ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 1:26

Novi svjetski hladni rat:

SAD, Njemačka, Francuska, Hrvatska i ostale članice NATO-a

vs

Rusija, Kina, Srbija etc.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 1:28

mocni majmun wrote:Novi svjetski hladni rat:

SAD, Njemačka, Francuska, Hrvatska i ostale članice NATO-a

vs

Rusija, Kina, Srbija etc.
Trollaj, majmune, trollaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by michaellcmacha Thu 17 Nov - 1:31

dudette wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Mira Ricardel, who is leading the defense subdivision of President-elect Trump’s Defense and Veterans Affairs transition team, was the acting assistant secretary of defense for international security during the George W. Bush administration.
She left government in 2005 and spent nine years doing business development for Boeing Network and Space Systems and Boeing Strategic Missile & Defense Systems before joining a small Alexandria, Virginia-based consulting firm, Federal Budget IQ, last November.
That transition team is considering several people for Secretary of Defense, according to a list circulated by Mike Tierney, vice president of consulting firm Jacques & Associates. They include Sens. Jeff Sessions (R-Ala.) and Jim Talent (R-Mo.), former National Security Advisor Stephen Hadley and former Defense Intelligence Agency Director Lt. Gen. Michael Flynn, whose served as a defense policy advisor for the Trump campaign.
- See more at: http://spacenews.com/nasa-administrator-bridenstine-his-names-in-the-mix-for-trumps-space-team/#sthash.NqYeFf69.dpuf

I? bila je i prije za vrijeme G. Busha kako ste se sada nje sjetili da mi je znat? Prije vam nije bila napeta a ustašo?
gle mišu ja sam ti malo lošijeg zdravstvenog stanja i molim te da me ne uznemiravaš i ne nazivaš ustašom u negativnom kontekstu....eventualno ako misliš u pozitivnom kontekstu onda ok, onda ne smeta..... jel ok za ubuduće....

Gle mišu to možeš svojoj materi ili ocu govoriti ili tvom sinu ili kćeri a ne i nikada i nikako meni. Jel ti jasno milicijoneru?

Nemoj da ti ponavljam ne jebe me sto si milicijoner pa si glup ko točak idi uškolu pa uči.

ee..ee. ček ček još i zdravlje ucjenjuješ zdravljem ili bolešću???????????????? Odi sa foruma ako ti forum škodi zdravlju.
Em je 11/18. Em bi mi ostali jugoudbotroprstasikomunjare trebali biti kuš i hodati na prstima. Stvarno mi nije jasno zasto se ovaj forum ne pridruzi Stormfrontu kao vjerna hrvatska podruznica. 

Ovo sa zdravljem je prestrasno. On tako bolestan moze i smije. A ostali, znajuci kakvo je njegovo zdravstveno stanje moraju biti tihi i snishodljivi. 

:blj
tuko pa ti ne znaš kakvo je moje zdravstveno stanje, a i ne treba te brinuti.... ja samo inzistiram da kad me već nazivate ustašom da to bude u pozitivnom kontekstu... jer sam ja od onih dobrih, koji su pazili da nikom ne naškode previše... neg samo koliko je dovoljno da se neutralizira opasnost... eto pa za ubuduće budite korektni.... ;)  i popijte neš za smirivanje kiseline.... ja preporučujem ares.... ;)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 1:36

ustastvo nije kompatibilno s bilo kakvim pozitivnim kontekstom, ustaso. 

jedino sto mozes je prijetiti na forumu na kojem ti se to tolerira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by michaellcmacha Thu 17 Nov - 1:45

dudette wrote:ustastvo nije kompatibilno s bilo kakvim pozitivnim kontekstom, ustaso. 

jedino sto mozes je prijetiti na forumu na kojem ti se to tolerira.
aj ne seri... šta ti znaš o ovom ili onom kontekstu.... pozitivno je ako je bilo koji ustaša spasio bilo kog, a ak ti nije jasno pitaj prave židove kako oni to tumače, a nemoj ti tumačiti koja nisi ni ž od židova ko ni svetozar ko ni yehudi... to vam je vrlo kvalitetno objasnio mateoB kojeg si lažno prijavljivala i stvorila mu ogromne neugodnosti, meni puno manje iako si se svojski trudila.... aj sad marš, u troskoku, nisi mi interesantna čak ni za zajebanciju.... znaš ono kad ti se netko gadi, kad ga uopće ne doživljavaš...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 1:47

dudette wrote:
mocni majmun wrote:Novi svjetski hladni rat:

SAD, Njemačka, Francuska, Hrvatska i ostale članice NATO-a

vs

Rusija, Kina, Srbija etc.
Trollaj, majmune, trollaj.
Nije to trolanje nego istina, nepobitna istina, samo je pitanje na čijoj si strani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by vuksadinare Thu 17 Nov - 4:12

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:i jebem ga više i diskriminaciju... pa vi ljudima ne date ni da budu bolesni.... taj vaš komunistički nacizam stvarno nema granica u zloći.... ;))

Grome, ništa od toga nije vrijedno uzimati k srcu ;)
:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by vuksadinare Thu 17 Nov - 4:15

bogomdani wrote:
epikur37 wrote:
bogomdani wrote:
epikur37 wrote:

Miha i tre, što se mene tiče vi ste momci s traumom ali čisti i zdravi s traumom. Kao stablo koje netko udari i ostavi ožiljak.

To što se ne slažemo oko nekih političkih stvari ostaje, premda cijenim duboko vaš braniteljski doprinos ali  ipak ga ne prihvaćam kao politički arbitar i autoritet. Politika je druga zona.

Gnječ je s druge strane stablo otpočetka u krivo, devijantno. Njemu je život trauma.


e a kakav sam ja?? king

Ti si blaži i prihvatljivi oblik gnječa i s druge strane jebač slavenskog življa :)
hahahahaha..ma oke sam ja dok me netko ne nagazi ozbiljno..bar u reali..ovo ovdje je zaebancija pa se valja zaebavati,a da sam poebo Slavenki,jos uvijek se povremeno osladim njihovi mcekcualnim umijecima..eto dana,mupoznao jednu sarmantnu srpkinju iz tuzle,odnosno okolice,plavojka,kracje frizure cakana,i interesantno 42 godine,ali onako izazovna....
no moram pazitiRujka ima Dojušnike Suspect Suspect :suspect:moglo bi biti svasta..sa mnom.. No
koliko sad kostaju kurabe u dojclandu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by jastreb Thu 17 Nov - 6:55

vuksadinare wrote:
koliko sad kostaju kurabe u dojclandu
Šta te prpa ić u Srbiju?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by vuksadinare Thu 17 Nov - 7:02

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
koliko sad kostaju kurabe u dojclandu
Šta te prpa ić u Srbiju?
....nigdar moja noga tamo stupit nece dok tamo hrvati ne budu na vlasti... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by jastreb Thu 17 Nov - 7:17

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
koliko sad kostaju kurabe u dojclandu
Šta te prpa ić u Srbiju?
....nigdar moja noga tamo stupit nece dok tamo hrvati ne budu na vlasti... :D
Ideš u Vukovar?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by vuksadinare Thu 17 Nov - 7:21

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
koliko sad kostaju kurabe u dojclandu
Šta te prpa ić u Srbiju?
....nigdar moja noga tamo stupit nece dok tamo hrvati ne budu na vlasti... :D
Ideš u Vukovar?
ne znam..moram seficu zicat slobodan dan..mada sumnjam da cu dobiti..nema ljudi..dio na bolovanjima dio na godisnjem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by vuksadinare Thu 17 Nov - 7:22

steta sto ne pada u subotu tad bi isao sigurno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by jastreb Thu 17 Nov - 7:26

vuksadinare wrote:steta sto ne pada u subotu tad bi isao sigurno
Ja iđem. Krećemo večeras. Sad na bauštelu. U nedjelju se vraćamo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 8:11

unapred ste je okarakterisali kao nacionalno negativnom osobom.
a drugo, ona nije postavljena da sprovodi plan ndh vec
rep. stranke usa i pred. d.trampa.
nece ona da vodi svoju solo poltiku, separatno u odnosu na tim.
uostalom, ona je okruzena drugacije mislecim ljudima koji su
bili kreatori kampanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 8:15

Trump skupio Jugu u malom, Zlovenka u spavaćoj, Hrvatica u kuhinji a Srbin šofer. Sigurno je vrtlar neki Mujo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 8:15

Hilari: Htela sam da se sklupčam i nikad ne izađem iz kuće
Vašington -- U prvom pojavljivanju u javnosti nakon poraza na predsedničkim izborima u SAD Hilari Klinton nije krila svoju razočaranost.
IZVOR: B92 ČETVRTAK, 17.11.2016. | 07:25Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 1912343293581457df94db6544974053_v4_big

Ona je u govoru koji je održala u Vašingtonu rekla da posle objavljivanja rezultata nije želela “više nikad da napusti kuću“.
“Priznaću da dolazak ovde nije bila laka stvar. Bilo je nekoliko trenutaka prethodne nedelje kada sve što sam htela da uradim bilo je da se sklupčam uz dobru knjigu i ne izađem iz kuće“, rekla je ona.
“Znam da su mnogi od vas razočarani rezultatima. I ja sam, više nego što mogu da opišem. Znam da nije lako. Znam da u prethodnoj nedelji mnogi od vas su se zapitali da li je Amerika zemlja kakva smo mislili da jeste“, navela je Klintnova. 

Ona je dodala da su podele nastale ovim izborima duboke. 

“Amerika je vredna toga. Naša deca su vredna toga. Verujte u našu zemlju, borite se za naše vrednosti i nikada ne odustajte“, naglasila je Hilari. 

Ona se od izbora obratila javnosti samo kratko, a u telefonskom razgovoru sa američkim medijima okrivila je šefa FBI Džejmsa Komija za poraz.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 8:15

pizzon wrote:unapred ste je okarakterisali kao nacionalno negativnom osobom.
a drugo, ona nije postavljena da sprovodi plan ndh vec
rep. stranke usa i pred. d.trampa.
nece ona da vodi svoju solo poltiku, separatno u odnosu na tim.
uostalom, ona je okruzena drugacije mislecim ljudima koji su
bili kreatori kampanje.

pa neće, bavit će se pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti USA, al šta je to u odnosu na vašu kinderfrajlu i šofera :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Stribor Thu 17 Nov - 12:58

Noor wrote:
pizzon wrote:unapred ste je okarakterisali kao nacionalno negativnom osobom.
a drugo, ona nije postavljena da sprovodi plan ndh vec
rep. stranke usa i pred. d.trampa.
nece ona da vodi svoju solo poltiku, separatno u odnosu na tim.
uostalom, ona je okruzena drugacije mislecim ljudima koji su
bili kreatori kampanje.

pa neće, bavit će se pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti USA, al šta je to u odnosu na vašu kinderfrajlu i šofera :D

He, he .... :)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Guest Thu 17 Nov - 13:11

michaellcmacha wrote:
dudette wrote:ustastvo nije kompatibilno s bilo kakvim pozitivnim kontekstom, ustaso. 

jedino sto mozes je prijetiti na forumu na kojem ti se to tolerira.
aj ne seri... šta ti znaš o ovom ili onom kontekstu.... pozitivno je ako je bilo koji ustaša spasio bilo kog, a ak ti nije jasno pitaj prave židove kako oni to tumače, a nemoj ti tumačiti koja nisi ni ž od židova ko ni svetozar ko ni yehudi... to vam je vrlo kvalitetno objasnio mateoB kojeg si lažno prijavljivala i stvorila mu ogromne neugodnosti, meni puno manje iako si se svojski trudila.... aj sad marš, u troskoku, nisi mi interesantna čak ni za zajebanciju.... znaš ono kad ti se netko gadi, kad ga uopće ne doživljavaš...
Bravo micane. yes Make forum great again! cheers :beer :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by michaellcmacha Thu 17 Nov - 13:21

dudette wrote:
michaellcmacha wrote:
dudette wrote:ustastvo nije kompatibilno s bilo kakvim pozitivnim kontekstom, ustaso. 

jedino sto mozes je prijetiti na forumu na kojem ti se to tolerira.
aj ne seri... šta ti znaš o ovom ili onom kontekstu.... pozitivno je ako je bilo koji ustaša spasio bilo kog, a ak ti nije jasno pitaj prave židove kako oni to tumače, a nemoj ti tumačiti koja nisi ni ž od židova ko ni svetozar ko ni yehudi... to vam je vrlo kvalitetno objasnio mateoB kojeg si lažno prijavljivala i stvorila mu ogromne neugodnosti, meni puno manje iako si se svojski trudila.... aj sad marš, u troskoku, nisi mi interesantna čak ni za zajebanciju.... znaš ono kad ti se netko gadi, kad ga uopće ne doživljavaš...
Bravo micane. yes Make forum great again! cheers :beer :cro
slabo ti razumiješ kad ti netko kaže da odjebeš u troskoku, a skroz je razumljivo....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti - Page 6 Empty Re: Ustašica se bavi pitanjima obrane i nacionalne sigurnosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum