ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 7:23

http://lokalni.vecernji.hr/gradovi/u-mirkovcima-prona-en-zidani-bunker-u-kojem-je-skriveno-naoruzanje-737
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 7:24

nek se nađe je'l te...od kojeg je to izdajnika progovorila savjest..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 7:27

onda mi ovdje lupetamo kad pricamo da bi se u slucaju rusko-srpskog napada aktivirala srpska gerila u istocnoj slavoniji tj podunavlju...ne znam tko je tu tvrdio..'ne srbi nisu vise naoruzani,nemaju oni oruzja'...kad bi se procackale sve njive i srpska sela naslo bi se arsenala za omanju vojsku..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by michaellcmacha Tue 15 Nov - 9:19

sad će sokol ciknuti.... da izmišljaš vijesti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:23

michaellcmacha wrote:sad će sokol ciknuti.... da izmišljaš vijesti...
tja..njemu je sve izmisljanje sto se tice srba....makar bila i prava..i ako je..to je sigurno maslo onog culeja i glasnovica da smjeste srbima u mirkovcima..sigurno su taj bunker po noci iskopali i zabetonirali i u njega utrpali minobacace,granate,zolje,puskomitraljeze,kalase,papovke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:24

..istinu ej zborila samo radio srpska korenica i radio manjaca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:26

....srbi su 'nejac' i tacka....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:35

..eh koliko bi se toga tek naslo u borovu selu...ili negoslavcima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:36

..ne odrzavaju ruje i srbalji bezveze non stop vjezbe uz granicu sa hrvatskom...napad se ne sprema ako nemas jaku pozadinu iza neprijateljskih linija...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by michaellcmacha Tue 15 Nov - 9:45

za njih dvojicu mi se jebe, nek pojasne braniteljskoj populaciji što su poduzeli da se igor vrati na posao.....stajali su tik uz njega dok se na njegov konto mogao dobiti pokoji politički bodU Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Igor-gilja-deur-culej-660x330
nas nekolicina koji smo od njih dvojice imali privatni broj mobitela sad zovemo u prazno jer su ti brojevi nedostupni, da vidimo šta su poduzeli u svezi igora, ... jbg ni Ante ni stevo više nemaju vremena da se jave na telefon...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:49

michaellcmacha wrote:za njih dvojicu mi se jebe, nek pojasne braniteljskoj populaciji što su poduzeli da se igor vrati na posao.....stajali su tik uz njega dok se na njegov konto mogao dobiti pokoji politički bodU Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Igor-gilja-deur-culej-660x330
nas nekolicina koji smo od njih dvojice imali privatni broj mobitela sad zovemo u prazno jer su ti brojevi nedostupni, da vidimo šta su poduzeli u svezi igora, ... jbg ni Ante ni stevo više nemaju vremena da se jave na telefon...
...to ti je tako..mada sumnjam da ova dvojica mogu nesto i napraviti..kad su ionako u oni u nemilosti danasnjih vlasti...sto culej moze napraviti kada ga zele maknuti i sam hdz i plenkovic....to ti je isto da trazis od hasanbegovica da ti nastela posao...kod obuljenke naprimjer...ili plenkovica...no trebaju se ipak javiti..ako nista reda radi i da kazu..'tu ne mozemo nista nisu moji na vlasti'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by Guest Tue 15 Nov - 9:49

treba videti od kada datira taj bunker
, ko je vlasnik parcele.
kada je oruzje odlozeno, doneto, to neko zna.
ovo ne mora da znaci da je neko planirao nesto
sa tim oruzjem. 
moguce da je odlozeno nakon sukoba.
pravilno je da ga nema, da ne postoji.
ali, kako svakodnevno slusaju, 
ubi srbina i srbe na vrbe, nije nemoguce da ga 
nisu predali, ne znaju sta ih ceka.
sigurno ne radi napada, vec radi licne odbrane.
oko integracije, srba u hrvatskoj, mora da postoji
zelja hrvata i ucesce srbije u tom procesu.
nije realno da srbi budu dezurni krivci za sve,
da im se preti  ubistvom a da oni imaju apsolutno
poverenje u takvo drustvo. prvo, hrvatska mora
da pokaze drugacij lice, da je trasirala sebe u pravcu
prevazilazenja odnosa koji imaju duboke korene.
a zatim da i sama srbije radi na ohrabrivanju srba u
hrvatskoj da veruju toj drzavi, da joj  veruju na bazi
relnog stanja. sta znam, nece tu pomoci ni strah od
nato pakta ili rusije, to samo pogorsava stanje.
jedino je resenje neposredno delovanja hrvatske i srbije,
sve drugo samo udaljava od resenja, i zaostrava  stanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:53

pa sam glasnovic je rekao kad ej izasao iz hdz-a..da tamo nema sto traziti kad nema utjecaja bilo sto da napravi odnosno nema podrsku....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by michaellcmacha Tue 15 Nov - 9:54

vuksadinare wrote:pa sam glasnovic je rekao kad ej izasao iz hdz-a..da tamo nema sto traziti kad nema utjecaja bilo sto da napravi odnosno nema podrsku....
nisam njega spomenuo negu Antu Deura i Stevu Culeja....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:56

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:pa sam glasnovic je rekao kad ej izasao iz hdz-a..da tamo nema sto traziti kad nema utjecaja bilo sto da napravi odnosno nema podrsku....
nisam njega spomenuo negu Antu Deura i Stevu Culeja....
ma znam..samo ti dajem primjer..sto culej moze napraviti kad ga nitko tamo u vlasti ne dozivljava..najradije bi da im se ni ne javlja ili bilo sto trazi...a deur..on je samo privjesak kolindi koja sumnjam da puno obraca paznju na njega i njegove prohtjeve.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by michaellcmacha Tue 15 Nov - 9:56

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:za njih dvojicu mi se jebe, nek pojasne braniteljskoj populaciji što su poduzeli da se igor vrati na posao.....stajali su tik uz njega dok se na njegov konto mogao dobiti pokoji politički bodU Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Igor-gilja-deur-culej-660x330
nas nekolicina koji smo od njih dvojice imali privatni broj mobitela sad zovemo u prazno jer su ti brojevi nedostupni, da vidimo šta su poduzeli u svezi igora, ... jbg ni Ante ni stevo više nemaju vremena da se jave na telefon...
...to ti je tako..mada sumnjam da ova dvojica mogu nesto i napraviti..kad su ionako u oni u nemilosti danasnjih vlasti...sto culej moze napraviti kada ga zele maknuti i sam hdz i plenkovic....to ti je isto da trazis od hasanbegovica da ti nastela posao...kod obuljenke naprimjer...ili plenkovica...no trebaju se ipak javiti..ako nista reda radi i da kazu..'tu ne mozemo nista nisu moji na vlasti'
mogu isto što i taj mladac.... pokazati tko su i što su bez obzira na posljedice.... nemoj samo nasjedati na spike da mora netko ostati u tom krugu........

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 9:58

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:za njih dvojicu mi se jebe, nek pojasne braniteljskoj populaciji što su poduzeli da se igor vrati na posao.....stajali su tik uz njega dok se na njegov konto mogao dobiti pokoji politički bodU Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Igor-gilja-deur-culej-660x330
nas nekolicina koji smo od njih dvojice imali privatni broj mobitela sad zovemo u prazno jer su ti brojevi nedostupni, da vidimo šta su poduzeli u svezi igora, ... jbg ni Ante ni stevo više nemaju vremena da se jave na telefon...
...to ti je tako..mada sumnjam da ova dvojica mogu nesto i napraviti..kad su ionako u oni u nemilosti danasnjih vlasti...sto culej moze napraviti kada ga zele maknuti i sam hdz i plenkovic....to ti je isto da trazis od hasanbegovica da ti nastela posao...kod obuljenke naprimjer...ili plenkovica...no trebaju se ipak javiti..ako nista reda radi i da kazu..'tu ne mozemo nista nisu moji na vlasti'
mogu isto što i taj mladac.... pokazati tko su i što su bez obzira na posljedice.... nemoj samo nasjedati na spike da mora netko ostati u tom krugu........
..slazem se..to su trebali napraviti kao glasnovic npr....ali tko zna sto je njima u glavi...valjda misle ono sto si ti sad spomenuo..i cekaju da se nesto promjeni u hdz-u....racunajuci vljda d au toj borbi mogu vise postici ako su u samom hdz-u...nego van njega...ja gledam sa svoje strane da su trebali postupit ko glasnovic..a sad svatko ima svoje planove
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by michaellcmacha Tue 15 Nov - 9:59

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:pa sam glasnovic je rekao kad ej izasao iz hdz-a..da tamo nema sto traziti kad nema utjecaja bilo sto da napravi odnosno nema podrsku....
nisam njega spomenuo negu Antu Deura i Stevu Culeja....
ma znam..samo ti dajem primjer..sto culej moze napraviti kad ga nitko tamo u vlasti ne dozivljava..najradije bi da im se ni ne javlja ili bilo sto trazi...a deur..on je samo privjesak kolindi koja sumnjam da puno obraca paznju na njega i njegove prohtjeve.....
ne radi se o nikakvim prohtjevima nego o traženju braniteljske populacije da se riješi status Igora koji nije zaslužio da mu se čini to što mu se činilo i čemu je izložen i dan danas... franjo, njegov otac nije poginuo da bi mu sinu to banda činila....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by omni Tue 15 Nov - 9:59

pizzon wrote:treba videti od kada datira taj bunker
, ko je vlasnik parcele.
kada je oruzje odlozeno, doneto, to neko zna.
ovo ne mora da znaci da je neko planirao nesto
sa tim oruzjem. 
moguce da je odlozeno nakon sukoba.
pravilno je da ga nema, da ne postoji.
ali, kako svakodnevno slusaju, 
ubi srbina i srbe na vrbe, nije nemoguce da ga 
nisu predali, ne znaju sta ih ceka.
sigurno ne radi napada, vec radi licne odbrane.
oko integracije, srba u hrvatskoj, mora da postoji
zelja hrvata i ucesce srbije u tom procesu.
nije realno da srbi budu dezurni krivci za sve,
da im se preti  ubistvom a da oni imaju apsolutno
poverenje u takvo drustvo. prvo, hrvatska mora
da pokaze drugacij lice, da je trasirala sebe u pravcu
prevazilazenja odnosa koji imaju duboke korene.
a zatim da i sama srbije radi na ohrabrivanju srba u
hrvatskoj da veruju toj drzavi, da joj  veruju na bazi
relnog stanja. sta znam, nece tu pomoci ni strah od
nato pakta ili rusije, to samo pogorsava stanje.
jedino je resenje neposredno delovanja hrvatske i srbije,
sve drugo samo udaljava od resenja, i zaostrava  stanje.
Prvo negiranje, pa pravdanje :D tipican primjer ludjaka kriminalca.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by vuksadinare Tue 15 Nov - 10:01

jer culejov utjecaj kao i hasanbegovicev je toliko minoran u stranci bar na vrh stranke..da su u biti tamo fikusi koji cekaju svoj trenutak....no problem je sto jednostavno nema organizirane desne stranke u koji bi mogli uci....glasnovic je druga prica..on ipak ima iza sebe podobar dio hrvata iz bh-a...i zato je znao da ce dobiti samostalno glasove za ulazak u sabor..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje? Empty Re: U Mirkovcima pronađen zidani bunker u kojem je skriveno naoružanje?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum