ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA" - Page 2 Empty Re: SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA"

Post by dzango 12/11/2016, 09:01

debotoijusto wrote:
Nataša Kandić, osvedočena mrziteljka Srba i Srbije koja u svakoj bogovetnoj prilici našu državu optužuje za navodne ratne zločine na Kosovu, u Hrvatskoj i BiH

navodne navodno  :D
mrziteljka srba  B-)

ogledalce ogledalce

Predvodnici ”Registra mrzitelja Hrvatske” su: Vesna Pusić, Željko Jovanović, Vojislav Stanimirović, Vesna Teršelić i Milorad Pupovac. U registru je trenutno 46 licenciranih mrzitelja.
Kandićka i BIserko rade na taksimetar. Plati, pa klati.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA" - Page 2 Empty Re: SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA"

Post by Serbinho-3 12/11/2016, 14:38

Meni B92 ne objavi nikad komentar, dok objavljuju od prvog do zadnjeg koji duvaju u istu tikvu, dok sam skoro video i komentar u kojem je neko Vucica nazvao idiotom.
Generalno mene ne zanima da mi objave isti, vec ta cenzura, gde obican komentar kulturne sadrzine ne objavljujes a prodajes pricu Veci veverici o slobodi medija, govora i demokratiji a gori od Miloseviceve Bastilje RTS.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26467
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA" - Page 2 Empty Re: SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA"

Post by Winter is coming 12/11/2016, 14:43

a cenzura

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA" - Page 2 Empty Re: SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA"

Post by Eroo 12/11/2016, 14:59

dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Lov može da počne... :D

SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA" - Page 2 116767_kandic1_iff
Može, što se mene tiče. Tačno po spisku.

Možete tako najmanje pola Srbije. Sve koji su na eu sisi cijelo vrijeme...
Ako vas samo ovi skinu sa sise opet bi  vam procvetao šverc cigarama i benzinom u platičnim bidončićima.
Pa jebem mu mater više. Nije "cijelo" nego "svo" vreme. Malo jezičke kulture. 

Nikome oni ne daju ništa za džabe. Nemam ništa protiv da nas skinu sa svih svojih sisa i spiskova. A mi za početak da skinemo ove što ih plaćaju Soroš, ustaše i Šiptari da rade protiv svoje države i naroda. Pošteno?
(Ne ide meni baš srpski, a često ni 'rvacki.)

Bez njih nemate plate za školstvo, zdravstvo, policiju, vojsku, za peMzije itd...
80% investicija vam dolazi sa Zapada. Ukini sve to i vidi šta vam ostane.
Imali bi oped redove kao nekad...To bi vam bila realnost. Samo sam realan...
Eroo
Eroo

Posts : 74853
2016-07-22


Back to top Go down

SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA" - Page 2 Empty Re: SRBIJA: PRIPREMA ZA LOV "IZDAJNIKA"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum