ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitnes instruktorka u teskom stanju

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 11:48

Skinite više tu paučinu s očiju .....kad njih upucaju ovako svi se zgražaju samo zato jer je žensko ...pa ženska je krimos ...samo šta je sa njime i zna tko je taj krimos je ...znači hebe se nju šta ovaj dila drogu i uništava živote okolo samo da je njoj super.

Ajde debilčine prestnite je žalit jer nije zaslužila to uopče nego je dobila šta je tražila.

RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 11:51

Vi ste muški sami krivi za ovu emanicpaciju a ova tema vam je odličan primjer toga.

Ajmo sad imaš situaciju lik je diler krimos upuca ga svi mu hebe malter ....sad upuca istog takvog lika samo je žensko i odma žaljenje

a triba i vas pobit šta takve žalite jer ste još veča govna od ove
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by danni1 20/11/2016, 11:52

RayMabus wrote:
danni1 wrote:
bogomdani wrote:Kakogod ..shebano u curu pucati..
Očito netko s tim nema problema i misli da je nužno tako postupiti. Jbga pa kažu da čovjek treba razvijati svoju osobnost, da treba razmišljati "izvan okvira", drugačije sagledati stvari...U različitosti je naša ljepota ili grozota....tko će ga znati.
Samo skini paučinu s očiju i prestani je gledat kao pičku i vidit češ krimosa koji živi na visokoj nozi a izvor zarade je tuđa nesreča ( droga , reket , kriminal ).
Možda paučinu imaš ti na očima pa ti zamagljuje pogled. Ja ju ne vidim ni kao krimosa ni kao poštenu. Tek kao upucanu ženu o kojoj ne znam ništa.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 11:53

Sami ste krivi za ovu emanicpaciju i šta vas ženske hebu u zdrav mozak.

Vidi mene : čista ravnopravnost.


Jes krimos ? Jesi. Šta me boli kuraz šta imaš pičku ....aj vozi na vješala ...mrtav ladan.

RAVNOPRAVNOST SPOLOVA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 11:55

danni1 wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
bogomdani wrote:Kakogod ..shebano u curu pucati..
Očito netko s tim nema problema i misli da je nužno tako postupiti. Jbga pa kažu da čovjek treba razvijati svoju osobnost, da treba razmišljati "izvan okvira", drugačije sagledati stvari...U različitosti je naša ljepota ili grozota....tko će ga znati.
Samo skini paučinu s očiju i prestani je gledat kao pičku i vidit češ krimosa koji živi na visokoj nozi a izvor zarade je tuđa nesreča ( droga , reket , kriminal ).
Možda paučinu imaš ti na očima pa ti zamagljuje pogled. Ja ju ne vidim ni kao krimosa ni kao poštenu. Tek kao upucanu ženu o kojoj ne znam ništa.
Nemam nebirni -.....ženska 30 godina živi na visokoj nozi a momak krimos ....dragi samim time šta ona to zna znači da podržava krimnal.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by danni1 20/11/2016, 11:55

RayMabus wrote:Vi ste muški sami krivi za ovu emanicpaciju a ova tema vam je odličan primjer toga.

Ajmo sad imaš situaciju lik je diler krimos upuca ga svi mu hebe malter ....sad upuca istog takvog lika samo je žensko i odma žaljenje

a triba i vas pobit šta takve žalite jer ste još veča govna od ove
U krivu si. Kad bi znali da je krimos vjerojatno ne bi osuđivali ovaj događaj,dobila što je zaslužila. Mi ne znamo ništa o njoj i zato nam je zapravo sve jedno, ne osjećamo ni zadovoljstvo ni žaljenje. Kad bi znali da je poštena i dobra osoba u tom slučaju bi vjerojatno osjećali žaljenje za njom.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 11:57

danni1 wrote:
RayMabus wrote:Vi ste muški sami krivi za ovu emanicpaciju a ova tema vam je odličan primjer toga.

Ajmo sad imaš situaciju lik je diler krimos upuca ga svi mu hebe malter ....sad upuca istog takvog lika samo je žensko i odma žaljenje

a triba i vas pobit šta takve žalite jer ste još veča govna od ove
U krivu si. Kad bi znali da je krimos vjerojatno ne bi osuđivali ovaj događaj,dobila što je zaslužila. Mi ne znamo ništa o njoj i zato nam je zapravo sve jedno, ne osjećamo ni zadovoljstvo ni žaljenje. Kad bi znali da je poštena i dobra osoba u tom slučaju bi vjerojatno osjećali žaljenje za njom.
Znaš dovoljno : znađ da je cura od krimosa i da ona to zna al nju boli kuraz ...dakle podržava kriminal i boli ju kuraz šta joj dečko dila drogu i uništava mlade živote

DALI TI JE TO JASNO ?

Normalna osoba neče živit sa takvim jer joj savjest nedopušta a ovoj dopušta i boli ju kurza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by Guest 20/11/2016, 11:58

Ja svaku curu vidsim kao potencijalni raj za uzitak,pa odatle i polazim..ako se i bavila kriminalom,trebala je imati mooda za to..ili bas celicne joojnike..sto nema svatko..kriminal je isto biznis kao i svaki drugi,jedino po nekim aspektima ne odgovara drzavi,osim ako i ona ne uzme tal,a tada vidim finu simbiozu,gdje se kriminal i zakonodavstvo podrzavaju na neki morbidni nacin..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 11:58

RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:Vi ste muški sami krivi za ovu emanicpaciju a ova tema vam je odličan primjer toga.

Ajmo sad imaš situaciju lik je diler krimos upuca ga svi mu hebe malter ....sad upuca istog takvog lika samo je žensko i odma žaljenje

a triba i vas pobit šta takve žalite jer ste još veča govna od ove
U krivu si. Kad bi znali da je krimos vjerojatno ne bi osuđivali ovaj događaj,dobila što je zaslužila. Mi ne znamo ništa o njoj i zato nam je zapravo sve jedno, ne osjećamo ni zadovoljstvo ni žaljenje. Kad bi znali da je poštena i dobra osoba u tom slučaju bi vjerojatno osjećali žaljenje za njom.
Znaš dovoljno : znađ da je cura od krimosa i da ona to zna al nju boli kuraz ...dakle podržava kriminal i boli ju kuraz šta joj dečko dila drogu i uništava mlade živote

DALI TI JE TO JASNO ?

Normalna osoba neče živit sa takvim jer joj savjest nedopušta a ovoj dopušta i boli ju kurza.
I nemoj s menom da se igraš psihologije,

Meni je dovoljan jedan pregled i ja znam tko je i šta je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by danni1 20/11/2016, 11:59

RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:Vi ste muški sami krivi za ovu emanicpaciju a ova tema vam je odličan primjer toga.

Ajmo sad imaš situaciju lik je diler krimos upuca ga svi mu hebe malter ....sad upuca istog takvog lika samo je žensko i odma žaljenje

a triba i vas pobit šta takve žalite jer ste još veča govna od ove
U krivu si. Kad bi znali da je krimos vjerojatno ne bi osuđivali ovaj događaj,dobila što je zaslužila. Mi ne znamo ništa o njoj i zato nam je zapravo sve jedno, ne osjećamo ni zadovoljstvo ni žaljenje. Kad bi znali da je poštena i dobra osoba u tom slučaju bi vjerojatno osjećali žaljenje za njom.
Znaš dovoljno : znađ da je cura od krimosa i da ona to zna al nju boli kuraz ...dakle podržava kriminal i boli ju kuraz šta joj dečko dila drogu i uništava mlade živote

DALI TI JE TO JASNO ?

Normalna osoba neče živit sa takvim jer joj savjest nedopušta a ovoj dopušta i boli ju kurza.
Al ne znamo ni čime joj se dečko bavi, tek da je poznat policiji od ranije ali ne znamo zašto.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 11:59

bogomdani wrote:Ja svaku curu vidsim kao potencijalni raj za uzitak,pa odatle i polazim..ako se i bavila kriminalom,trebala je imati mooda za to..ili bas celicne joojnike..sto nema svatko..kriminal je isto biznis kao i svaki drugi,jedino po nekim aspektima ne odgovara drzavi,osim ako i ona ne uzme tal,a tada vidim finu simbiozu,gdje se kriminal i zakonodavstvo podrzavaju na neki morbidni nacin..
Svetac normalna osoba koja ima savjest i nešto u sebi neče biti sa ovakvim i živit kao da je to normalna stvar.

Neki ljudi imaju savjest a ova nema ....ovoj je samo bilo bitno da je njoj ok a šta ovaj uništava ljude okolo to nju boli kuraz ...znači podržava kriminal
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 12:01

danni1 wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:Vi ste muški sami krivi za ovu emanicpaciju a ova tema vam je odličan primjer toga.

Ajmo sad imaš situaciju lik je diler krimos upuca ga svi mu hebe malter ....sad upuca istog takvog lika samo je žensko i odma žaljenje

a triba i vas pobit šta takve žalite jer ste još veča govna od ove
U krivu si. Kad bi znali da je krimos vjerojatno ne bi osuđivali ovaj događaj,dobila što je zaslužila. Mi ne znamo ništa o njoj i zato nam je zapravo sve jedno, ne osjećamo ni zadovoljstvo ni žaljenje. Kad bi znali da je poštena i dobra osoba u tom slučaju bi vjerojatno osjećali žaljenje za njom.
Znaš dovoljno : znađ da je cura od krimosa i da ona to zna al nju boli kuraz ...dakle podržava kriminal i boli ju kuraz šta joj dečko dila drogu i uništava mlade živote

DALI TI JE TO JASNO ?

Normalna osoba neče živit sa takvim jer joj savjest nedopušta a ovoj dopušta i boli ju kurza.
Al ne znamo ni čime joj se dečko bavi, tek da je poznat policiji od ranije ali ne znamo zašto.
Znamo mi dovoljno nebrini se

Osoba koja ima savjest neče moč živit sa ovakvim jer zna čime se lik bavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by Serbinho-3 20/11/2016, 12:01

Aj prošetaj sa žaljenjem kurvetine koja preko pizde dolazi do love ....jel riskirala ? Je. Eto pa se sad smucaj sa krimosima. Jbte žalite kurvu i djevojku kriminalca. Ko je jebe jeben i vas i nju blesave tako i šta vi sve žalite. Daj otvori oči. Nije ona za žaljenje i dobila je šta je tražila.
---------------------------------------------------------------------
Komentar sa Blica, naravno zenski biser.
Pokusala da utice na momka kroz voznju Rendzom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by Guest 20/11/2016, 12:01

sve je stvar aspekt...jel bolje Longi kicmu lomiti i u50tima kupovati invalidska kolica,ili one vagene,kojim se i ne bas stari ljudi osiguravaju da mogu hodati nakon 40-45 godina iskoristavanja njihova bića? u svabiji to postaje unosan biznis..svako malo veći market sa tim ortopedskim pomagalima..cijene,prava sitnica..Pinninnfarina design invalidska kolica,8000-9000 Ojrova...
E sad,netko to nece,pa ide na rub ili preko ruba "zakona",odnosno ne placa drzavi porez,najveci razlog zasto je nesto "nezakonito"...
sto ak oje cura sam odilala amfetaminima,proteinima i nije platjala porez??koga je to ostetilo,osim drzavu??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 12:03

Ja neznam koji je vama kuraz ?

AJmo obrnit situaciju : ja imam curu koja je krimos  ja to zna i mene boli kuraz samo da je meni dobro.

PA ŠTA SAM JA JBTE ?

Još gori od nje , zna od čega živi i brige me..

Znači ja podržavam krimosa odnosno kriminalku za koju zna da uništava ljude okolo.

Pa gori sam od nje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by Guest 20/11/2016, 12:04

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Ja svaku curu vidsim kao potencijalni raj za uzitak,pa odatle i polazim..ako se i bavila kriminalom,trebala je imati mooda za to..ili bas celicne joojnike..sto nema svatko..kriminal je isto biznis kao i svaki drugi,jedino po nekim aspektima ne odgovara drzavi,osim ako i ona ne uzme tal,a tada vidim finu simbiozu,gdje se kriminal i zakonodavstvo podrzavaju na neki morbidni nacin..
Svetac normalna osoba koja ima savjest i nešto u sebi neče biti sa ovakvim i živit kao da je to normalna stvar.

Neki ljudi imaju savjest a ova nema ....ovoj je samo bilo bitno da je njoj ok a šta ovaj uništava ljude okolo to nju boli kuraz ...znači podržava kriminal
Longi,NE ZNAMO cime su se tocno bavili,ako su se bavili uopce kriminalom..obicni ljudi imaj uobicaj demonizirati nekog tko zaradjuje velike pare,a da ne lomi kicmu..iam susjeda,taj zaradjuje,pazi sad 1000 Ojra DNEVNO...i svi samo prisaptavaju "tko zna cime se bavi,vjerovatno je kriminalac..bla,bla.."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by Guest 20/11/2016, 12:05

RayMabus wrote:Ja neznam koji je vama kuraz ?

AJmo obrnit situaciju : ja imam curu koja je krimos  ja to zna i mene boli kuraz samo da je meni dobro.

PA ŠTA SAM JA JBTE ?

Još gori od nje , zna od čega živi i brige me..

Znači ja podržavam krimosa odnosno kriminalku za koju zna da uništava ljude okolo.

Pa gori sam od nje.
Pa eto,po men ije krimos i ona cura sto radi u ljuckim resursima..e ta sto se tek poigrava ljuckim zivotima Longi... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 12:05

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Ja svaku curu vidsim kao potencijalni raj za uzitak,pa odatle i polazim..ako se i bavila kriminalom,trebala je imati mooda za to..ili bas celicne joojnike..sto nema svatko..kriminal je isto biznis kao i svaki drugi,jedino po nekim aspektima ne odgovara drzavi,osim ako i ona ne uzme tal,a tada vidim finu simbiozu,gdje se kriminal i zakonodavstvo podrzavaju na neki morbidni nacin..
Svetac normalna osoba koja ima savjest i nešto u sebi neče biti sa ovakvim i živit kao da je to normalna stvar.

Neki ljudi imaju savjest a ova nema ....ovoj je samo bilo bitno da je njoj ok a šta ovaj uništava ljude okolo to nju boli kuraz ...znači podržava kriminal
Longi,NE ZNAMO cime su se tocno bavili,ako su se bavili uopce kriminalom..obicni ljudi imaj uobicaj demonizirati nekog tko zaradjuje velike pare,a da ne lomi kicmu..iam susjeda,taj zaradjuje,pazi sad 1000 Ojra DNEVNO...i svi samo prisaptavaju "tko zna cime se bavi,vjerovatno je kriminalac..bla,bla.."
CIme god da su se bavili vrijedno je sačekuše i pet metaka ...droga il reket
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by Serbinho-3 20/11/2016, 12:06

Neki ljudi imaju savjest a ova nema ....ovoj je samo bilo bitno da je njoj ok a šta ovaj uništava ljude okolo to nju boli kuraz ...znači podržava kriminal
---------------------------------------------------------
Tacno, isto sam i ja mislio.
Ne kupujem meso u radnji, dok ova vozi Range Sport, iako zna koliko ljudi ubija kroz tako nesto, ali briga nju, sela i glumi zivot iz reklame.
Frajer, mogao je mozda kameru u zbun da stavi, ako tako bez problema prolazi, mozda bi mu dali i upotrebnu dozvolu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 12:08

Serbinho-3 wrote:Neki ljudi imaju savjest a ova nema ....ovoj je samo bilo bitno da je njoj ok a šta ovaj uništava ljude okolo to nju boli kuraz ...znači podržava kriminal
---------------------------------------------------------
Tacno, isto sam i ja mislio.
Ne kupujem meso u radnji, dok ova vozi Range Sport, iako zna koliko ljudi ubija kroz tako nesto, ali briga nju, sela i glumi zivot iz reklame.
Frajer, mogao je mozda kameru u zbun da stavi, ako tako bez problema prolazi, mozda bi mu dali i upotrebnu dozvolu.
Pa nije to neka normalna šema pa upucalo iz čista mira nego krim milje ...ova zna tko je taj i nju boli kuraz ....vjerovatno i bila uključena u to.

Pričate o njoj kao da je nevina a ima 30 godina nije od jučer  život na visokoj nozi i hebe se nju šta je lik uništavač mladih života.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by RayMabus 20/11/2016, 12:10

Normalna osoba neče bit s kriminalcem jer joj savjest nedopušta .....zna čime se bavi i to je loše i ona to zna.


Ova sve zna i boli ju kuraz ....to je odron od osobe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Fitnes instruktorka u teskom stanju - Page 2 Empty Re: Fitnes instruktorka u teskom stanju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum