ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Winter is coming Tue 15 Nov - 23:41

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:greska,koju svi rade,nikad neznas ko je divljao na takvom autu,a to ljudi rade itekako,pogotovo oni koji znaju da ce se uskoro rijesiti auta,a divljanje mu skracuje rok trajanja i to dramaticno,ovako kad uzmes novo,znas kako si ga vozio i odrzavao od pocetka,nema misterije.
Medo ,jednogodisnjaci nisu NIKAD vidjeli cestu,osim pri dopremi sa slepera...To su ti auti,koji se prodaju u firmi,koju je recimo otvorio bMW,i tu preko te firme prodaje nOVA ajuta,samo recimo,modeli stari jednu godinu..tak orecimo novi 520 Touring kupis za pisljivih 23 000 bOjra..Primjer, standardni Golf novi ti je oko 16000 Ojrova...
hoces reci auti koji nisu vozeni? onda te nisam dobro razumio,to da,tu se moze spustiti na cijeni

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Guest Tue 15 Nov - 23:42

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:greska,koju svi rade,nikad neznas ko je divljao na takvom autu,a to ljudi rade itekako,pogotovo oni koji znaju da ce se uskoro rijesiti auta,a divljanje mu skracuje rok trajanja i to dramaticno,ovako kad uzmes novo,znas kako si ga vozio i odrzavao od pocetka,nema misterije.
Medo ,jednogodisnjaci nisu NIKAD vidjeli cestu,osim pri dopremi sa slepera...To su ti auti,koji se prodaju u firmi,koju je recimo otvorio bMW,i tu preko te firme prodaje nOVA ajuta,samo recimo,modeli stari jednu godinu..tak orecimo novi 520 Touring kupis za pisljivih 23 000 bOjra..Primjer, standardni Golf novi ti je oko 16000 Ojrova...
hoces reci auti koji nisu vozeni? onda te nisam dobro razumio,to da,tu se moze spustiti na cijeni
nisu koristeni,vozeni..imas jos nekoliko kategorija uza _Jednogodisnjaka...svakak odobar dil..dobijes novo i puna garancija,a platis upola..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Guest Tue 15 Nov - 23:44

Bacio sam oko na tu 5icu,no nes jaci model,3 litre,ali mi se nikako linija ne svidja,.neki je lepinjast,hauba niska sljepita,a ja naviko na ostre linije,visoke bokove i visoku haubu,pa jos vozam onog vremesnog..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Guest Tue 15 Nov - 23:48

uza to,sve su nekako tiješnji iznutra,sicevi kao da su nagurani silom izmedju konzole i vrata,ramena mi dodiruku vrata,zivi uzas..u ovom starom,milina,kao u dnevnom boravku da sjedis,sve komotno i prostrano..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Winter is coming Tue 15 Nov - 23:51

meni su Japanci zakon

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Guest Tue 15 Nov - 23:55

tja,evo Marc vec kuka..sam kaze da po kvaliteti i finanim kontrolama izrade nisu niti blizu svapskih..
Ono oke su dok su nerazgazeni i ne traze servis,ali to kad krene,..kuukuu...

VW opet je toliko masivan,da je servis bagatela,a dijelovi jeftini,tu prije svega spadaju Skode,dobre i kvalitetne...bMW,Mercedes i audi su skupi servisi,dijelovi,ali sve originalno,pa te ne boli glava..imas i puno balkanskih servisa,gdje ti pokusaju uvaliti polovne dijelove..tko njima Certifikate dade..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by aben Tue 15 Nov - 23:56

Brain32 wrote:
Platiš PDV, platiš trošarinu, plaćaš 10 godina posebni porez na taj auto, od svake litre goriva 55% ide državi, plaćaš cestarinu i pri registraciji i u svakoj litri goriva i još kad se drzneš na autocestu OPET plaćaš cestarinu. A na kraju ako ga hoćeš prodat, kupac još plaća 5% poreza. Ma mrš u pičku materinu, ovaj auto ću vozit zauvijek, samo ću motore mijenjat i to na crno - BEZ RAČUNA!

porezi daju vridnost našoj valuti. ne poznivoš kako rodi moderna ekonomija, pa se ljutiš:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Guest Tue 15 Nov - 23:56

jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Guest Wed 16 Nov - 0:01

E seriji 4 s udodali ono nEŠ sto fali,puno se ljdi zalilo na 5ticu,tako opet vidimo izdignutu haubu i ponesto bokove uz cistu kupe liniju..mi lajkam.. Basketball

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Guest Wed 16 Nov - 0:04

sekvencijalni mjenjac..mmmmmm..fino

No ono START-sTOP zivo sranje,nije dobro za motor..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Brain32 Wed 16 Nov - 7:35

Ne znam 4-orka mi je nekako masivna, 2-ojka coupe me više podsjeća na prijašnju coupe tricu. 5-icu ti M-paket jako podigne, totalno ju promijeni...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Winter is coming Mon 21 Nov - 11:40

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 215238

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju - Page 2 Empty Re: Najskuplji auti pojeftinjuju, jeftiniji poskupljuju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum