

A šta je Asila rekao krivo? Ništa. Sve je točno rekao i ne pljuje nego govori istinu a ti tetrijebe ustaški ako ti smeta istina žali se upravi vodovoda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu Empty Re: Nestao veleposlanik Turske u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum