ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by jastreb 11/11/2016, 15:19

newuser wrote:
kaja wrote:A sto Plenković ceka? Upute al nitko se javlja na telefon na koji zove

U Hrvatskoj politici sjedi debil do debila kada je u pitanju BiH, Plenković nije ništa novo samo nastavak...
Milanović bi po tom pitanju bio kudikamo odlučniji.

Ma ja vidim da je Zoki za ovog tulca bio državnik.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by newuser 11/11/2016, 15:20

jastreb wrote:
newuser wrote:
kaja wrote:A sto Plenković ceka? Upute al nitko se javlja na telefon na koji zove

U Hrvatskoj politici sjedi debil do debila kada je u pitanju BiH, Plenković nije ništa novo samo nastavak...
Milanović bi po tom pitanju bio kudikamo odlučniji.

Ma ja vidim da je Zoki za ovog tulca bio državnik.

Milanović je bio sasvim OK prema pitanju BiH.
Ovi za sada ne smiju ništa reći dok im se ne kaže što smiju reći... tako bar djeluje...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by michaellcmacha 11/11/2016, 15:23

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Nije,da se naci te postove,uostalom,dok drugi dojdu pa se prisjete,netko ce i polipiti tvoje postove...ja sam nes lijen i valja prvo doruckovati...zasto bih lagao,jos tada sam se zezao i podrzavao te jer si bio toliko odusevljen,kao NEKAD sa Kolindom.. jocolor

to se unaprijed izvlačiš, ako se nađu Erini postovi vidjet će se i tvoji puni podrške, a sad njega izruguješ...cccc
Uz to ja nisam velika PovrRvatina kao Ero,pa mogu podrzavati za kog mislim da je format u glavi..
ti nisi nikakav rvatina,sam si rekao da si ti manjinac, a uskoro da ćeš biti i osoba bez hrvatskog državljanstva... jedino ako nemaš memoriju kišne gliste pa si zaboravio da si neki dan predao zahtjev za otpust/odricanje državljanstva....a jučer o tom brslao na tečnom srpskohrvatskom

ne treba ga na to podsjećati....prije će se zezenut i zaboravit još jednu laž :D
bogsnjim pa koji god bio... :))) ali nekad stvarno ne mrem vjerovat da tako blentavi likovi postoje.... da nije sposoban u 24 sata zadržati konzistenciju misli, a s druge strane se izdaje kak ti za nekog umnjaka, koji ni manje ni više neg organizira poso za par sto ljudi.... strava je to kuršlus u tupači.... :))))))))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by jastreb 11/11/2016, 15:30

RS nije podigla nikakve optužnice.

RS je objavila demantij.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by jastreb 11/11/2016, 15:31

Samo vi vjerujte bakiru i Baščaršiji. Daleko ćete dogurati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by vuksadinare 11/11/2016, 15:32

jastreb wrote:Samo vi vjerujte bakiru i Baščaršiji. Daleko ćete dogurati.
..ko mu vjeruje...ne vjerujemo ni jednima ni drugima..ciganija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by crvenkasti 11/11/2016, 15:48

Moram se ispričat našem mihi. Istina je da ja ne dolazim na forum zbog njega, nego zbog marcelusa.
Ali Marcelusa nema, pa onda zajebavam mihu. Bezveze.
Poslije mi uvijek žao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Ringo10 11/11/2016, 15:52

RayMabus wrote:Kaznene prijave protiv hrvatskih generala dio ruskog hibridnog ratovanja na Balkanu

http://www.defender.hr/naslovnica-izdvojeno/kaznene-prijave-protiv-hrvatskih-generala-dio-ruskog-hibridnog-ratovanja-na-balkanu/
Opet Putin !!

Valjda on naredio Bakiru Izetbegovicu da aktivira srpske optuznica bas sada.

E jebi ga vise ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Ringo10 11/11/2016, 15:54

jastreb wrote:RS nije podigla nikakve optužnice.

RS je objavila demantij.

Pa i meni bilo cudno da ispadnu takvi debili i da sebi zabiju takav autogol.

Ali jeste da im je propaganda u ponom zamahu.  Bakir je postigao svoj cilj.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by michaellcmacha 11/11/2016, 15:55

crvenkasti wrote:Moram se ispričat našem mihi. Istina je da ja ne dolazim na forum zbog njega, nego zbog marcelusa.
Ali Marcelusa nema, pa onda zajebavam mihu. Bezveze.
Poslije mi uvijek žao.
ne moraš se ispričavat, meni si drag sve ovo vrijeme.... samo neka te tamo gdje jesi.... živi i uživaj u svojoj otadžbini, i pusti nas da živimo u svojoj domovini.... mi nećemo dirat vas, vi ne dirajte nas i svako dobro i vama i nama.... ako budete naginjali ovamo jebiga računaj na "topao" doček....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by crvenkasti 11/11/2016, 16:03

Evo, opet mi došlo da te zajebavam!

A znam da si osjetljiv, bolestan, imaš taj pitiespi i sve i prolupao si.
Umjesto da sam ti zahvalan jer ti, i takvi kao što si ti, su najzaslužniji što imamo Hrvatsku i sve ovo.

Moram se suzdržat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Guest 11/11/2016, 16:04

Eroo wrote:
bogomdani wrote:e sad,di nam je Ero..on je falio Dodu i okivao ga u zvijezde..
Dodik radi posao za RS na najbolji mogući način.
Usporedi njega i Mesića i vidjet ćeš o čemu ja cijelo vrijeme pričam.
Dodik je car, što jes jes...Uzor za svakoga tko se namjerava baviti s politikom. :)
:tss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Guest 11/11/2016, 16:05

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:

to se unaprijed izvlačiš, ako se nađu Erini postovi vidjet će se i tvoji puni podrške, a sad njega izruguješ...cccc
Uz to ja nisam velika PovrRvatina kao Ero,pa mogu podrzavati za kog mislim da je format u glavi..
ti nisi nikakav rvatina,sam si rekao da si ti manjinac, a uskoro da ćeš biti i osoba bez hrvatskog državljanstva... jedino ako nemaš memoriju kišne gliste pa si zaboravio da si neki dan predao zahtjev za otpust/odricanje državljanstva....a jučer o tom brslao na tečnom srpskohrvatskom

ne treba ga na to podsjećati....prije će se zezenut i zaboravit još jednu laž :D
bogsnjim pa koji god bio... :))) ali nekad stvarno ne mrem vjerovat da tako blentavi likovi postoje.... da nije sposoban u 24 sata zadržati konzistenciju misli, a s druge strane se izdaje kak ti za nekog umnjaka, koji ni manje ni više neg organizira poso za par sto ljudi.... strava je to kuršlus u tupači.... :))))))))))

onda idi na sam početak teme, gdje proziva Eru i gledaj kako spomenuta konzistencija prelazi iz jedne u drugu krajnost....i naravno natrag... a sve to iz posta u post :)))))


Last edited by Noor on 11/11/2016, 16:06; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Guest 11/11/2016, 16:05

crvenkasti wrote:Evo, opet mi došlo da te zajebavam!

A znam da si osjetljiv, bolestan, imaš taj pitiespi i sve i prolupao si.
Umjesto da sam ti zahvalan jer ti, i takvi kao što si ti, su najzaslužniji što imamo Hrvatsku i sve ovo.

Moram se suzdržat.
Za pitiespi imaju valjda kakve djelotvorne ampule.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by michaellcmacha 11/11/2016, 16:18

dudette wrote:
crvenkasti wrote:Evo, opet mi došlo da te zajebavam!

A znam da si osjetljiv, bolestan, imaš taj pitiespi i sve i prolupao si.
Umjesto da sam ti zahvalan jer ti, i takvi kao što si ti, su najzaslužniji što imamo Hrvatsku i sve ovo.

Moram se suzdržat.
Za pitiespi imaju valjda kakve djelotvorne ampule.
za sve imaju ampule.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Guest 11/11/2016, 16:19

Izgleda da blagotvorno dejstvujem na micana.  :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Eroo 11/11/2016, 17:22

jastreb wrote:RS nije podigla nikakve optužnice.

RS je objavila demantij.

Opet si nešto smušen.

U demantiju samo kažu da nema novih obtužnica, osim one koje su bile ispisane od 1996-2010.Njih 600.-tinjak.
A veliš da nekog vraga pišeš, a ne možeš s razumijevanjem pročitat dvije prostoproširene rečenice. drunken
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by jastreb 11/11/2016, 17:23

Eroo wrote:
jastreb wrote:RS nije podigla nikakve optužnice.

RS je objavila demantij.

Opet si nešto smušen.

U demantiju samo kažu da nema novih obtužnica, osim one koje su bile ispisane od 1996-2010.Njih 600.-tinjak.
A veliš da nekog vraga pišeš, a ne možeš s razumijevanjem pročitat dvije prostoproširene rečenice. drunken
Pišem što sam čuo na vijestima. RS nije podigla optužnice već je napisala neke izvještaje o zločinima nad Srbima.

I to je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Eroo 11/11/2016, 17:25

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:RS nije podigla nikakve optužnice.

RS je objavila demantij.

Pa i meni bilo cudno da ispadnu takvi debili i da sebi zabiju takav autogol.

Ali jeste da im je propaganda u ponom zamahu.  Bakir je postigao svoj cilj.

Bakir može postići cilj samo kod maloumnih.
Treba mu pomoć? E jebiga sad, snađi se...
No, veoma bitno je da mu oni moji ne nasjedaju.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Eroo 11/11/2016, 17:26

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:RS nije podigla nikakve optužnice.

RS je objavila demantij.

Opet si nešto smušen.

U demantiju samo kažu da nema novih obtužnica, osim one koje su bile ispisane od 1996-2010.Njih 600.-tinjak.
A veliš da nekog vraga pišeš, a ne možeš s razumijevanjem pročitat dvije prostoproširene rečenice. drunken
Pišem što sam čuo na vijestima. RS nije podigla optužnice već je napisala neke izvještaje o zločinima nad Srbima.

I to je to.

Citiraj "demanti", ako ga nisi u stanju ispravno prepričati.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/drzavno-odvjetnistvo-bih-hrvatska-je-jos-2014-informirana-o-svim-prijavama-1127798
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!? - Page 5 Empty Re: Republika Srpska podigla optužnicu protiv Gotovine, Krstičevića i još 14 generala!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum