ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by RayMabus 12/11/2016, 18:46

Dodik treba znati odakle su mu koreni. Milorad Dodik je inače Hrvat, kao i Vojislav Šešelj. Ja ga pozivam: ‘Mile, seti se svojih dedova i pradedova, odakle su došli u Banjaluku’. I sad je on kao neki veliki  Srbin, a Hrvat je kao što sam i ja - zaključio je Rojs.

http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/penzionisani-general-hvo-ljubo-cesic-rojs-milorad-dodik-je-hrvat-kao-i-ja/14k4wlz

Pa rekoh ja : Najveci ustaša 21 veka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by Guest 12/11/2016, 18:50

Jamio a??..Lopina sa najboljim Pedigreom.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by crvenkasti 12/11/2016, 18:51

Nije uopće teško biti Hrvat, samo se opustiš.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28767
2014-04-17


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by Guest 12/11/2016, 18:53

Ebi ga,stos,sad imas mali qrc..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by RayMabus 12/11/2016, 18:57

On i Šešelj neznaš koji je više zla učinija samim Srbima prvenstveno....Šešelj napao nekog eu predstavnika u Srbiji.




EU će ukoriti Srbiju? Šešelj izazvao diplomatski skandal: 'Nemoj da mi tebe isporučimo, bre! Jesi li normalan?!'

http://www.vecernji.hr/svijet/eu-ce-ukoriti-srbiju-seselj-izazvao-diplomatski-skandal-nemoj-da-mi-tebe-isporucimo-bre-jesi-li-normalan-1128010
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by crvenkasti 12/11/2016, 19:02

RayMabus wrote:On i Šešelj neznaš koji je više zla učinija samim Srbima prvenstveno....Šešelj napao nekog eu predstavnika u Srbiji.




EU će ukoriti Srbiju? Šešelj izazvao diplomatski skandal: 'Nemoj da mi tebe isporučimo, bre! Jesi li normalan?!'

http://www.vecernji.hr/svijet/eu-ce-ukoriti-srbiju-seselj-izazvao-diplomatski-skandal-nemoj-da-mi-tebe-isporucimo-bre-jesi-li-normalan-1128010

Sad ih neće primiti u EU.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28767
2014-04-17


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by Guest 12/11/2016, 19:48

Zast oskandal..pokazao je eurobirokrackom stakoru gdje mu je mjesto..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by RayMabus 12/11/2016, 19:49

Pa kvari im imidž ne.

Ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by Guest 12/11/2016, 19:50

auuu..Longi,kad bi mu ja potpirjao,(eurobirokrackom stakoru),lupale bi ga pete u guzicu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by Guest 12/11/2016, 19:51

Imidž..picku mater,imidža europskog..Moškije Kastrati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by Regoč 12/11/2016, 22:37

Glupost višega reda.

_________________
Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša Empty Re: Ljubo Ćešić Rojs: Milorad Dodik je Ustaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum