ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Tue 22 Nov - 21:55

As TPP dies, Asian nations salute their new free trade leader: China

http://www.zerohedge.com/news/2016-11-22/tpp-dies-asian-nations-salute-their-new-free-trade-leader-china


Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Tue 22 Nov - 21:57

jedno je sprjecavati provodjenje legalnih zakona,a sasma drugo sprijeciti nametanje trgovinskih zakona na rubu legaliteta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by epikur37 Tue 22 Nov - 21:57

Makar se ne slažemo oko prirode i ideologije njegove politike važno da je svi podržavamo...evo i deda promijenio majicu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Tue 22 Nov - 22:06

epikur37 wrote:Makar se ne slažemo oko prirode i ideologije njegove politike važno da je svi podržavamo...evo i deda promijenio majicu :D
ja svoje stavove nisam promjenio, TTP i TTIP su dobri za gospodarstvo

evo Kina jedva čeka da opadne američi utjecaj da oni preuzmu tržište

tebi to nije jasno, ti se vodiš emocijama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by epikur37 Tue 22 Nov - 22:07

deda wrote:
epikur37 wrote:Makar se ne slažemo oko prirode i ideologije njegove politike važno da je svi podržavamo...evo i deda promijenio majicu :D
ja svoje stavove nisam promjenio, TTP i TTIP su dobri za gospodarstvo

evo Kina jedva čeka da opadne američi utjecaj da oni preuzmu tržište

tebi to nije jasno, ti se vodiš emocijama

čije gospodarstvo? gdje ti živiš?

Emocije svakako :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Tue 22 Nov - 22:16

epikur37 wrote:
čije gospodarstvo? gdje ti živiš?
Emocije svakako :)
evo neki dan si se žalio kako ti je skupo popravljati brodicu, to znači da nemaš dovoljno visoke prihode kako bi si mogao prištiti luksuz posjedovanja broda bez da si takvim postupkom ne umanjiš životni standard, pa umjesto da kriviš svoju iracijonalnost i povođenje za emocijama kriviš majstora koji ti je preskup

gospodarstvo ovisi o potrošnji, što je veća potrošnja i što je više potrošača, to je veći ekonomski rast, izolacija i štednja može samo uzrokovati ekonomski pad
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by epikur37 Tue 22 Nov - 22:18

deda wrote:
epikur37 wrote:
čije gospodarstvo? gdje ti živiš?
Emocije svakako :)
evo neki dan si se žalio kako ti je skupo popravljati brodicu, to znači da nemaš dovoljno visoke prihode kako bi si mogao prištiti luksuz posjedovanja broda bez da si takvim postupkom ne umanjiš životni standard, pa umjesto da kriviš svoju iracijonalnost i povođenje za emocijama kriviš majstora koji ti je preskup

gospodarstvo ovisi o potrošnji, što je veća potrošnja i što je više potrošača, to je veći ekonomski rast, izolacija i štednja može samo uzrokovati ekonomski pad

Krivo čitaš, ne žalim se na skupoću majstora nego na njihovu inertnost. I rekoh kad kažu koliko je uvijek dam napojnicu i zaokružim svotu.


Znači, imam problem jer ih je malo i ne da im se. Ako kaže 400 je bilo znam i 500 dati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Tue 22 Nov - 22:43

deda wrote:
epikur37 wrote:Makar se ne slažemo oko prirode i ideologije njegove politike važno da je svi podržavamo...evo i deda promijenio majicu :D
ja svoje stavove nisam promjenio, TTP i TTIP su dobri za gospodarstvo

evo Kina jedva čeka da opadne američi utjecaj da oni preuzmu tržište

tebi to nije jasno, ti se vodiš emocijama
Upravo čitam neke analize, da Trump zbog toga možda i neće odustati od toga azijskog trgovinskog sporazuma, jer će onda Kinezi preuzeti dominatnu ulogu u globalizaciji i slobodnoj trgovini a to USA možda i ne želi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Tue 22 Nov - 22:46

epikur37 wrote:
deda wrote:
epikur37 wrote:
čije gospodarstvo? gdje ti živiš?
Emocije svakako :)
evo neki dan si se žalio kako ti je skupo popravljati brodicu, to znači da nemaš dovoljno visoke prihode kako bi si mogao prištiti luksuz posjedovanja broda bez da si takvim postupkom ne umanjiš životni standard, pa umjesto da kriviš svoju iracijonalnost i povođenje za emocijama kriviš majstora koji ti je preskup

gospodarstvo ovisi o potrošnji, što je veća potrošnja i što je više potrošača, to je veći ekonomski rast, izolacija i štednja može samo uzrokovati ekonomski pad

Krivo čitaš, ne žalim se na skupoću majstora nego na njihovu inertnost. I rekoh kad kažu koliko je uvijek dam napojnicu i zaokružim  svotu.


Znači, imam problem jer ih je malo i ne da im se. Ako kaže 400 je bilo znam i 500 dati.
Isti problem ljetos..strujiće,stolare,krovopokrivace,keramicare,nisam mogao uhvatiti ni za glavu ni za rep...sinhronizirati ih,da ne gaze jedni preko drugih...nocna mora.. affraid affraid affraid ..mahao sa mlovom ispred nosa im,ma ebote,nis..natjeratih da rade,moras kao gonic robova stalno da visis uz kutju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Tue 22 Nov - 22:47

Milo Yiannopoulos wrote:
deda wrote:
epikur37 wrote:Makar se ne slažemo oko prirode i ideologije njegove politike važno da je svi podržavamo...evo i deda promijenio majicu :D
ja svoje stavove nisam promjenio, TTP i TTIP su dobri za gospodarstvo

evo Kina jedva čeka da opadne američi utjecaj da oni preuzmu tržište

tebi to nije jasno, ti se vodiš emocijama
Upravo čitam neke analize, da Trump zbog toga možda i neće odustati od toga azijskog trgovinskog sporazuma, jer će onda Kinezi preuzeti dominatnu ulogu u globalizaciji i slobodnoj trgovini a to USA možda i ne želi.
ma oke su meni azijati..drze se biznisa,a i pale bi cijene onim sexybot curama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by catabbath Wed 23 Nov - 0:20

Milo Yiannopoulos wrote: Hrvatskoj postoji PDV, u USA ne.

Hm, ja sam prije par mjeseci kupio neki hardware u New Yorku i kao cijena izložena 230$ a na kraju mi zaračunali još 18$ nekakvog tax-a :roll
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Guest Wed 23 Nov - 1:09

dawson wrote:
Milo Yiannopoulos wrote: Hrvatskoj postoji PDV, u USA ne.

Hm, ja sam prije par mjeseci kupio neki hardware u New Yorku i kao cijena izložena 230$ a na kraju mi zaračunali još 18$ nekakvog tax-a :roll

imaju pojedine države sale tax između 0-10% 

to ti je oko 8%
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump kaže da će ukinuti TTP-e - Page 2 Empty Re: Trump kaže da će ukinuti TTP-e

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum