ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo - Page 2 Empty Re: Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Post by RayMabus 15/11/2016, 17:38

Sa ženama i budalama se neraspravlja .....ne zato šta nebi moglo nego prve su prirodno glupe a drugi su jednostavno kreteni ....tako da rasprave nemaju smisla.

Šta s budalom raspravljat ?

Šta misliš daš postič ?

Pa nema to kvocijent inteligencije da skuži šta mu pametan govori.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo - Page 2 Empty Re: Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Post by RayMabus 15/11/2016, 17:47

Debili su debili a sad cu vam objasnit šta su žene.

Namjerno sam reka prirodno glupe. Znate zašto ? Ja sam moga reč i da su antitalent za upravljanje društvom al nisam.

One vam blokiraju čim nešto nije umotano u lijepe riječi ....znači svaki kreten ih može obrlatit lijepim riječnikom.

Bitniji je omot nego sadržaj.

I šta ako ja neču nego ču koristit ružni riječnik ?

Ah da one su tu da kreiraju bolje društvo pa če se one s menom prepirat.

Ha ha ha

Aj moja siđi sa trona nije ti tu mjesto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo - Page 2 Empty Re: Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Post by RayMabus 15/11/2016, 17:52

A Anglea Merkel je i jedno i drugo : em je žena em je debil.

Ona je vođa njemačke vlade.

Jadni oni i mi skupa sa njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo - Page 2 Empty Re: Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Post by RayMabus 15/11/2016, 17:59

A znate kako čete prepoznat debila ? Taj nikad ne preispituje svoje odluke. Kad je popušila izbore u Berlnu onda je kao nešto rekla al vidiš da to govori samo da ne izgubi još glasova i opet posli toga je rekla da neodustaje od svoje politike.

Debili nikad sebe i svoje postupke nepreispituju.

Za debila je luksuz preispitivati svoje odluke , pa on je najpametniji i sve zna.

Pametni ljudi preispituju sebe i svoje odluke.

ZNAM DA NIŠTA NE ZNAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo - Page 2 Empty Re: Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Post by RayMabus 15/11/2016, 18:11

Vas je ( na moju veliku žalost ) najbolje pustit da se lijepo sami shebete i onda skužite sami tko je ovdje u pravu a tko ne.

Ja da kažem da ženama treba zabranit da glasaju i da se bave politikom to bi odma bilo ja vaki ja naki.

Ma normalno da treba ....uostalom žena ako oče utjecat na muža da glasa za nekoga tko njoj paše neče mu skuvat ručak niti če bit seksa i riješen problem ....nemaju potrebu da se bave time direktno.

Žene su vam prirodni antitalent za upravljanje društvima , postoje iznimke , povijest ih dokazuje al su ipak iznimke a ne pravilo.

Onda 50% društva su vam debili dakle i muški isto a to vam objašnjava zašto u mnogim državama i di muški vladaju stvari su debilne.

Sad zamislite to kad žena koja je prirodni antitalenat za upravljanje društvima i još je debil šta je vjerovatnost 50% zasjedne na tron.

RASPAD SISTEMA.

Nema šanse da pogriješiš ......i zato ih treba maknit iz politike : da bi se smanjila mogučnost greške jer je kod njih 100% a kod muških 50%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo - Page 2 Empty Re: Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Post by RayMabus 15/11/2016, 18:18

S tim da ni ovaj muški debil nije tolika katastrofa jer prirodno nije antitalent za upravljanjem društvima al je debil ....ono ona je i prirodni antitalent za to i debil je dakle totalna katastrofa.

Na planetama pozitivnih rasa u svemiru žene vam nemaju pristup upravljanu društvima tj politkom.

Bave se odgojem djece da debila bude šta manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo - Page 2 Empty Re: Njemaćka: izbjeglice su bolje obrazovane nego što se očekivalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum